18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SpaceGod 2022-01-24, 22:20 1
Z jednej strony kawał chuje ze jej nie pomógł No ale ktos musi to dla nas nagrywać
Zgłoś
Avatar
Wincusiek 2022-01-24, 22:22
a pewnie go zdradziła czarna mamba, takich nie szkoda
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-01-25, 2:53 3
adrianthc napisał/a:

Najpierw dostaje w ryj, a później broni swojego księcia. Nie warto pomagać tym szmatą w takiej sytuacji.



1. szmatom, tak się odmienia wyraz szmata w tym kontekście

2. nie pomaga się kobietą w takich sytuacjach tłucząc ich gacha. Przyjedzie policja i to ten który pomógł trafi do pierdla za pobicie bo głupia baba będzie chronić swojego Rambo, który ją bije równie mocno jak kocha
Zgłoś
Avatar
KubekKawy2 2022-01-25, 9:38 1
vortexture napisał/a:

1. szmatom, tak się odmienia wyraz szmata w tym kontekście
2. nie pomaga się kobietą w takich sytuacjach tłucząc ich gacha. Przyjedzie policja i to ten który pomógł trafi do pierdla za pobicie bo głupia baba będzie chronić swojego Rambo, który ją bije równie mocno jak kocha



Debil poprawia debila. Ręce opadają .... Piszę się: KOBIETOM jak już, KOBIETĄ to jest Twoja Mama. To jest ta sama zasada co ze szmatą.
Masz google, słowniki i chyba mózg więc zanim coś publicznego napiszesz to użyj, którejś z tych rzeczy
Zgłoś
Avatar
gallanonim800 2022-01-26, 15:17
adrianthc napisał/a:

Najpierw dostaje w ryj, a później broni swojego księcia. Nie warto pomagać tym szmatą w takiej sytuacji.



SzmatOM analfabeto.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-01-27, 4:07
djpyza napisał/a:

jak nie umiesz opanować swoich emocji proponuje wybrać się do lekarza !a po 2 nie wpoili ci takich wartości w domu że jaka kobieta by nie była jej się nie bije . chyba raczej nie



O.o nie wiem czy jaja sobie robisz czy poważnie mówisz. Ja jestem zwolennikiem równouprawnienia i wpierdolu dla każdego kto jest głupim złamasem bez różnicy kobieta facet ksiądz czy kosmita. Jesteś jebanym patusem i wkurwiasz innych dostajesz w ryj sprawa prosta. A nie jakieś śmieszne hasła że kobiet sie nie bije bez względu na to jakie są. A huja właśnie potem takie są bo myślą że wszystko im wolno skakać po innych bo wielka pani, wielki pan czy super kosmita.

marmal napisał/a:

Wiesz , jakby Kobieta miały tyle siły co facet ,to by też za nie jedno wpierdol dostał



Ale nie mają. Kobietom brak instynktu samozachowawczego właśnie wpajane przez lata że kobiet nie bije się nawet kwiatkiem. Świat weryfikuje takie księżniczki. Wqrwia typa leci lep na ryj i refleksja to co sprytniejsze co się właśnie stało, większość się nie uczy.
Zgłoś
Avatar
AdamMickiewiczSuko 2022-01-28, 0:47
Dalej karate!
Zgłoś