18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Dam" się nie bije
Skurwysy • 2013-06-06, 15:21
Gościa szybko dotknęła karma, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Akcja od początku do końca.

Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-06, 21:32 2
Presty napisał/a:

"obrońcy dam się kurwa znaleźli
jak zasłużyła to trzeba lać w pysk głupią szmatę "

Dzieci też bijesz "Skurwysy", damski bokserze, skurwysynu?

Gratulacje!

Jestes przehiroł!!! (w swojej wsi)



po raz kolejny napiszę, skoro dajesz lać się babie to twoja sprawa, ale w oczach prawdziwego faceta jesteś po prostu zwykłą ciotą

a teraz spuść się w kiblu
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-06, 21:39 3
@up

Zwykłą miękką pizdą.. Kobieta która zachowuje się jak należy dostanie ode mnie należyty szacunek, nawet jej dobrą minetę opierdolę jak poprosi. Ale taki jebany lachon, który na siłę prosi się o reset.... No cóż Wpierdol i do lochu.
Zgłoś
Avatar
TIwyrywaDRZWI 2013-06-06, 21:42 1
sory ale jakby mi ktoś mojego niunia tak za włosy po ulicy targał to też bym wyjebał latare bez pardonu jakiegokolwiek bo mojej damy bić nie można - żelazna zasada panowie. Generalnie bicie bab jest złe i murzyński chuj w dupe kto tak robi dla zabawy/po pijaku.
Zgłoś
Avatar
ooip 2013-06-06, 21:48
a ja znow najebany posty wstaiwam
Zgłoś
Avatar
bartek788 2013-06-06, 21:49
@qhash
Właśnie i jebać wszystkie Natalie
Zgłoś
Avatar
Frozen2 2013-06-06, 22:20
w cipe jak sie napina

glupia kurwa
Zgłoś
Avatar
Skurwysy 2013-06-06, 22:26
qhash napisał/a:

obrońcy dam się kurwa znaleźli
jak zasłużyła to trzeba lać w pysk głupią szmatę



Presty napisał/a:

"obrońcy dam się kurwa znaleźli
jak zasłużyła to trzeba lać w pysk głupią szmatę "

Dzieci też bijesz "Skurwysy", damski bokserze, skurwysynu?

Gratulacje!

Jestes przehiroł!!! (w swojej wsi)



No co za przygłup.
Zgłoś
Avatar
Spajdi666 2013-06-07, 2:02 1
Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat traktowania kobiet, to wydaje mi się, że wielu z was w pewnych kwestiach życiowych bardzo inspiruje się Koranem. Gratulacje, z takimi poglądami jesteście coraz bliżej naszych ciapatych przyjaciół

Nieważne, czy kobieta jest damą, czy przygłupią kurwą - żadna nie zasługuje na to, żeby podnosić na nią rękę (nie mówię o osobach w BDSM'owych klimatach ). Są inne, mądrzejsze sposoby okazania dezaprobaty dla idiotyzmu, głupoty czy innych nieodpowiednich zachowań. Jak się coś w babie nie podoba, to olać, kazać wypieprzać ze swojego życia, zapomnieć i znaleźć inną, a nie "wychowywać" ciężką ręką.

Frajerzy.
Zgłoś
Avatar
freaxxx93 2013-06-07, 2:55
Spajdi666 napisał/a:

Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat traktowania kobiet, to wydaje mi się, że wielu z was w pewnych kwestiach życiowych bardzo inspiruje się Koranem. Gratulacje, z takimi poglądami jesteście coraz bliżej naszych ciapatych przyjaciół

Nieważne, czy kobieta jest damą, czy przygłupią kurwą - żadna nie zasługuje na to, żeby podnosić na nią rękę (nie mówię o osobach w BDSM'owych klimatach ). Są inne, mądrzejsze sposoby okazania dezaprobaty dla idiotyzmu, głupoty czy innych nieodpowiednich zachowań. Jak się coś w babie nie podoba, to olać, kazać wypieprzać ze swojego życia, zapomnieć i znaleźć inną, a nie "wychowywać" ciężką ręką.

Frajerzy.



A jak kobitka lesba okładałby Cię jak facet z całej siły bo wiedziałaby żebyś jej nie oddał to nie zajebałbyś jej ? teraz są takie szmaty które leją facetów bo wiedzą że nie odda. Ja od razu wyjebałbym z bani.
Zgłoś
Avatar
kurka123 2013-06-07, 2:59 1
qhash napisał/a:

obrońcy dam się kurwa znaleźli
jak zasłużyła to trzeba lać w pysk głupią szmatę



śmierdzi mi tu islamem
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-07, 6:53 1
Spajdi666 napisał/a:

Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat traktowania kobiet, to wydaje mi się, że wielu z was w pewnych kwestiach życiowych bardzo inspiruje się Koranem. Gratulacje, z takimi poglądami jesteście coraz bliżej naszych ciapatych przyjaciół

Nieważne, czy kobieta jest damą, czy przygłupią kurwą - żadna nie zasługuje na to, żeby podnosić na nią rękę



Wręcz przeciwnie, i nie pierdol mi tu o ciapatych, że są inspiracją, bo NIGDY nie byli i nie będą. Dorośnij słoneczko, wyjdź z pokoju, naucz się troszkę życia. Różnica między KOBIETĄ ,a głupią cipą jest nie wyobrażalna. Facet, facetowi da po ryju, i jest ok jak się należy, PRZEMYŚLI sytuację, i więcej tego błędu nie popełni, a z "głupimi cipami" jest właśnie na odwrót, będzie zygać, prowokować, a potem wielkie oburzenie, że dostała w pysk. Po raz kolejny powtórzę, jak się kobieta zachowuję jak tępa kurwa, (i nie tak jak ty piszesz, że własna, bo wtedy można na jakieś kompromisy iść, ale tylko i wyłącznie w granicach rozsądku), tu ewidentnie widać że ta "dama" powinna zostać znokautowana raz, dwa, trzy...
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-07, 8:32 2
Spajdi666 napisał/a:

Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat traktowania kobiet, to wydaje mi się, że wielu z was w pewnych kwestiach życiowych bardzo inspiruje się Koranem. Gratulacje, z takimi poglądami jesteście coraz bliżej naszych ciapatych przyjaciół

Nieważne, czy kobieta jest damą, czy przygłupią kurwą - żadna nie zasługuje na to, żeby podnosić na nią rękę (nie mówię o osobach w BDSM'owych klimatach ). Są inne, mądrzejsze sposoby okazania dezaprobaty dla idiotyzmu, głupoty czy innych nieodpowiednich zachowań. Jak się coś w babie nie podoba, to olać, kazać wypieprzać ze swojego życia, zapomnieć i znaleźć inną, a nie "wychowywać" ciężką ręką.

Frajerzy.



skończ pier.olić

żadna porządna kobieta nie dostane od faceta w pysk, nigdy
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-07, 8:49 2
Spajdi666 napisał/a:

Nieważne, czy kobieta jest damą, czy przygłupią kurwą - żadna nie zasługuje na to, żeby podnosić na nią rękę (nie mówię o osobach w BDSM'owych klimatach ).



My tu mówimy nie o głupich kurwach, ale o dziewuchach które wyciągają łapy do faceta. Póki tego nie zrobi, może być dla mnie głupią tępą dzidą...jej sprawa, w chuju to mam Ale jeżeli kiedykolwiek zechce mi wypierdolić bez TWARDEGO UZASADNIENIA, wtedy automatycznie przechodzimy na równouprawnienie o które tak walczą...

I przestańcie pierdolić obrońcy uciśnionych bo robicie z siebie pizdy
Zgłoś
Avatar
F................e 2013-06-07, 13:07 1
Na kobiete nikt nie podniósł ręki tylko na tępą dziwkę, a to różnica
Zgłoś
Avatar
freenoise 2013-06-07, 14:23
taaa wszyscy chłopa napierdalają a muzina na końcu i tak komórkę zajebał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie