18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
v................t 2010-04-10, 20:38
sam pierdolisz ... nawet nie potrafisz sensownie odpowiedzieć
Zgłoś
Avatar
finch20 2010-04-10, 20:39
Zgadzam sie z tym filmikiem Koles masz w 100% racje
Zgłoś
Avatar
koberka1989 2010-04-10, 20:41
baranie do szopy a nie do samochodu!!!!
Zgłoś
Avatar
wojtass 2010-04-10, 20:41 2
typ jest generalnie anty wszystko. Rozumiem go, przerabiałem ten okres dojrzewania w gimnazjum
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-04-10, 20:44 3
Nie chcę nic mówić ale kiedyś trzeba dorosnąć . Ten filmik przyniesie mu tylu nowych fanów ... a jeszcze więcej wrogów . Z tego całego monologu mogę oświadczyć że udało mu się coś ciekawego powiedzieć ale to coś było jedną pięćdziesiątą tego wszystkiego co się tam znalazło . Po za tym hiena cmentarna mi się wydaje to dobre określenie ... trochę jak gadu gadu już umieścili "graficzny opis " z hasłem : "Tragiczny Lot"
Zgłoś
Avatar
bot89 2010-04-10, 20:48 3
wyśmiac wszystko i wszystkich itp itd. - chyba taka moda teraz w gimnazjach, a potem koniecznie wrzucic na YT.
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-04-10, 20:52
Zamiast wielkich rzadowych maszyn proponuje zakup 100 malych awionetek i niech kazdy leci osobno wtedy bedzie bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
v................t 2010-04-10, 20:54
jakbyś niewiedział - samoloty sa wydzierżawione, decyzje już zapadły. brazylijski szrot ....
Zgłoś
Avatar
Progeusz 2010-04-10, 20:57
kamyk69 napisał/a:

Kto podejrzewa że takie coś może się zdarzyć podczas godzinnego lotu?

To w takim razie po co za prezydentem na wakacje jedzie ochrona? Głowę państwa i czołowe figury należy chronić. Porządnie. Skoro na pokładzie leci BOR, to niech polecą też czymś porządnym. Ochrona powinna być kompletna, nie wybiórcza.

kamyk69 napisał/a:

jak i za to że patrzy się w kamerę prowadząc; D

Z tym się w pełni zgadzam Powinien z tym poczekać aż przyjedzie do domu, bo mógłby spowodować wypadek.

kamyk69 napisał/a:

A tacy są? Gdzie? Poparł swój wywód czymś?

OMG, musisz mieć wszystko wyłożone na tacy i opisane? Użyj szarych komórek, tacy ludzie istnieją. Wyjrzyj za okno. Może zadajesz się z normalnymi, ale na świecie jest pełno debili.

kamyk69 napisał/a:

Ukradł? Pani/Panna ~Rosemary już o tym pisała. Nie warto powtarzać

Chodzi o zyskanie sławy w intenecie? Eee, a po co? Mam wrażenie, ze jego cel był inny. Może sie mylę. Interpretacja cudzego zachowania a obraźliwe określenia to imo 2 różne rzeczy.

kamyk69 napisał/a:

Aha czyli wypowiedź " Rosjanie się przyznali, ale nie nam to nie wystarczy, chcemy żeby się polała krew..." itd. To do wypowiedź Putina?

Nie, nie ta, nigdzie nie mówiłem, że ta. Srsly, nie udawaj durnia i pomyśl.

kamyk69 napisał/a:

Jeśli tak to jak już się wypowiada publicznie to powinien precyzować a nie pierdolić?

Boże święty, co za zasrany pedant i formalista. On nie wydaje oficjalnego oświadczenia, nie nowelizuje konstytucji, nie składa zeznania na policję. Zwyczajnie wyraża swoja opinię. Nie popierał tego jakimiś oficjalnymi info z podanym źródlem, bo nie chciało mu się marnować czasu, tyle ;d Inteligentna osoba wie, że coś jest i nie trzeba jej na każdym kroku podawać dowodów...

kamyk69 napisał/a:

Wiesz co to znaczy?

Wiem doskonale.

kamyk69 napisał/a:

a ja cytuje agencje prasowe? Ja dałem cytat

Ojezu, jaki jesteś fajny, mogę Cię dotknąć???????/////slashslashslash
Intelekt > wiedza.
Możesz mieć wiedzę, ale jeśli nie potrafisz jej wykorzystać, to nie jest ona warta funta kłaków.

Te Twoje cytaty ze źródłami w najmniejszym stopniu nie były argumentami. Dlaczego? Bo nie miały nic wspólnego z omawianą kwestią ;d Mogę tu przytoczyć instrukcję żelazka, ale czy sprawi to, że racja będzie mojsza?

Imo bliżej mu do kogoś, kto chce sie na dany temat wypowiedzieć i być może przemówić komuś do rozsądku, aniżeli do 'attention whore'. Może go przeceniam, nie wiem. W każdym razie ja zwykle mam właśnie taki cel, więc możliwe, że szukam w zachowaniu innych czegoś tożsamego z moim. każdy oceni samodzielnie. Przyznam, że nie znam jego innych filmików, więc mój pogląd na jego osobę może być wypaczony. Bywa. Oceniam po tym, co znam.
Zgłoś
Avatar
mitek9 2010-04-10, 21:00 2
Pasów nie zapiął ;/
Zgłoś
Avatar
ziemba 2010-04-10, 21:06
Nie chodzi o to, że kogoś nie rusza ta katastrofa. Zgineli Polacy i obok tego nie można przejść obąjętnie. Po prostu banda hipokrytów, którzy na codzień nabijali się z Kaczyńskiego i mówili jaki to dupek dzisiaj zachowują się jakby nigdy na niego złego słowa nie powiedzieli. Teraz pewnie siedzą przed kompami postują, żeby usuwać wszystkie wyśmiewające prezydenta filmiki, chociaż wczoraj sprawiały im wiele radości.
Zgłoś
Avatar
wolin 2010-04-10, 21:08 3
sory za off-top ale podobno był to odcinek pogromców mitów ,w którym sprawdzali czy samolot Tu w pole 154 doleci do Smoleńska.
No i mit został obalony
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-04-10, 21:10
ehhh to jest żerowanie na ludzkiej tragedii . Ale nie żebym się specjalnie przejmował ,tylko dlatego że to Polacy. Nasi rodacy krew z krwi może dlatego mam jakiś taki humorek nie pasujący ale cóż nic nie poradzimy . Mój sąsiad straszy ode mnie troszkę węszy tutaj spisku . Nie wiem czy wierzyć czy nie chociaż któryś minister rosyjski się odgrażał za te tarcze ale wątpię żeby jedno z drugim miało coś wspólnego
Zgłoś
Avatar
v................t 2010-04-10, 21:15 1
spisek haha

kto najbardziej zyskuje w Polsce na śmierci Kaczyńskiego ....

PO i Tusk.

Jego człowiek wygra wybory prezydenckie, jego ekipa wygra wybowy parlamentarne ...

nie popadajmy w paranoje i szukanie spisków, walk z ruskimi....
Zgłoś
Avatar
timmy77 2010-04-10, 21:18
Nosił księżyc razy kilka poniósł księżyc i wilka;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie