18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
GiveMeSomePills 2010-04-11, 0:57 14
Nie będę bawiła się w cytowanie wcześniejszych wypowiedzi, czy kopiowanie informacji na temat tej 'tragicznej katastrofy',
bo musiałabym odpisać na każdą linijkę przeczytanego tutaj tekstu.

Otuż ... Większość z Was opłakuje osobę, którą wcześniej mieszali z błotem.
Zaraz wyskoczy wielki obrońca Kaczki, który napisze, że nie było nikogo negatywnie nastawionego do władzy naszego państwa, że był cudowny i nieskazitelny wręcz.
- Oczywiście, wgl nie było. Nikt nie naśmiewał się z: ' z ziemi polskiej do wolski ', z pytania o to, ' z czego jest marihuana ',
żaden raper nie sprzedał nawijki o ' odstrzeleniu Kaczek ', czy cyt. ' dwóch konusach, co dojebali się do tronu '. (Pezet, Hans z 52, wymieniać dalej?)
Nikt nie szydził ze zdjęcia, na którym Pan Lech, z powodu swojego wzrostu, ma problemy z otworzeniem drzwi w Pałacu Prezydenckim, prezydentowej podróżującej z torbą reklamową,
żaden kabaret nie żartował z braci Kaczyńskich.
Zdecydowana większość ludzi miała zajebisty ubaw z różnego rodzaju wpadek władzy naszego kraju.
(dla Pana doszukującego się 'dowodów': nagrane przez mikrofon, dość wyraźne określenie dla reporterki, kiedy to nazwał ją 'małpą w czerwonym',
czy przez wszystkich znany tekst: 'spieprzaj dziadu'.

Po w/w incydentach 'głowy narodu' mój szacunek do Jego osoby, padł na kolana i zaczął gryźć glebę.

Dlaczego człowiek taki jak Damianero jest gnojony za wyrażenie swojej opinii? Ma siedzieć cicho, bo człowiek umarł?
Powinien zachować milczenie tylko dlatego, że nie wypada? Słyszę to od samego rana i szczerze mnie to pierdoli.
Został dany świetny przykład o Michaelu: Jackson za życia skurwielem, narkomanem i pedofilem, po śmierci Królem muzyki Popularnej. - było tak samo.

o tym, że Kaczyński przynosił wstyd naszej ojczyźnie nikt nie napisze?
wtrącacie fakt, że poza naszym, wreszcie (szkoda, że z takich przyczyn), byłym prezydentem zginęło wiele inteligentnych i wartościowych osób, co przyniesie niewyobrażalny smutek ich najbliższym.
Kurwa, jak mój ojciec, Twój dziadek, Twoja matka, siostra, brat, umierali nie widziałam wstążek na ulicy,
nie ogłoszono tygodniowej żałoby, a często odchodzili w wielkich cierpieniach, mękach, czy to z powodu wypadku, śmierci 'ze starości', czy ciężkich chorób.
Codziennie ktoś traci kogoś bliskiego sobie, czasami są to osoby, którym zawdzięczamy naprawdę wiele,
ale udawanie, że ktoś był zajebisty tylko dlatego, że teraz nie żyje, a Jego nazwisko jest znane, jest moim zdaniem żałosne, a co za tym idzie - większość społeczeństwa robi z siebie debili.

'Kto, kurwa, ładuję całe dowództwo sił zbrojnych na jeden samolot?' - tylko Polacy.
- pisał ktoś, że nie możemy pozwolić sobie na nowe samoloty.
Bo? Każdy kraj może, tylko w naszym syfie musi być sam szmelc i najgorsze, przerdzewiałe gówno?
Oczywiście, byłaby afera. Ale lepiej jak stówka ludzi się pozabija, może wtedy coś ruszy.
Odjebiemy żałobę na tydzień, kupa hajsu pójdzie na pogrzeby tych wszystkich 'znakomitości',
ale na samolot naród nie mógł sobie pozwolić, bo za co?

Przejdźmy dalej. 'Rosja nie przyznała się do zbrodni Katyńskiej.'
Dlaczego więc Polska została za ową zbrodnię przeproszona? W życiu codziennym też przepraszasz za coś, czemu nie jesteś winien?
a może oczekujesz tego, że Putin wykopie sobie dół w miejscu tej zbrodni,
powie, że jego kraj jest winny wszystkiemu i każe strzelić sobie w tył głowy, na znak przeprosin dla wszystkich Polaków?
- btw. padły słowa wyrażające smutek i wstyd za to, że kiedyś takie zdarzenia miały miejsce i wystarczy.
Władzę Rosji nie będą przez całe życie zapieprzać, na kolanach, waląc twarzą o ziemię, dookoła lasu,
tylko dlatego, że 70 lat temu, jakiś pierdolony sadysta w bestialski sposób wybił tam naszych.
Jeśli chcemy żyć przeszłością, najlepiej usiądźmy i płaczmy z powodu Rozbiorów Polski, wygarnijmy Ruskim jeszcze więcej.

next: Porównywanie śmierci Jana Pawła II i Kaczyńskiego.
Każdy ma swoje podejście.
Weźcie jednak pod uwagę to, jakimi obaj z nich byli ludźmi.
Czy papież kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób przyniósł nam wstyd? Obraził kogoś?
Kiedy odchodził płakali niemal wszyscy, wszyscy wiedzieli kim był, co zrobił, jakim był człowiekiem - nie było wątpliwości.
Porównywanie odejść obu tych osób:
- Kaczka - śmiercią tragiczną, samolot pieprznął, umierał chwilę, może nawet natychmiastowo.
- Papież - śmiercią naturalną, był schorowany, wyczerpany, a mimo to chciał być jak najbliżej ludzi, których, bez wyjątku kochał, szanował i traktował jak rodzinę.
Każde odejście jest wielką tragedią, ale odpierdalanie histerii na wieść o śmierci kogoś, na czyj widok w tv przełączaliśmy program jest żenujące.

dalej: Lądowanie 'tu, w tym miejscu'.
Wyżej srał, niż dupę miał.
Jeśli osoba, która doskonale zna się na tym co robi, mam na myśli pilota samolotu, mówi, że coś jest ryzykowne, albo niebezpieczne,
to nieważne, czy jest się prezydentem, dalajlamą, czy chuj wie kim, należy pamiętać, że jest się przede wszystkim CZŁOWIEKIEM i GO SŁUCHAĆ.
Jeżeli traktował ludzi przedmiotowo, podkreślając, że: 'On tu rządzi' mógł latać sam i sam decydować czy się rozjebie, czy nie, nie narażając na niebezpieczeństwo innych ludzi.
A to, czy zdarzenie to miało miejsce w Iraku, czy gdzieindziej nie jest istotne, istotny jest fakt, że człowiek ten nie szanował zdania ludzi, z którymi powinien współpracować.

- Udawanie rozpaczy po wieści o śmierci kogoś znanego? - Mamy to we krwi.
Nieważne, czy prezydent, aktor, piosenkarz. Nieważne też jakie życie prowadził, co osiągnął, jakim był człowiekiem.
Ważne, że umarł i musimy za Nim popłakać, bo był 'najwspanialszy'.
Gdyby nie kopnął w kalendarz nadal byśmy z Niego szydzili, więc dlaczego po Jego zgonie jesteśmy tak zbulwersowani złymi słowami na Jego temat?

- '... Błogosławionaś Ty między niewiastami ... ' - na codzień połowa ma wyjebane w Kościół, chodzi raz do roku, bądź rzadziej,
ale dzisiaj siedziała przed tv i oglądała msze święte.
Osobiście jestem ateistką. Przez swoją babcię, z którą mieszkam, byłam zmuszona obejrzeć 3 msze pod rząd. Nie chodzi do kościoła, więc po co to udawanie?
Powiedziała mi wprost: 'bo wszyscy płaczą i chyba tak wypada'.
A pomyślał ktoś, że są ludzie, których to w ogóle nie obchodzi, srają na to rzadkim kałem, wkurwia ich to udawanie i woleliby obejrzeć powtórkę 'Na Wspólnej' na TVN'ie?
Wystarczyłby relacja na 1, bądź 2 kanałach. Po co na wszystkich? Telewizja zmusza nas do opłakiwania? - Przykro mi, nadal mnie to nie rusza.

W podsumowaniu: 'Ktoś umiera, aby mógł żyć ktoś inny.' Stało się i się nie odstanie.
To, czy w naszych sercach nosimy jakikolwiek smutek czy żal, jest naszą sprawą i szanujmy zdanie innych.
Fakt, że Ty płaczesz nie sprawia, że ja, czy ktoś inny też musi to robić.
Jedyne co powinno się zmienić, to nasze podejście do życia. Wymazanie wrodzonej fałszywości.
Jeśli ktoś przez całe życie jest dla nas zerem, czy osobą nieważną, to Jego śmierć nic tutaj nie zmienia - zerem, bądź 'nikim' pozostanie. ;]

Cierpienie rzeczą ludzką. Współczuję tym, którzy we wczorajszej katastrofie stracili najbliższych.
Współczuję tak, jak współczuje się LUDZIOM, a nie osobom, o których nazwiskach jest głośno.
Żal mi tych, których życie się wypaliło, ale fakt ich śmierci nie zmieni ich życiorysu.
Nie zasłużyli na śmierć, ale na 'wybielenie' również.

Gorsze zgony miały miejsce na tym świecie.
Każdy, w statystykach, jest równy. Dla poszczególnych osobowości - odmienny. Tyle z mojej strony.
Zgłoś
Avatar
qrowy 2010-04-11, 1:04
@bochnio

Zgadzam się.
Ktoś wczesniej napisal, ze koles z tego filmiku jeszcze zaplacze i bedzie bil sie w piers, bo zycie nie jest uslane rozami do konca i przychodza trudne dni, wyglada na to ze nastolatkowie tu sie wypowiadajacy jeszcze takich nie przezyli.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2010-04-11, 8:02
GiveMeSomePills

I tutaj małe rozczarowanie.

Czy ktoś wspomniał o nienawiści do Lecha Kaczyńskiego ?
To że naród się śmiał ? To żadna oznaka nienawiści ale jedynie ocena działania całego rządu.
Lepiej żartować z prezydenta niż jak miało to miejsce np. we Francji za rządów prezydenta Chiraca gdzie większość mieszkańców tego państwa potrafiła tylko narzekać jak to jest źle.
Mnie się bardziej podobała opcja jednak wesołego obrazu przywódcy.
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2010-04-11, 9:38 5
Justyna Moniuszko - 24-letnia stewardessa z Białegostoku zginęła w katastrofie w Smoleńsku



[*] Zwykła Szara Kobieta [*]
W telewizji cały czas tylko słychać o członkach elity... chociaz nie znałam osobiscie nikogo z tamtąd najbardziej przejął mnie los załogi o której nic nie wiadomo.. to bylo normalni ludzie tak jak my a przez media nie są wogole dostrzegani.
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-04-11, 10:52
jeszcze jakby tak zapinał pasy i nauczył się parkować na lusterka to było by spoko
Zgłoś
Avatar
Koholic 2010-04-11, 11:04 1
Tak się zastanawiam czy kurwa poszanowanie własnych słów to taka ciężka rzecz? Czy kurwa odpowiedzialne wypowiadanie własnych myśli to kurwa jakaś nad naturalna zdolność? No bo jak można 4 bite lata narzekać na prezydenta i po wypadku pierdolić jaka to strata, te wszystkie media które śmiały się z wpadek, ci wszyscy ludzie którzy wymyślali skecze, dowcipy itp. Że zginął to znaczy że wszystko co wstecz to nie prawda? Nagle wszyscy robimy się poprawni politycznie? Kochamy naszych polityków? Teraz szydzimy z tych którzy do niedawna dawali nam radochę z dowcipów?

Jedyne co zauważyłem po tym wypadku to ze nie szanujemy naszych słów. Jak można mówić coś a potem temu przeczyć bo coś się stało... Albo zdajemy sobie sprawę z tego co mówimy i mówimy to świadomie albo siedzimy cicho, znajdujemy sobie autorytet i powtarzamy jego kwestie. Właśnie z tego powodu nigdy nie uważałem polityków za godnych współczucia. Codziennie na ulicy umierają ludzie a oni kurwa biorą po paręnaście tysięcy za siedzenie -.-. A jak któryś zginie a kadencji to tragedia... Elita? w którym momencie, może dla swoich partii dla mnie na pewno nie.

Przyczepili się co poniektórzy do damianiero za to ze ma własne zdanie. Że palnął gafę myląć gruzje afganistanem. Kurwa prowadził i nagrywał na raz każdy mógł sie pomylić. Ważne że poruszył ważne kwestie. Np. gradiacji zycia ludzkiego. Każda smierć jest tragedią nie tylko prezydenta ale też naszych rodzin, przyjaciół, czy bezdomnych.

Tak więc naprawde należy sie zastanowić co mówimy i czy się z tym zgadzamy, dopiero pózniej gadniać kogoś za to że stoi przy własnym zdaniu do końca....
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-04-11, 11:50
a ja jeszcze raz podkreślam, że to co powinno najbardziej przerażać w filmie to to że NIE ZAPIĄŁ PASÓW!!!.....i nie potrafi parkować na lusterka.
Zgłoś
Avatar
Moogli 2010-04-11, 12:04 1
Zdanie jest jak dziura w dupie - każdy ma własne. Jedziecie po nim, bo powiedział co myśli. Niby wolność słowa a i tak opinii w tym kraju nie wyrazisz.
Zgłoś
Avatar
zubusss 2010-04-11, 12:04
Mi nie szkoda Kaczuchy, był cienki i tyle a że teraz media go na świętego malują to przesada w chuj ! Damianero jesteś KOTEM i tyle ! Wielki mix III
Zgłoś
Avatar
Larvock 2010-04-11, 12:06 5
Zacznę od drobnego komentarza...

Garrappachc napisał/a:

Nie widzieliście tłumów, które były na Wawelu o 17.30.



Tak widziałem, robili sobie słitaśne fotki przytuleni do siebie pod pałacem albo kur.. w trakcie mszy tak by msze było widać w tle wraz ze zgromadzonym tłumem...

Już czekam na te fotki na Facebooku albo NK z podpisem "To JA Z rOdziMkOm pOD pAlAcEm!"

Skromnym ja pierdole.. chciałbym rozpocząć dalszą część posta!
Wiecie czym charakteryzuje się obłuda? Kiedy gdy ktoś coś mówi myśli, myślał lub robił inaczej! Dlatego 3/4 naszego społeczeństwa skrywa się obłudą..

Tak tak czekam na komentarz typu:
Cytat:

Ale przecież tam zginęli ludzie! Powinniśmy chociaż przemilczeć jeśli nie potrafimy uszanować czyjejś śmierci.. itd itd itd



Znowu.. Ja pier.. Ludzie! Policzcie ile osób w ciągu jednej sekundy ginie w wypadku samochodowym, ilu zostaje brutalnie zamordowanych lub zgwałconych, ile ludzi umiera z głodu, z braku wody, po prostu z biedy..

Uczcijmy wiec każdego zabitego po jednej minucie ciszy i zamilczmy na wieki! Wtedy przestaniecie być obłudni! Kiedy uszanujecie śmierć każdego człowieka!

Ale najbardziej chyba denerwuje mnie fakt iż w tym locie zginęło aż 82 Lechów Kaczyńskich! Ewentualnie 62 i 20 dygnitarzy..

A kurwa załoga?! A inni ludzie nigdy nie wymienieni z nazwiska?! Czekałem czy ktoś poda naprawdę pełną listę.. i taki chuj! Zginął prezydent i 81 statystów! Uczcijmy to pisaniem głupich postów bez refleksji nad ogółem całości!

Prawda jest taka, że potrafimy my jako naród łączyć się choćby w obłudzie tylko w momentach które "poruszają świat"..
Za czasów drugiej wojny światowej krąży cholernie dobry dowcip ukazujący obecne podejście polaczków do siebie i narodu..

Jeśli dla każdego narodu przygotować po jednym dużym kotle i wsadzić do nich wszystkich jego mieszkańców. To dlaczego każdego kotła pilnują SS'mani oprócz kotła polaków? Bo tam jak ktoś ambitnie się wychyli z kotła to reszta wciąga go z powrotem do środka!

I tak jest kurwa prawda... Wielcy obrońcy wiary polskości, oddający fałszywy hołd zmarłym.

Nie potraficie przyjąć nawet możliwości posiadania innego zdania niż te jedno jedyne prawdziwe.. bo wasze? O taki ch..

Bezbronne państwo?! Od kiedy?! Każdy rząd jak i opozycja zawsze trzyma kandydatów w zanadrzu na wszelki wypadek potrzeby zmiany, jeśli kogoś np CBA posadzi! O ile się nie mylę brzmiało to Purpurowy Rząd? Vice Rząd? Jakoś takoś..

A teraz przejdźmy do omówienia filmiku który zamieścił Damianero i uwaga SKASOWAŁ GO! Widząc waszą obłudę zrezygnował z mówienia wam swojej prawdy prosto w oczy..
Ale nawet tego nie wiecie bo po co? Najlepiej wejść i po bluzgać dla przyjemności.. W jednym z jego filmików mówi wprost, że internet powinien być dozwolony od 15 roku życia właśnie z tego powodu jakim jest degrengolada społeczności internetowych i całości internetu! Ale nie, wy nadal uważacie go za buca który obraził kraj, którym przed wczoraj nawet się nie przejmowaliście!

Filmik nie obraża osoby prezydenta czy kraju, on obraża społeczeństwo i tok jego rozumowania.. Jeśli tego nie łapiecie to jakikolwiek dalszy komentarz jest równie zbędny jak zużyta rolka papieru toaletowego..

EDIT:
Ach i wielki EDIT dla osób mówiących o Szacunku do Urzędu.. Do jakiego urzędu?! Panie i panowie, macie tak wiele możliwości zmian w państwie Polskim, że nawet nie jesteście tego świadomi! Urząd nic nie zmienia w życiu szarego polaka na lepsze od kilkudziesięciu lat, a jeśli już tak to tylko dla tego, że tym wyżej jest to na rękę.. A idąc głosować wybieracie nie lepszą Polskę, ale mniejsze zło! Szacunek dla Urzędu można mieć kiedy ten Urząd dba o twoją d.. i twoje dobro! A nikt o to nie dbał od czasów Józefa Piłsudskiego.. Więc wasz Patriotyzm jest albo sztuczny albo głupi i chyba wole drugą opcje bo wtedy przynajmniej jest szczery!
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-11, 12:17
@Larvock

nie chce mi się czytać, ale z tego, co napisałeś na początku wydaje się, że dobrze gadasz.
Zgłoś
Avatar
h4ze 2010-04-11, 12:26
Zginęła elita, która walczyła abyście dzisiaj mówili po polsku, mogli żyć w wolnym kraju. Trochę szacunku.
Zgłoś
Avatar
Larvock 2010-04-11, 12:40 1
Po pierwsze zadam ci pytanie a raczej kilka pytań. Czy piszesz po to by mnie obrazić, zrozumieć, skrytykować mój tok myślenia, czy żeby udowodnić, że niby jesteś mądrzejsza? Będziesz podważać moje słowa, podając FAKTY dla niby ośmieszenia mnie? Czy po prostu zabrakło ci inteligentnego komentarza do odpisania? Po co w ogóle tu piszesz? Bo masz prawo?! Ja mam prawo nasrać ci pod drzwiami a tego nie robię, bo uważam to za głupie.. Więc o co ci chodzi kobieto? Faceta ci brak?

Rosemary napisał/a:


Jakoś takoś purpurowy to chyba sam jesteś w przypadku śmierci prezydenta, premiera i innych ludzi, obejmujących najwyższe funkcje państwowe, określone są dokładne procedury w Konstytucji lub odpowiednich ustawach. A Gabinet Cieni, bo może o tym chciałeś napisać, Mądralo, jest budowany przez opozycję na wypadek PRZEJĘCIA władzy, a nie śmierci ministrów czy jeśli CBA posadzi prezydenta



Powiedziałem jakoś takoś, bo jakoś takoś nie miałem ochoty szukać po necie dokładnego określenia odnoszącego się do tego co miałem na myśli, a wiedziałem, że bystrzy ludzie załapią o co chodzi bez nie potrzebnego literowania i dzielenia każdego słowa na sylaby z podawaniem linków do internetowego słownika ich znaczeń.. No chyba, że uważasz siebie lub nas ogółem za przygłupów którzy tego nie potrafią zrozumieć?

Idąc dalej, nie ważne w jakim celu ważne,że istnieje prawda? Jeśli ja wykopie sobie dół przed chatą żeby móc do niego srać a on zatrzyma powódź tzn, że się nie nadaje? Bo nie rozumiem, czy wiesz, że skoro są zastępcy NA WSZELKI WYPADEK na każdą pozycję z obu stron (a nie powiesz mi, że PO kogoś takiego nie ma) to co to kurwa za różnica! Ważne,że są!

Rosemary napisał/a:


aFilmik przede wszystkim obraża jego autora, gdyż unaocznia jego ignorancję.



A twój post unaocznia twój brak zrozumienia całości tego co napisałem i niech Bóg zabije kota.. Bo tak!

Rosemary napisał/a:


Jego prawda była prawdziwsza od mojej?



Jeśli starałaś się być fajna, nie nie wyszło ci. A próba zmiany tematu ostatnim zdaniem na wszelki wypadek, że jak odpowiem A to ty powiesz C a jak ja powiem B to ty powiesz D mnie nie bawi, no chyba, że ciebie tak? I żadnej szczerości i próby omówienia sytuacji w twoim poście niema, próba jedynie zanegowania tego co napisałem i uwidocznienia nie znaczących szczegółów.. Mogę tak kontynuować i zapewne Ty również, ale zrób pożytek dla ludzkości znajdź odpowiednio duże drzewo i odpowiednio grubą gałąź i powieś się.. Szkoda tlenu dla ciebie marnować.

Tak moja wypowiedź miała na celu obrażanie cię i ciesze się, że to zrozumiałaś i mam nadzieję, że będziesz kontynuować odpowiedni wątek tej rozmowy lub zamilkniesz na wieki wieków amen.. Od tak ze wstydu.
Zgłoś
Avatar
Koholic 2010-04-11, 12:44
~Rosemary serio wierzysz w szczery smutek większości osób? w ten płacz polityków? Można się z kimś nie zgadzać i go przy tym nie obrażać. Ale nie okazywanie szacunku przez całą kadencje a na końcu napisanie ze to elita to jednak jest śmiesznym. I uwaga nie twierdze że moje zdanie jest jedyne słuszne i rozumiem że każdy może myśleć inaczej, tylko niech każdy uważa co mówi, anie zmienia zdanie jak rękawiczki byleby było modnie. Uważasz to za tragedie, okey rozumiem ale pamiętaj że życie jest okrutne i są ludzie którzy giną w większych katuszach, cierpiących z powodu absurdów zasad panujących na świecie, o nic mówi się tylko jak giną w tysiącach.

I powiedz mi kto ma prawo do gradacji i wyceny życia ludzkiego, bo ja się nie poczuwam do tego obowiązku w szczególności jeśli kogoś nie znam.
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-04-11, 13:14 1
Larvock napisał/a:


A teraz przejdźmy do omówienia filmiku który zamieścił Damianero i uwaga SKASOWAŁ GO!



Dobrze że skasował. Najlepiej by było jakby nigdy nic nie dodawał, a ten filmik to już totalne dno.

Larvock napisał/a:


Filmik nie obraża osoby prezydenta czy kraju ...



Jak dla mnie to obraża. W ogóle to ten kto dał taki tytuł dla tego tematu (rzuber) jest idiotą.

Larvock napisał/a:


W jednym z jego filmików mówi wprost, że internet powinien być dozwolony od 15 roku życia właśnie z tego powodu jakim jest degrengolada społeczności internetowych i całości internetu!



Jak patrzę na posty większości osób na sadisticu (nie tylko w tym temacie) to myślę że żadne ograniczenie wiekowe nie pomoże. Np. ktoś wkleja zdjęcia chorych na Downa, reszta się z tego śmieje. Co w tym śmiesznego ? Chyba sami macie Downa.

Larvock napisał/a:


Ale nie, wy nadal uważacie go za buca który obraził kraj, którym przed wczoraj nawet się nie przejmowaliście!



Bo taki jest. A to że ty się nie przejmujesz losami kraju nie znaczy że inni się nie przejmują, więc się nie wypowiadaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie