18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
v................t 2010-04-10, 22:52
Rosemary napisał/a:

Nie wiem, jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby nie odróżnić przekonań politycznych od życia prywatnego. Nie wiem, kto mu źle życzył, może Ty to, że ktoś nie zgadzał się z jego poglądami i krytykował nie znaczy, że życzył mu źle, życzył mu śmierci w wypadku czy in


Życie prywatne i polityka sa ze sobą mocno związene. Nie zauwazasz tego. podatki, co mozesz co nie regulują prawa ustalane przez polityków. Nasi znajomi mają poglądy częsciowo zblizone do naszych, nie sypatyzujesz z ludźmi mającymi zupełnie inny punkt widzenia niż ty.Ja mu źle nie życzyłem ale przejrzyj komentarze na wp onecie itp ... wiec nie mów ze nie zyczono mu źle.

Rosemary napisał/a:

Znowuż - jeśli nie chodzisz, to nie myśl, że inni nie chodzą. Moje środowisko, w którym wychowałam się, ZAWSZE chodzi na wybory i bierze udział w podejmowaniu decyzji związanych z państwem, kiedy są do tego uprawnieni


Widać masz problem z logicznym myśleniem... Gdybym nie chodził spływało by to po mnie i nie pisałbym nic. A 40-60% społeczeństwa ma to w dupie.

Rosemary napisał/a:

O wielki umyśle, odkryłeś powód naszego zacofania! Teraz to widzę jaśniej. Zabijmy ich wszystkich, utopmy wszystkie niedołęgi, które nas cofają do tyłu. HAHA.


Widze zaliczasz się do tych zacofanych. Ludzie dla których ważna jest przeszłośc nie teraźniejszość i przyszłośc nie maja prawa głosu.

Rosemary napisał/a:

Nie znam ani jednej osoby, która życzyła śmierci tych ludzi.


Wątek w głownej mierze dotyczy kaczyńskiego. Wiec nie życzaca śmierci wszystkim a kaczyńskimu

Rosemary napisał/a:

Puknij w czoło, człowieku.


Sam się popukaj - typowy odruch prawicowców - obrazanie innych tylko dlatego że maja inne poglady. Boli Cię to ze ktoś ma inne zdanie ?

A film dodany przez Blajsero świadczy o tym jak ludzie go postrzegali i za kogo go mieli a teraz obrót o 180 stopni i płacz. Jeśli kogoś smieszyło ze spadnie samolot z Kaczyńskim to raczej nie należał do jego zwolenników.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2010-04-10, 22:56
-1 piwo.

One shooted guy, nothing moar.

Koles chyba za bardzo sie poczuwa ;-] Zwykly pajac co wazy 50 kg i sie wymadrza. Mimo pary prawdziwych textow to reszta jest zwyklym gownem, z checia bym sie z nim spotkal face to face.
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-04-10, 23:16
Pomijając fakt, że koleś prawi mądrze, to takich komentatorów życia społecznego w dniu dzisiejszym spotkałem z 20.

Zginęli ludzie, nasi rodacy więc i odczucia są inne. Ja proponuje, żeby na dwa, trzy dni zamknąć tematy o katastrofie, niech każdy się zreflektuje, przemyśli pewne sprawy. Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich, żeby na spokojnie ochłonąć.
Zgłoś
Avatar
v................t 2010-04-10, 23:25
Rosemary napisał/a:

Znowuż - jeśli nie chodzisz, to nie myśl, że inni nie chodzą


Rosemary napisał/a:

Wnioskowałam po poziomie Twojego pierwszego postu


Przeczytaj go jeszcze 1000 razy i pomyśl

Rosemary napisał/a:

Ja uwielbiam różność poglądów, bo lubię rozmawiać i dyskutować


Rosemary napisał/a:

Puknij w czoło, człowieku.


Widać.

Rosemary napisał/a:

No to jestem w stanie uwierzyć, że są tacy, co kipią nienawiścią do innych ludzi i są w stanie cieszyć się nieszczęściem. Tylko wciąż się łudzę, że to są tylko jednostki


Nie jesteś w stanie uwiezyć a udzielasz się na forum na którym sa wrzucane makabryczne fotki i niewybredne konetarze do nich ? HAHAHA śmieszny żart

Rosemary napisał/a:

Przez całe życie sądziłam, że z prawicą walczę, a nie wspieram.


Zgłoś
Avatar
Jeffrey 2010-04-10, 23:26
Szacun, koleś dobrze gada. zgadzam się w 100%
Zgłoś
Avatar
ternator1 2010-04-10, 23:42
Ale biedak jest poirytowany, dobrze że sie nie popłakał HAHAHAH Może jest troszke zagubiony w dzisiejszym świecie, sądząc po piwach, chyba wy też!!! HAHA!
Poprostu nie macie własnego stanowiska w tej sprawie i dajecie piwa jakiemuś majciochowi co pierdoli o wszystkim i o niczym, chcąc pokazać jaki to on nie jest fiozof..... po sadisticu spodziewałem sie czegoś więcej, ale to tylko moja opinia. Wyprzedzając wasze posty(czyniąc to jak wasz bohater) mówie- JEBCIE SIE!!! HAHA
Zgłoś
Avatar
Kukiełka 2010-04-10, 23:46
A ja sobie tak czytam te wasze posty i mi się raz chce płakać , a raz śmiać .... Po co w ogóle komentować Damianero , jest sobie chłop , lubi YT i wrzucać filmiki i tyle ....
Zgłoś
Avatar
Garrappachc 2010-04-10, 23:57
Ten cały damianero to kolejny idiota z kompleksem małego fiuta. Jeżeli ludzie nagle kochają Kaczyńskiego i go uwielbiają to źle? Gorzej by było, gdyby go nienawidzili i po śmierci... Nie widzieliście tłumów, które były na Wawelu o 17.30. A samolotów rząd nie wymieniał bo... bał się reakcji społeczeństwa. Że pieniądze wyrzucone w błoto, etc, etc. Czemu osobno nie lecieli prezydent, ministrowie, posłowie, etc, etc? Oszczędność.
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-04-11, 0:18
tak naprawdę to on żyję
w samolocie było dużo ludzi i ktoś musiał wyskoczyć
a więc było jedno zdanie "Gruby Skacze!!"
Zgłoś
Avatar
kamil66 2010-04-11, 0:23
Troszkę się chłopczyk wstydzi mówić do kamery patrząc w obiektyw.

Wsadź ją sobie w dupę kretynie to i wstyd przejdzie.
Zgłoś
Avatar
qerino 2010-04-11, 0:23 1
Stalin czuwa! Nawet po śmierci!
Zgłoś
Avatar
v................t 2010-04-11, 0:29 1
Garrappachc ty masz chyba kompleks małego penisa ...
koleś w większości przypadków gada dobrze - to ze to wrzuca w net jego sprawa.

a co do samolotów to poczytaj a potem się wypowiadaj. bo pierdolisz takie bzdury że aż chuj boli.

idealny komentarz do twojego posta "suko zrób sto pompek, przeczołgaj się sto metrów i zamknij wreszcie twarz."
Zgłoś
Avatar
qrowy 2010-04-11, 0:34 1
Piwo dostał autor tematu za odwagę, żeby umieścić taki materiał na Sadisticu w dniu takiej tragedii. Natomiast autor filmu jest dla mnie typowym, książkowym debilem. I tyle. Może i słusznie porusza niektóre kwestie, ale do chuja pana, miej kurwa osiedlowy pajacu choć trochę poczucia szacunku dla rodzin, które straciły ojców, matki, dzieci itd, w dniu tej straty... Postaw sie na miejscu osieroconych dzieci. Na takie przemyślenia przyjdzie czas.
Zgłoś
Avatar
qerino 2010-04-11, 0:39 6
@UP
Kolego, spójrz na górę twojej przeglądarki. Tak, na adres strony.
Tak, zgadza się. "WWW.SADISTIC.PL"
A teraz kurwa domyśl się dlaczego to forum ma taką domenę.
Dżizas kurwa japierdole...
BTW. Na hardzie, na drugiej stronie są poćwiartowane 2 16-latki,
sądzisz że za nimi rodziny nie płakały?
Wychodzisz teraz czy za chwilę?
Zgłoś
Avatar
bochnio 2010-04-11, 0:53 7
Prezydent Kaczyński byl profesorem prawa, dzialaczem Solidarnosci i czlowikiem, ktory kochal Polske. Ludzie tam zginelo kilkadziesiat osob, naszych radakow...jak mozecie tak entuzjastycznie stawiac piwa jakiemus kretynowi, ktorego najwiekszym osiagnieciem w zyciu jest rzesza "zdystansowanych" pseudointelektualistow, ktora oglada jego glupote na Youtube. Co to ku**a za tytul "o martwej kaczce"...to co ten idiota wyglasza nie jest wielkim odkryciem, ale jego postawa i ton w jakim sie wypowiada wyrzuca go z osob przedstawiajacych jakikolwiek poziom tu nie chodzi o dystans, kur*a zastanowcie sie co sie tak naprawde stalo...

na koniec dodam to, ze pies ma 60IQ, srednio inteligentny czlowiek 100, a bardzo inteligentny 140 wiec pewnie i tak wiekszosc uzna to co napisalem za glupi truzim, ale to co zobaczylem tutaj, zachowanie tego hiperinteligenta wstrzasnelo mna na tyle, ze musialem cos, w wielkim skrocie m.in myslowym napisac. Jeba*a nowomoda na chamstwo i sztuczna postawe kontestacyjna, niedobrze sie robi K***A!!!!!!!!!! :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie