18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Infinity127 2012-05-19, 0:16
Ubranie robocze ?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-19, 0:20
Magnic napisał/a:



Niczym nie błyszczę. Po prostu taka prawda. Jeśli chcesz mi dowalić ja ci zwracam. A co do nauki. Uczę się dalej i wybieram na studia, traktuję to dość poważnie. A alkohol zostaw sobie. Ja nie piję z byle powodu. Zwłaszcza tego co ty.



A skąd ty wiesz z jakiego powodu piję i czy w ogóle dzisiaj piję!? Co ty "wróżek" jesteś!? .Szerze, jeżeli twoja dedukcja jest tak w opłakanym stanie, jak poprawna polszczyzna, to ja naprawdę zastanawiam się kto kurwa będzie pracował na przyszłe emerytury...o ile w ogóle będzie pracował!
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-19, 0:23
666s napisał/a:

lulz Magnic,sluchasz techno,troche dubstepu i starego rocka a zarazem twierdzisz ze rap i hip hop to gówno ? Sam słucham prawie każdej muzy oprócz techno,dubstepu i popu. Punk rock,metal,ska,wszelkie pokrewne i podgatunki etc,troche rapu i hip hopu glownie zagramanicznego i jest tam więcej sensu niz w techno. Zara powiedzą ze techno jest do zabawy... otóz do zabawy najlepsze jest disco polo na typowe potańcówki. Podsumowując techno było modne. kiedyś na wszystko mówiło sie techno... teraz jak tylko usłysze ktorys z tych znanych i ogranych w chuj kawałków to mi sie chce bełtać... Jak można tego słuchać z jakimkolwiek dobrym efektem.



A no stąd, że muzyka ma dawać frajdę i podnosić do zabawy a h-h i rap tego nie daje. To chwast i nigdy nie nazwę tego ścierwa muzyką. Muzyka została stworzona do zabawy a nie do pierdolonego pouczania i snucia o pierdolonych problemach.
Kiedyś też mówiłem na techno gówno a teraz wole techno, house, hardstyle a nawet trance od disco z pola. Można tego słuchać i jest przyjemnie ale jeśli ty mylisz słaby dubstep albo jakiś beznadziejny remix z techno to sorry ale ty potrzebujesz pomocy.

PS. poćwicz nad interpunkcja i gramatyką bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda.

fantomasik napisał/a:



A skąd ty wiesz z jakiego powodu piję i czy w ogóle dzisiaj piję!? Co ty "wróżek" jesteś!? .Szerze, jeżeli twoja dedukcja jest tak w opłakanym stanie, jak poprawna polszczyzna, to ja naprawdę zastanawiam się kto kurwa będzie pracował na przyszłe emerytury...o ile w ogóle będzie pracował!



Nie ale wiem, że piwo lub/ i wódka. Ja od czasu do czasu szkocką wypiję albo brandy. Tej jak to "uroczo" nazwałeś poprawnej polszczyzny jest wiele rodzajów. To że ty żyjesz w swoim małym świecie stolicy, Wrocławia czy innego dużego miasta to już twój problem. W naszym kraju jest wiele gwar i miejscowych zagadnień np. Ja mówię przytwarty a ty uchylony. Nie określaj ludzi swoją wyimaginowaną skalą bo ta skala ni jak nie ma odbicia w realnym życiu.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-05-19, 0:25 1
To już lepsze


Znam 1 osobę co jest fanką tego gówna, a słucha tylko Skirllexa. To tak jakby mówić że uwielbia się uprawiać sex a tylko marszczyć freda...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-19, 0:29
Magnic napisał/a:


PS. poćwicz nad interpunkcja i gramatyką bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda.



No kurwa...Hipokryzja!!

Mówisz i masz!

PS. poćwicz nad interpunkcjĄ i gramatyką, bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-19, 0:31
fantomasik napisał/a:



No kurwa...Hipokryzja!!



Pokaż mi gdzie?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-19, 0:47
Magnic napisał/a:



Nie ale wiem, że piwo lub/ i wódka. Ja od czasu do czasu szkocką wypiję albo brandy. Tej jak to "uroczo" nazwałeś poprawnej polszczyzny jest wiele rodzajów. To że ty żyjesz w swoim małym świecie stolicy, Wrocławia czy innego dużego miasta to już twój problem. W naszym kraju jest wiele gwar i miejscowych zagadnień np. Ja mówię przytwarty a ty uchylony. Nie określaj ludzi swoją wyimaginowaną skalą bo ta skala ni jak nie ma odbicia w realnym życiu.



Wiesz co? To jest do chuja nie podobne, to co ty wypisujesz. Po pierwsze, to mości jaśnie wielce kurwa znawco alkoholi, nie pijam ani piwa ani wódki.Jeśli wydedukowałeś to po moich życzeniach wieczorno-piątkowych, to naprawdę Ci gratuluję. Po drugie, to z tym Wrocławiem to, cytując ulubione zdanie moderatorów "przyjebałeś jak dzik w sosnę". Nie, nie mieszkam ani w stolicy, ani w "Wrocławia". Po trzecie (chyba to, co mnie najbardziej wkurwiło), to naucz się "przyszły studencie", że poprawna polszczyzna jest jedna a jak masz z nią problem to odsyłam, do wykładów Profesora Miodka. Gwara to nie jest poprawna polszczyzna. Koniec, chuj i kropka.

Zamiast napisać odpowiedź, "edytneło" mi się poprzedniego posta... No więc chcesz dowód hipokryzji!? Proszę bardzo!

Zdanie napisane przez Ciebie:
"PS. poćwicz nad interpunkcja i gramatyką bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda."

Zdanie napisane przeze mnie:

PS. poćwicz nad interpunkcją i gramatyką, bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda.

Czy jaśnie wielmożny oświecony wróżbita, dalej nie widzi hipokryzji swojej wypowiedzi?
Zgłoś
Avatar
STR8 2012-05-19, 1:12 1
bawi mnie wasz system oceniania ludzi poprzez muzykę, jaką słuchają.

Templariusz Mariusz napisał/a:

Debil, jak każdy ffan Shitrexa.


Boli jak Cie ojcowie zapinają?

KONRADJAM napisał/a:

jaka to nuta dokładnie skrillexa bo jej jeszcze nie mam


Scary monsters and nice sprites
Zgłoś
Avatar
Włodziu 2012-05-19, 1:28
tak wygląda przeciętny fan Stanisława Skrillexa
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-19, 9:27
fantomasik napisał/a:



Wiesz co? To jest do chuja nie podobne, to co ty wypisujesz. Po pierwsze, to mości jaśnie wielce kurwa znawco alkoholi, nie pijam ani piwa ani wódki.Jeśli wydedukowałeś to po moich życzeniach wieczorno-piątkowych, to naprawdę Ci gratuluję. Po drugie, to z tym Wrocławiem to, cytując ulubione zdanie moderatorów "przyjebałeś jak dzik w sosnę". Nie, nie mieszkam ani w stolicy, ani w "Wrocławia". Po trzecie (chyba to, co mnie najbardziej wkurwiło), to naucz się "przyszły studencie", że poprawna polszczyzna jest jedna a jak masz z nią problem to odsyłam, do wykładów Profesora Miodka. Gwara to nie jest poprawna polszczyzna. Koniec, chuj i kropka.

Zamiast napisać odpowiedź, "edytneło" mi się poprzedniego posta... No więc chcesz dowód hipokryzji!? Proszę bardzo!

Zdanie napisane przez Ciebie:
"PS. poćwicz nad interpunkcja i gramatyką bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda."

Zdanie napisane przeze mnie:

PS. poćwicz nad interpunkcją i gramatyką, bo miejscami dziwnie twoja wypowiedź wygląda.

Czy jaśnie wielmożny oświecony wróżbita, dalej nie widzi hipokryzji swojej wypowiedzi?



Stawiam cie w linii bo przeciętny polak to miłość do piwa i wódki.
Widzę, że ci ego mózg zeżarło. Czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale po co?... Wymieniłem tylko 2 miasto bo mi się nie chciało więcej i dopisałem "czy innego dużego miasta", no ale po co czytać dalej.
Naucz się panie troglodyto, że świat idzie do przodu i nie ma jedynego poprawnego języka lub jego odmiany.

Tak jak wszystkich ludzi na świecie mam cię za idiotę, cię nienawidzę i najchętniej bym cie widział płonącego na stosie razem z resztą ludzkości ale takie cuda się nie spełniają.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-19, 9:29 2
Magnic napisał/a:

Stawiam cie w linii bo przeciętny polak to miłość do piwa i wódki.



Oraz ślepe oddanie i wiara w uczciwą piłkę nożną.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-19, 9:59
Magnic napisał/a:



Naucz się panie troglodyto, że świat idzie do przodu i nie ma jedynego poprawnego języka lub jego odmiany.



Dalej uważam, że analfabeta z Ciebie nieprzeciętny.

Magnic napisał/a:


Tak jak wszystkich ludzi na świecie mam cię za idiotę, cię nienawidzę i najchętniej bym cie widział płonącego na stosie razem z resztą ludzkości ale takie cuda się nie spełniają.



Podobno tutaj moderatorzy pilnują, żeby komentarze nie były podszyte nienawiścią do innych ludzi:D

A tak serio, to chciałbym napisać "mam Cie w dupie", ale niestety tak pojemnej dupy nie mam, żeby zmieścić tyle debilizmu na raz w jednym miejscu. Jak tak dalej pójdzie, to Polską będą rządzić dzieci "homoniewiadomo" i debile, które uważają, że skoro nie umieją pisać, to wymyślą, że jest wiele "poprawnych polszczyzn". Społeczeństwo i tak we wszystko wierzy, więc za 10 lat będą mówić "Tusk (lub inny rządzący wieśniak) nas wyciaknal s biety, mamy sajebiscie w polsce", stojąc w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych i najbiedniejszych.



PS.

Magnic napisał/a:


Stawiam cie w linii bo przeciętny polak to miłość do piwa i wódki.



Sam, się właśnie zachowałeś jak przeciętny Polak. Bo to takie polskie, mówić, że każdy przeciętny Polak kocha piwo i wódkę. Wiem, że ciężko się oderwać od stereotypów.

Moim krótkim zdaniem, jesteś gówno nie Polak i gówno nie człowiek. Zawistny, małowartościowy wywyższający się "polaczek", który panicznie boi się przyrównania do "przeciętnego polaka", więc chwali się na lewo i prawo, na jakie studia to on nie pójdzie i co to on nie pija a w ogóle "jestem taki zajebisty i mądry, czytam książki Pablo Coelho". 100 razy bardziej, wolę takich przeciętnych Polaków, niż takich snobów jak ty.
Zgłoś
Avatar
Gowku 2012-05-19, 14:33 1
Jaka muzyka tacy fani. Jaki kieliszek takie wino, no kurwa.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-05-19, 15:19 1
Magnic napisał/a:

Dla was dubstep to gówno i nie muzyka a dla mnie rap i hip-hop.



Cytat:

Dubstep to dla mnie rap i hip-hop

Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-05-19, 16:01
Bobicker napisał/a:

Jaka muzyka tacy fani



Dobrze wiedzieć brudasie ;d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie