18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
żmij Dzisiaj 17:08 22
Sadola nie przegląda, filmów z hindusami nie widział- to ma.
Sam sobie winny.
Sadol uczy, sadol bawi.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 17:09 8
Przegrzał styki i uziemił

Dawać następnego
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja Dzisiaj 17:16 16
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 17:20 7
Trzeba zrobić taki challenge; która postsowiecka nacja odważniejsza- niech łapią za druty i udowodnią swoją przewagę nad oponentami!

Zgłoś
Avatar
mateuszsick Dzisiaj 17:42 1
Niby rusek a wartość edukacyjną wniósł, koledzy będą teraz wiedzieli żeby tego nie dotykać. Tak to działało przed erą internetu, zawsze kiedy dziadkowie opowiadali o wypadkach to zwykle kolega testował reszta wiedziała co można a co nie bo np. "Brunek najebany jechał na motorze bez świateł w nocy i mu nagle zamknięta brama wyrosła na podwórku" i wszyscy wiedzieli że światła jednak potrzebne 😀 a nie jakieś tam internety i sadol 😉
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Dzisiaj 18:13 3
żmij napisał/a:

Sadola nie przegląda, filmów z hindusami nie widział- to ma.
Sam sobie winny.
Sadol uczy, sadol bawi.



Widzial ruskie filmiki na ktorych "No kurwa, powinno wyjsc inaczej" Na nasze szczescie, wyszlo inaczej:D

[ Dodano: 2024-10-06, 18:15 ]
Swoja droga dobry elektryk. Pan spawarka.. Super moc? Luk elektryczny w prawej dloni.
Zgłoś
Avatar
romek134 Dzisiaj 18:21 7
O jakiej tragedii mowa w opisie?
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota Dzisiaj 18:29 1
U nas również nie brakuje znakomitych specjalistów, np. p. Piotruś Mordeczka. Co prawda, trochę w innej specjalizacji działał, ale wybitność owego Pana poraża.
m.sadistic.pl/wspinaczka-na-slup-vt572990.htm
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 18:31 12
romek134 napisał/a:

O jakiej tragedii mowa w opisie?



Uszkodził pantograf.
Zgłoś
Avatar
xaron147 Dzisiaj 18:31
Możemy się śmiać, ale przez Sadistic dowiedziałem się wielu rzeczy by nie zginąć jak ostatni idiota i skończyć tutaj na Hardzie lub Głównej.
Zgłoś
Avatar
encoder178 Dzisiaj 18:32
ja pierdole co za debil
Zgłoś
Avatar
__Tux__ Dzisiaj 18:50 1
żmij napisał/a:

Sadola nie przegląda, filmów z hindusami nie widział- to ma.
Sam sobie winny.
Sadol uczy, sadol bawi.



A może ogląda i chciał popełnić samobójstwo w miły dla oka sadoli sposób. Jeśli ja miałbym coś takiego odwalić to chociaż bym was pozdrowił.
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 18:54 1
__Tux__ napisał/a:

A może ogląda i chciał popełnić samobójstwo w miły dla oka sadoli sposób. Jeśli ja miałbym coś takiego odwalić to chociaż bym was pozdrowił.



No, stary!
Trzymamy za słowo!
I pamiętaj o Żmiju, Słowiańskim Smoku!



Zgłoś
Avatar
shin69 Dzisiaj 19:04 2
Z takich ciekawostek to u ruskich są tory z trakcją na 25 kV AC 50 Hz lub 3 kV DC. Można tylko się domyślać które tak dobrze popieściło kacapka bawiącego się z pantografem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie