18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Magnic 2012-05-18, 21:53 2
Dla was dubstep to gówno i nie muzyka a dla mnie rap i hip-hop.
Chociaż dubstepu może słucham z 1-2 piosenki bo w większości to stary rock (dobre lata 60 i 70) albo techno.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-05-18, 22:08 5
Weźcie to wyjebcie w pizdu .

Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-05-18, 22:09 46
Jaka muzyka tacy fani
Zgłoś
Avatar
Sebosz 2012-05-18, 22:24
Tańczy do CZEGO?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-18, 22:31
Magnic napisał/a:

Dla was dubstep to gówno i nie muzyka a dla mnie rap i hip-hop.
Chociaż dubstepu może słucham z 1-2 piosenki bo w większości to stary rock (dobre lata 60 i 70) albo techno.



A byłeś ty kiedyś w szkole, czy dopiero z przedszkola wypuścili Cię??
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-05-18, 22:36
Debil, jak każdy ffan Shitrexa.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-18, 22:40
fantomasik napisał/a:



A byłeś ty kiedyś w szkole, czy dopiero z przedszkola wypuścili Cię??



Po twoim pytaniu sądzę, że pytasz bo nie wiesz czy się w końcu do jakiejś wybrać. Ja w przedszkolu byłem... jakieś 13lat temu, no ale ty pewnie nie wiesz jak tam jest skoro nie byłeś.
Zgłoś
Avatar
seaven 2012-05-18, 22:40
Oglądam to zbakany , ale nadal nie rozumiem sensu tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
malwa321 2012-05-18, 22:53 2
Kolejny debil który chce się wypromować. Kogo obchodzi ten syf?
Zgłoś
Avatar
Koivu 2012-05-18, 23:02
Kurwa co to za kondon?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-18, 23:22
Magnic napisał/a:



Po twoim pytaniu sądzę, że pytasz bo nie wiesz czy się w końcu do jakiejś wybrać. Ja w przedszkolu byłem... jakieś 13lat temu, no ale ty pewnie nie wiesz jak tam jest skoro nie byłeś.



Po poprawności twojej wypowiedzi (wcześniejszej, nie tej w której "błyszczysz" cięta ripostą, niczym Tarzan klatą),sądzę, że twoja edukacja jest albo we wstępnej fazie rozwoju, albo ty wstępnie ją olałeś i już dawno ją zakończyłeś. Pozdrawiam i miłej najebki w ten cudowny, piątkowy wieczór życzę
Zgłoś
Avatar
Bubles 2012-05-18, 23:31
To na hardzie powinno być. Ciężko będzie mi wrócić do siebie.
Zgłoś
Avatar
KONRADJAM 2012-05-18, 23:32
jaka to nuta dokładnie skrillexa bo jej jeszcze nie mam
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-18, 23:51
fantomasik napisał/a:



Po poprawności twojej wypowiedzi (wcześniejszej, nie tej w której "błyszczysz" cięta ripostą, niczym Tarzan klatą),sądzę, że twoja edukacja jest albo we wstępnej fazie rozwoju, albo ty wstępnie ją olałeś i już dawno ją zakończyłeś. Pozdrawiam i miłej najebki w ten cudowny, piątkowy wieczór życzę



Niczym nie błyszczę. Po prostu taka prawda. Jeśli chcesz mi dowalić ja ci zwracam. A co do nauki. Uczę się dalej i wybieram na studia, traktuję to dość poważnie. A alkohol zostaw sobie. Ja nie piję z byle powodu. Zwłaszcza tego co ty.
Zgłoś
Avatar
666s 2012-05-19, 0:10
lulz Magnic,sluchasz techno,troche dubstepu i starego rocka a zarazem twierdzisz ze rap i hip hop to gówno ? Sam słucham prawie każdej muzy oprócz techno,dubstepu i popu. Punk rock,metal,ska,wszelkie pokrewne i podgatunki etc,troche rapu i hip hopu glownie zagramanicznego i jest tam więcej sensu niz w techno. Zara powiedzą ze techno jest do zabawy... otóz do zabawy najlepsze jest disco polo na typowe potańcówki. Podsumowując techno było modne. kiedyś na wszystko mówiło sie techno... teraz jak tylko usłysze ktorys z tych znanych i ogranych w chuj kawałków to mi sie chce bełtać... Jak można tego słuchać z jakimkolwiek dobrym efektem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie