18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
~Velture 2018-08-09, 12:47 33

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-08-09, 13:59 1
Erutlev to co wrzuciłeś jest megagalaktycznie w chujjapierdole masakrycznie takżemożnasięzesrać sadystyczne. Piwo.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-08-09, 22:20 2
Ohohohehe doobre kurwa, ale dowcip, kobiety to kurwy ogarniacie? Heehe od razu rzucają się do kutasa, a to szmaciska co nie... Boki kurwa zrywać.

______________

Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie.
Co lepsze: dupa czy żarcie?
I dupa jest dobra.
I dobre jest żarcie.
Ale przejebane jest stać na warcie.
Zgłoś
Avatar
Fiszu 2018-08-09, 22:44 2
wpr, Dowcip, jak dowcip. Jak nie potrafisz się zdystansować i szukasz górnolotnej myśli przewodniej, czy nauki życiowej to pal wrotki do szkółki niedzielnej i nie dopisuj ideologii do swojego braku talentu. W podpisie profilowym kobietę równasz z michą... rozdwojenie jaźni, czy Twoja Grażyna hakuje Ci konto? ^^
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-08-09, 23:46 1
Braku talentu? Misiu, dowcip ma to do siebie że powinien być śmieszny. Twój nie jest. Rozrysować Ci to?

______________

Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie.
Co lepsze: dupa czy żarcie?
I dupa jest dobra.
I dobre jest żarcie.
Ale przejebane jest stać na warcie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-10, 0:15
@wpr zrób mu wykres, inaczej nie skuma.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-08-10, 4:33
@Erutlev zajebiste nagranie Romantycznie, nietypowo, a facet ją tylko rucha piekne jest to, że jak coś nie idzie po myśli kobiet to zaraz wkurw i płacz. Prawie zawsze tak jest.

______________

Całe życie w bólu i cierpieniu.
Zgłoś
Avatar
Fiszu 2018-08-10, 10:20
wpr, Cóż... skoro wszedł to chyba dla kogoś jednak jest Nie trafił w Twoje wysublimowane i górnolotne poczucie humoru, co jest niewątpliwą stratą nie do przebolenia i plamą na honorze całego narodu.... a nie. Jednak nie jest, więc
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-08-10, 18:45
Fiszu napisał/a:

wpr, Cóż... skoro wszedł to chyba dla kogoś jednak jest Nie trafił w Twoje wysublimowane i górnolotne poczucie humoru, co jest niewątpliwą stratą nie do przebolenia i plamą na honorze całego narodu.... a nie. Jednak nie jest, więc



Ale mi powiedziałeś. Normalnie aż mi się kredki z piórnika wysypały. Ty to jesteś gość jednak. Pozdrawiam ciebie i życzę powodzenia w rozśmieszaniu mas.

______________

Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie.
Co lepsze: dupa czy żarcie?
I dupa jest dobra.
I dobre jest żarcie.
Ale przejebane jest stać na warcie.
Zgłoś