18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
turor 2023-12-29, 22:06 1
Mnie też motopizdy wqrwiają
Zgłoś
Avatar
z................s 2023-12-29, 22:25 4
Gość z pistoletem podchodzi do niego na pół kroku, a ten się zasłania dłońmi przed pociskiem, gdzie ze swoją posturą ciała mógł ze śmieciem zrobić co by chciał, nawet analny fisting stopami.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-12-29, 22:28 1
zeroxdeys napisał/a:

gdzie ze swoją posturą ciała mógł ze śmieciem zrobić co by chciał



bo ty myślisz że jak ktoś jest trochę bardziej przypakowany to jest panem sytuacji... to tak nie działa.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-29, 22:38 2
Ja wiem co się tu wydarzyło: Gdyby gostek nie podszedł do pizdorynki to nic by mu się nie stało. Przechodzień widząc człowieka obok piździka, poczuł się zagrożony i pomyślał, że ten go zaraz napadnie i obrabuje, więc go zastrzelił. Fanty zabezpieczył, no bo... okraść złodzieja to nie grzech, a na przemyślenia czas przyjdzie później. I tak się tam żyje z dnia na dzień, raz szpak bociana, a raz dwa trzy.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-30, 0:34 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ja wiem co się tu wydarzyło: Gdyby gostek nie podszedł do pizdorynki to nic by mu się nie stało. Przechodzień widząc człowieka obok piździka, poczuł się zagrożony i pomyślał, że ten go zaraz napadnie i obrabuje, więc go zastrzelił. Fanty zabezpieczył, no bo... okraść złodzieja to nie grzech, a na przemyślenia czas przyjdzie później. I tak się tam żyje z dnia na dzień, raz szpak bociana, a raz dwa trzy.



Dobra analiza sytuacji. Przy Tobie czuję się jakoś bezpieczniej...
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-12-30, 7:37
Piwo za muzę!
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-12-30, 8:49
W sumie i tak nie miał gdzie jechać a telefon po co nieżywemu
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2023-12-30, 14:35
Co się dziwić kraj 3 świata to tam norma
Zgłoś