18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Dam" się nie bije
Skurwysy • 2013-06-06, 15:21
Gościa szybko dotknęła karma, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Akcja od początku do końca.

Zgłoś
Avatar
AJ.IS 2013-06-06, 20:34 1
Jeden but leży.

Zombie.
Zgłoś
Avatar
TheBeautifulEnemy 2013-06-06, 20:35 1
Gdzie te damy????
Nie liczy się, dostał za frajer...
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-06-06, 20:35
@Szlachcic_Cygański
Pierdolisz jak potrzaskany.
Gdyby Twoja matka byłą ćpunką, alkoholiczką i kurwą, przypalała Cię petem, a w wieku 5 lat wypierdoliła Cię na hasiok to należy się jej szacunek?
Jeśli uważasz, że tak to masz krzywy obraz rzeczywistości, jeśli nie to gratuluję, witam w realiach.
Zgłoś
Avatar
freaxxx93 2013-06-06, 20:36
Teraz w pizdu chodzi jakichś babochłopów, lesb i co jak mnie pierdolnie to mam jej nie oddać ? dobre dobre.
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-06-06, 20:38 1
Jebane pizdy od tyłu go biorą po kilku a nawiasem szmacie się bomba na otrzeźwienie należała bo wiem że kobiet się nie bije ale ona się jak kobieta nie zachowywała.
Zgłoś
Avatar
Din 2013-06-06, 20:38 15
Skurwysy napisał/a:

Gościa szybko dotknęła karma, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.


Wręcz przeciwnie, bardzo często spotykane, szczególnie u młodzieży. I bynajmniej nie jest to dobra rzecz.

Przyjdzie ci taki kurwiszcz kiedy przebywasz w męskim towarzystwie. Zacznie szarpać, okładać rękami, nawet spluwać na ciebie. Groźby ma sobie za nic, a jakoś zareagować trzeba bo dasz sobie dupy skopać przez takie kurwisko przed kolegami, nie? Odwinięcie jej to jedyna opcja ale hoho! Białorycerze przychodzą z pomocą! Kutas nawet nie wie o co poszło ale od razu uznaje faceta za oprawcę bo "KOBIETĘ UDERZYŁ"! Co on, liczy że mu dupy za to da? Ludzie z taką logiką to prawdziwi podludzie.
Kobietę zachowującą się jak na kobietę przystało nie bijemy, bo po prostu nie ma takiej potrzeby.
Kurwę okazującą brak szacunku, której zależy na zniszczeniu naszego autorytetu napierdalamy aż się jej buntownicze nastroje przejdą.
Zgłoś
Avatar
oooouz 2013-06-06, 20:41
małpy jebane w 5ciu czy ilus tam na 1go
jebane zoo
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-06, 20:42 3
trynda napisał/a:



Chyba CIebie... TO ze jestes aktywnym uzytkownikiem tej strony nie zwalnia Cie z wyzbycia sie naturalnych zachowan facetow, kobiete sie szanuje bo Cie urodzila do chu*a !


3 słowa do autora: Chyba cię pojebało...
Zgłoś
Avatar
Skurwysy 2013-06-06, 20:50 1
Pierdolicie głupoty, lepiej przyjrzyjcie się jak czarny już coś wyjebał na końcu. Chyba telefon.
Zgłoś
Avatar
bartousz 2013-06-06, 20:55
Trzeba być pedałem żeby jarać się tym chwytem z reklamy poniżej V
Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-06-06, 21:01
Ta... najlepiej dać się "damie" okopać, jeszcze jej pomóc. Chcą równo uprawnienia to mają
Zgłoś
Avatar
a................k 2013-06-06, 21:17
Małpy skaczą niedościgle,
Małpy robią małpie figle,
Niech pan spojrzy na pawiana:
Co za małpa, proszę pana!
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-06, 21:24 1
trynda napisał/a:



Chyba CIebie... TO ze jestes aktywnym uzytkownikiem tej strony nie zwalnia Cie z wyzbycia sie naturalnych zachowan facetow, kobiete sie szanuje bo Cie urodzila do chu*a !



szanuje, ale porządne kobiety a nie głupie cipy
jak baba chce szacunku to niech najpierw zachowuje się tak jak powinna

Szlachcic_Cygański napisał/a:



A właśnie, że nie! Pan Bozia stworzył, ewentualnie bocian przyniósł!!!!



idź być idiotą gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-06-06, 21:26 1
"obrońcy dam się kurwa znaleźli
jak zasłużyła to trzeba lać w pysk głupią szmatę "

Dzieci też bijesz "Skurwysy", damski bokserze, skurwysynu?

Gratulacje!

Jestes przehiroł!!! (w swojej wsi)
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-06-06, 21:27
skurwieli kopiacych po glowie lezacego, skatowałbym na pogranicze smierci. to jest nie do ogarniecia co musi miec taki skurwysyn w glowie zeby robic cos takiego. Dla mnie to patologia ktora nie ma prawa bytu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie