18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
Gienek78 Wczoraj 20:12 50
Tia, telefon w łapie i jedzie debil autostradą w czasie deszczu a później tylko "o maj gosz". No jak to się mogło stać. Szkoda, że się nie zabił bo w przyszłości taki debil zabije jakąś niewinną osobę.
Zgłoś
Avatar
CrookerS Wczoraj 20:12 44
Mam nadzieje ze ubezpieczyciel tez zobaczy ten film.

P.s. bananowiec zjeb
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 20:13 7
Jebani debile
Help!
Help!
Break the fucking window!
My fucking car!
Zgłoś
Avatar
Marris Wczoraj 20:13 3
Na pewno będzie więcej wyświetleń niż gdyby się nie rozbili więc cel osiągnięty
Zgłoś
Avatar
Korcipała Wczoraj 20:13
Yes, yes, yes🤣🤣🤣
Zgłoś
Avatar
CrookerS Wczoraj 20:13
Szkoda ze nie wyjebal na smierc, wtedy wiadomo byloby ze nie zrobi nikomu krzywdy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 20:13 23
O kurwa, co za pedały
Zgłoś
Avatar
banerr Wczoraj 20:15 2
Szkoda że nie zdechli.
Zgłoś
Avatar
psyhepl Wczoraj 20:15 7
Trzeba być niezłym pedałem by tak pomalować ten samochód, ja PIERDOLE
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja Wczoraj 20:17 15
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 20:17 13
Marian_Koniuszko napisał/a:


Youtubery w McLarenie



Marian_Koniuszko napisał/a:

Podobno opony były złe



To podobno...

A na prawdę !

To są jebane bananowe szczeniaki !

Zero umiejętności prowadzenia,bo i jakie doświadczenie, jak tym oskarkom jeszcze nawet zarost się na mordę nie rzucił !

ha tfu ! na wszystkich bananowych lanserów za tatusiowe pieniązki !!! Ha TFU !
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko Wczoraj 20:29 3
Po wyjęciu sraki ze spodni:



😅🤣
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Wczoraj 20:45 4
Będzie odcinek z obcinaniem palców, stóp, czy to tatuś zabawkę zasponsorował i tylko szlaban, albo kieszonkowe obetnie?
Zgłoś
Avatar
Autor Wczoraj 20:53 14
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

To podobno...
A na prawdę !
To są jebane bananowe szczeniaki !
Zero umiejętności prowadzenia,bo i jakie doświadczenie, jak tym oskarkom jeszcze nawet zarost się na mordę nie rzucił !
ha tfu ! na wszystkich bananowych lanserów za tatusiowe pieniązki !!! Ha TFU !



Odpowiedzialny do końca jedynie za swój telefon pierdolec jebany. Trzymał do końca.
Pizdeusz jak zobaczył dym po eksplozji poduszek to pewnie myślał, że już płonie.
Miałem zdarzenie 2 lata temu, chuj z naprzeciwka postanowił sobie drzemkę uciąć lub grzebać w srajfonie. Nagle zjechał na mój pas i w ostatnim momencie odbiłem. Jebnięcie było takie, że wykurwiło mnie w pole jakieś 200 - 250m od miejsca uderzenia. Nazywam go chujem, bo on "nie wiedział co się stało". Pętak stał na moim pasie, a ja w polu, on rozjebany przód, a ja lewy tył. Oczywiście się skurwiel nie chciał przyznać, choć sprawa była oczywista.
Za trzymanie telefonów w łapie powinno się zabierać prawko na min. 5 lat.
I tak jak sobie przypomnę to zdarzenie, którego byłem niestety uczestnikiem, to za nim zadzwoniło SOS; wykonałem telefon do Żony, żeby jeszcze poczekała z obiadem...
Żal mi Córek, które dorastają wśród takich kurwa pomiotów. Bez aranżowanych małżeństw nie widzę szansy na przyszłość tego Kraju. A przede wszystkim budowy solidnych rodzin.
Jak takie piździafony z tym gównem na głowie mogą cokolwiek osiągnąć. Ten jak widać ślizga się na tyłku starego lub uwodzi podobnych kretynów na YT i był to element jego najnowszej aranżowanej produkcji.
Bydło.
Chinole ryją ze śmiechu jak na to patrzą. Kwestia czasu, kiedy przejmą kontrolę nad szlakami handlowymi. Chyba, że JUESEJ ma tak rozwinięte już AI, które autonomicznie będzie broniło "demokracji" na Świecie i jedynie słusznego dolara...
A się wkurwiłem tylko na noc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie