18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
BueR_MadasS 2010-04-11, 13:15
Od luźnych dyskusji nie związanych stricte z samym tematem w którym się wypowiadacie jest dział "Klop" sadistic.pl/lech-kaczynski-nie-zyje-vt36741.htm

Tak więc albo omawiacie wrzucony materiał albo nie piszcie nic OK

Na razie grzecznie proszę i mam nadzieję że się jednak pohamujecie z pisaniem zbędnych w tym Temacie komentarzy
Zgłoś
Avatar
Larvock 2010-04-11, 13:20
koksiq napisał/a:

Bo taki jest. A to że ty się nie przejmujesz losami kraju nie znaczy, że inni się nie przejmują, więc się nie wypowiadaj.



Nie będę komentował całości, bo zadając pytania na które Ty udzielałeś odpowiedzi pominąłeś moje odpowiedzi na te Pytania..

Dopisałem też komentarz o tym jak podchodzić do innych kiedy piszecie, bo wymagacie od jednych tego czego sami nie przestrzegacie..

A według mnie krowa ma skrzydła - I to nie czyni z tego zdania prawdy.. Że według mnie tak jest.. Ale jest to moja opinia której mi nie możecie zabronić tak jak nikt nie może zabronić jemu..

A, że wypowiedzi nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć to jest twój problem, obłudniku.. Przeczytaj jeszcze raz mój post w nim są wszelkie odpowiedzi jakie powinien ci dać prawdziwy Polak..

Bo Polskość nosi się i w sercu i w głowie a nie na twarzy i ustach wraz z całym narodem.. Więc od razu udzielam odpowiedzi tak ten kraj mnie interesuje i na tyle mnie interesuje, że wiem, że nic mu nie grozi a obłudnicy którzy się nim interesują raz na jakiś czas pozostają obłudnikami obojętnymi na OGÓŁ całości.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-11, 13:31
Masakra, podsumowując ilość wszystkich stron we wszystkich tematach dot. wczorajszego bum, to będzie 22+9+.....= ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-11, 13:33 1
A BueR_MadasS, tak grzecznie prosił...
Zgłoś
Avatar
Larvock 2010-04-11, 13:39
Specjalnie dla Pani na górze..

Gdzie ja napisałem, że specem od czegoś jestem? Mówię, iż
podejście do sprawy wasze jest bardziej obłudne od tego na co zwracacie komuś uwagę wywyższając swą mądrość..

Zabolało Panią od razu? Bo to Całość moich komentarzy jest pisane specjalnie prowokacyjnie i równie płytko jak odpowiedzi nie których, gdzie nikt nie zważa na nic innego oprócz swego własnego zdania typu "Bo ja wiem lepiej".

Rosemary napisał/a:


Nie krytykuję Twoich przekonań, możesz sobie myśleć, co chcesz, ale nie udawaj, że się na czymś znasz (na purpurowych rządach), bo wprowadzasz w błąd innych. A ja Cię tylko poprawiam, przynajmniej w tych tematach, w których się znam.



Więc Ja też zostanę specem jak Ty i powiem ci wprost, że specem nie chciałem być ale jeśli odniosłaś wrażenie, że takiego udaje to jestem wręcz zajebisty w tym co robię.. Nie napisałem też, że na czymś się znam napisałem jakoś takoś bo właśnie nie znałem dokładnej nazwy i nikomu nie próbowałem wcisnąć kitu, że tak właśnie to na pewno brzmi!

Rosemary napisał/a:


O! I to ostatnie to jest już epickie. Jeśli kobieta nagle powie coś innego nie po myśli mężczyzny, to na pewno jej brak faceta



Och i jakież to Epickie kiedy obrazić kobietę pomyśli, żeś szowinista albo gorzej, żeś jest nastawiony tak na wszystkie kobiety i z góry masz na wszystko wyłożone zdanie..

Rosemary napisał/a:


Pierwsze primo - pokaż, gdzie cię obraziłam w mojej poprzedniej wiadomości? Uraziło cię zwrócenie się do ciebie per "Mądralo"? Miej trochę dystansu.



Miej trochę dystansu do siebie, uraziła mnie twoja zmiana tematu z poważnego na kompletną krytykę każdego posta poganianą zaprzeczeniem zrozumienia tego co napisałaś bez zrozumienia tego co napisali inni.. Powtórzyć? Zaprzeczasz, że rozumiemy to co piszesz, a sama nie rozumiesz co piszemy do ciebie..

Rosemary napisał/a:


Drugie primo - nie neguje tego, co napisałeś. Prostuję tylko kilka faktów.



Prostuj je więc nie szczekając na każdego dając suche fakty bez swojej opini, gdyż jeśli już nadajesz faktom opinie przestają być one faktami i można je krytykować (patrz *)

Rosemary napisał/a:


OK, jeśli dla ciebie są mało znaczące, jednak w toku wypowiedzi wzięłam je za jedne z ważniejszych - jako obalenie jednego z argumentów przytaczanych przez innych.



No czyli zrozumiałaś jak chciałaś a nie jak napisałem, a wymagasz od nas zrozumienia tego jak Ty piszesz a nie tak jak My myślimy.. Gdzieś się pomyliłem czy przelecieć te 8 stron postów i wyszukać twych merytorycznych uwag na temat opini na temat opini?

Rosemary napisał/a:


Szkoda, że próbę dyskusji kwitujesz obrażaniem. W moim mniemaniu jest normalnym, że gdy napiszesz swoje zdanie, to może zostać ono skrytykowane lub podważone. Ale ja w sumie nawet nie podważam twojej opinii, tylko poprawiam miejsca, gdzie się mylisz. Aż tak to boli?



*A więc ja prostuje twoje fakty, aż tak to boli, że ja też tak mogę? A szkoda, że próbę dyskusji kwitujesz, obrażaniem

Rosemary napisał/a:


Będę pisać dalej, jak mi się zechce, bo polityka jest moim konikiem i w końcu coś się dzieje i świetnie sie bawię czytając wypowiedzi pseudospeców od wszystkiego a swojej wiedzy nie wstydzę się. I nie dam sprowadzić tej rozmowy do poziomu, jaki narzuciłeś ostatnim postem.



Będę więc dalej pisał tak jak wy ignoranci i obłudnicy piszecie o tych którzy próbują was wyprostować na inną drogę bez zataczania wielkiego koła dyskusji typu "tak bo tak a twoje tak nie jest tak wielkie i mądre jak moje tak"

Ach i szkoda, że dyskusje o tym co autor filmu chciał nam przekazać kwitujesz "Świetną zabawą z czytania pseudo speców" od wywyższania i dzielenia jakości śmierci ludzi.. Bo śmierć śmierci nie równa? Obłudnicy..
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-11, 13:44 1
Jeszcze nie zrozumiałeś, że dalsze napierdalanie postów tutaj to debilizm i buractwo?
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-11, 13:49
Pomimo upomnień dalej prowadzićie bezcelowe dyskusje. Temat zamknięty na 24h
Zgłoś
Avatar
ryhu_z_bylyna 2010-04-11, 18:01 9

To była tylko kwestia czasu, Damianero o przyczynach + internetowy hit. /watch?v=erqy4BeTlg4
Zgłoś
Avatar
Czeski Kapral 2010-04-11, 21:42 14
jego komentarz

Zgłoś
Avatar
bot89 2010-04-12, 14:19 2
te filmy są zbędne i tego typu produkcje- chyba, że ktoś nie potrafi samodzielnie myślec i oceniac tego co pokazują media i musi się posiłkowac takimi bzdetami.
Zgłoś
Avatar
C................s 2010-04-13, 0:32 1
Dobrze gadasz, piwo dla niego.
On podsumowuje Polskę jako zakłamaną, głupią i ogólnie beznadziejną. I ja mam być za ojczyzną, jak na każdym kroku mnie okradają, a ludzie mają czelność tych złodziejów nazywać elitą, inteligencją ? Może zaczną porównywać ich do ludzi w czasie wojny którzy chcieli dla nas dobrze. Żal mi ich nie jest bo nie zasługują na to. Zasługują na to ludzie co dla NAS coś DOBREGO zrobili, a nie ci złodzieje. I też mam gdzieś mówienie dobrze o nich po śmierci. Kto mówi dobrze wbrew temu jacy byli to dla mnie jest nikim.
Zgłoś
Avatar
irek76 2010-04-13, 21:50
popieram

teatr bolszoj czeczenia i najważniejsz potiomkin

kursk
Zgłoś
Avatar
Aderian 2010-04-15, 22:01
heh pifko dla kocich ziomów

bans jest niezły
Zgłoś
Avatar
wodzu22 2010-05-06, 0:49 26
Troszkę polityki i "drażliwych" tematów

Zgłoś
Avatar
messmaker 2010-05-06, 1:09
Wypierdalaj z tym na pudelka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie