18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Hermiona 2010-04-10, 21:23
Weź się kurwa rozpierdol tą popierdułką. Tępa cipa.
Zgłoś
Avatar
heniu 2010-04-10, 21:30
to nie wina samolotu tylko pilotów wiadomosci.onet.pl/2153361,12,jest_potwierdzenie_zaloga_ladowala_wbrew...
Zgłoś
Avatar
kamyk69 2010-04-10, 21:39
Progeusz napisał/a:

To w takim razie po co za prezydentem na wakacje jedzie ochrona? Głowę państwa i czołowe figury należy chronić. Porządnie. Skoro na pokładzie leci BOR, to niech polecą też czymś porządnym. Ochrona powinna być kompletna, nie wybiórcza.



Jak nie było czym? Nie było alternatywy a on krytykuje decyzje? w jakim stawia go to świetle? W świetle ignoranta bo nie znał sytuacji. POwatarzam po raz 6 nie było czym polecieć.

Progeusz napisał/a:

Z tym się w pełni zgadzam Powinien z tym poczekać aż przyjedzie do domu, bo mógłby spowodować wypadek.


Hej!

Progeusz napisał/a:

OMG, musisz mieć wszystko wyłożone na tacy i opisane? Użyj szarych komórek, tacy ludzie istnieją. Wyjrzyj za okno. Może zadajesz się z normalnymi, ale na świecie jest pełno debili.



Progeusz napisał/a:

Chodzi o zyskanie sławy w intenecie? Eee, a po co? Mam wrażenie, ze jego cel był inny. Może sie mylę. Interpretacja cudzego zachowania a obraźliwe określenia to imo 2 różne rzeczy.



O co kowliek by nie chodziło, jego wypowiedź jest idiotyczna, jak kolega 100lec powiedział, porównał śmierć JP II a ten wypadek - co jest równoznaczne że ma porytą kopułę, że to Ciebie to nie dociera to naprawdę jest dla mnie nie pojęte.

Progeusz napisał/a:

Nie, nie ta, nigdzie nie mówiłem, że ta. Srsly, nie udawaj durnia i pomyśl.



Progeusz napisał/a:

A gdzie on powiedział, że mówił własnie o tych wydarzeniach? Może miał na myśli wypowiedź Putina, w której przyznał, że Stalin wymordował ludzi w Katyniu?



A która? Tylko raz mówił o przyznaniu się ruskich do winy, co jest KOMPLETNYM kłamstwem i manipulacją. To się zdecyduj człowieku albo zastanów się co piszesz.

Progeusz napisał/a:

Boże święty, co za zasrany pedant i formalista. On nie wydaje oficjalnego oświadczenia, nie nowelizuje konstytucji, nie składa zeznania na policję. Zwyczajnie wyraża swoja opinię. Nie popierał tego jakimiś oficjalnymi info z podanym źródlem, bo nie chciało mu się marnować czasu, tyle ;d Inteligentna osoba wie, że coś jest i nie trzeba jej na każdym kroku podawać dowodów...

Wiem doskonale.

Ojezu, jaki jesteś fajny, mogę Cię dotknąć???????/////slashslashslash
Intelekt > wiedza.
Możesz mieć wiedzę, ale jeśli nie potrafisz jej wykorzystać, to nie jest ona warta funta kłaków.

Te Twoje cytaty ze źródłami w najmniejszym stopniu nie były argumentami. Dlaczego? Bo nie miały nic wspólnego z omawianą kwestią ;d Mogę tu przytoczyć instrukcję żelazka, ale czy sprawi to, że racja będzie mojsza?

Imo bliżej mu do kogoś, kto chce sie na dany temat wypowiedzieć i być może przemówić komuś do rozsądku, aniżeli do 'attention whore'. Może go przeceniam, nie wiem. W każdym razie ja zwykle mam właśnie taki cel, więc możliwe, że szukam w zachowaniu innych czegoś tożsamego z moim. każdy oceni samodzielnie. Przyznam, że nie znam jego innych filmików, więc mój pogląd na jego osobę może być wypaczony. Bywa. Oceniam po tym, co znam.



Nie mój drogi, jest zupełnie odwrotnie. Inteligentna osoba krytykując cokolwiek/kogokolwiek, nie mówi, gdzieś tam, ktoś tam itp. Moje cytaty nie były argumentami bo nawet w takim celu nie były użyte. Użyłem ich w takim celu, aby udowodnić Ci, ze on pierdoli farmazony, a zgadzaniem się z pierdoleniem farmazonów i ich nieuniknione powielanie jest błędem. Mógłbyś przytoczyć instrukcję żelazka gdyby ktoś z nas twierdził że takowe napełnia się olejem. To że debile są wszędzie nie znaczy że można ich tolerować jak autora filmiku. Widzisz, jak ktoś chce się wypowiedzieć to powinien robić to porządnie, a nie powtarzać kłamstwa "żydmediów" a jak już to robi to całkiem naturalną rzeczą jest że krytyka i to dość nie pochlebna na niego spadnie.

Progeusz napisał/a:

Ojezu, jaki jesteś fajny, mogę Cię dotknąć???????/////slashslashslash
Intelekt > wiedza.
Możesz mieć wiedzę, ale jeśli nie potrafisz jej wykorzystać, to nie jest ona warta funta kłaków.


Oczywiście. Tyle że w tym przypadku jego wiedza jest znikoma, a jeśli już to z jakiś dziwnych źródeł. Zarzuciłeś mi brak merytoryki, jak Ci udowodniłem że się mylisz, to uskuteczniasz szyderstwa, na poziomie, zresztą,podstawówki...
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-10, 21:40
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.


Dla przypomnienia
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-04-10, 21:57
kamyk69 napisał/a:


O co kowliek by nie chodziło, jego wypowiedź jest idiotyczna, jak kolega 100lec powiedział, porównał śmierć JP II a ten wypadek - co jest równoznaczne że ma porytą kopułę, że to Ciebie to nie dociera to naprawdę jest dla mnie nie pojęte.



Pomimo że do tego wypadku podchodzę obojętnie. To jednak śmierć osobistości które miały w zadaniu trzymać w ryzach państwo Polskie jest znacznie bardziej przejmująca niż śmierć jakiegoś agenta Watykanu.

Gościu w tym filmiku porównał śmierć JP2 do tego wypadku nieprzypadkowo. A wszystko się okaże po żałobach i pogrzebach. Jak bardzo będziesz przeżywać ten wypadek i czy będziesz w stanie zapamiętać nazwiska chociaż 10 osób które tam się rozbiły.

Tak czy siak, za parę miesięcy czeka mnie (nas) do spełnienia obowiązek obywatelski. I trzeba będzie wybrać nowego Prezydenta. Wszak teraz nie wiem na kogo będę głosować, bo mój kandydat na którego chciałem oddać głos także leciał tym samolotem.
Zgłoś
Avatar
cobraa 2010-04-10, 21:59
Czemu mi usuneli POSTA?
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-10, 22:00
cobraa napisał/a:

Czemu mi usuneli POSTA?


Bo był napisany tylko wielkimi literami.
Zgłoś
Avatar
cobraa 2010-04-10, 22:01
Co w tym zlego Wkvrwiony jestm TO KRZYCZE!

To jest Chory Naród w szkole sie przyznalem ze wole kaczynskiego od tuska to mi zyc nie dali a teraz Wszyscy wychwalają go pod niebiosa

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2010-04-10, 22:03 ]
Więc się uspokój
Zgłoś
Avatar
yano 2010-04-10, 22:14
tak!!! od samego rana mówię dokładnie to samo i tu oto pod sam wieczór dopiero znajduję jednego, co moje zdanie popiera! Dziękuję. Jak się nad tym dłużej zastanowić, to bardzo dobrze, że Kaczor tam nie doleciał, bo znowu by siary narobił...
Zgłoś
Avatar
GrzeCh 2010-04-10, 22:27
gość za kierownicą nie miał wypadku - nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
r................r 2010-04-10, 22:29
więcej flame'u!
Zgłoś
Avatar
Dessot 2010-04-10, 22:33 2
Żałosny palant z tego Damianera, to co mówi wcale nie jest śmieszne.
To wszystko co robi, jest tak jaskrawię pod publikę że aż żal go słuchać.
Nie jestem jakimś pojebanym katolikiem ani nic z tych rzeczy i mam też wyjebane jajca na politykę jaką prowadził Lech Kaczyński. Nie można śmiać się z czyjegoś nieszczęścia, zwłaszcza jeśli jest ono na taką skalę. Rodziny ofiar przeżywają teraz straszne chwile. Cofam co powiedziałem, nikomu nie życzę śmierci, ale i tak uważam że autor filmu jest niepoważnym człowiekiem, który jeszcze zapłacze i zrozumie, jak bardzo się zagubił.
Zgłoś
Avatar
cobraa 2010-04-10, 22:38
Ja pierdziu Ludzie to walą teskty babka w polsacie mówi

"ja w to nie wierzyłąm myślałam żę to KACZKA dzienikarska"
Zgłoś
Avatar
Pablinho 2010-04-10, 22:39
Dessot, mocno pojechane piwo dla Ciebie ;D
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-10, 22:41 3
Wydaje mi się, że co niektórzy pogubili się w swoich przemyśleniach kierując się emocjami. Autor filmiku nie wypowiadał się negatywnie w stosunku do Prezydenta Kaczyńskiego (nie licząc incydentu z rzekomą nawigacją pilota - namiastka czarnego humoru, którą mógł sobie darować), lecz drwił z obłudy społeczeństwa. Co niektórzy sugerują, iż nietaktem jest poruszać ową problematykę w obecnej chwili. Być może mają rację, jednak przyznać należy, że wypowiedź autora jest dla wielu niewygodna, gdyż w znacznym stopniu prawdziwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie