18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
kumbajnista 2021-07-21, 2:08
Restauracja z atrakcjami
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-07-21, 5:03 28
test na instynkt macierzyński niezdany. no niestety, nie mogę tego zaliczyć, chyba, że jakoś inaczej to załatwimy.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-07-21, 5:16 2
Nie temu to następnemu zrobi gałkę.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-21, 8:09 6
zabójstwo przy dziecku siedzącym o kilkanaście cm obok, wiadomo co z takimi się robi - do piachu
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2021-07-21, 8:15 3
ecnart napisał/a:

zabójstwo przy dziecku siedzącym o kilkanaście cm obok, wiadomo co z takimi się robi - do piachu



Ale killer profeska 3 strzały w tym 2 celne do tego dzieciak i Kobita całe. 0 przypadku.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-07-21, 8:48 3
huncfot130 napisał/a:

Ale killer profeska 3 strzały w tym 2 celne do tego dzieciak i Kobita całe. 0 przypadku.



Bo zlecenie dotyczyło tylko gościa jak by szef kazał to resztę by też załatwił ale fakt nikt postronny nie oberwał
A to że w takim miejscu to najlepiej wtedy (taka pokazówka) widać że przestępcy są bezwzględni i lepiej ich słuchać a nie iść na policje bo się źle skończy.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-07-21, 9:19 2
Naturalnie to zareagowali "świadkowie poboczni"- panika, ucieczka. Tymczasem "Madka" lekko sie do tyłu odsunęła. Widać przyzwyczajona do broni i wystrzałów, więc czas przed nowym Ernesto rozłożyć nogi
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-07-21, 10:22 10
Jakie kurwa mocne te krzesełka plastikowe.
W sobotę lekko zawiany przycupłem na takim białym.Do teraz czuję się jak po gwałcie.Pierdolnęło pode mną jakby było z kryształu kurwa.A złamana nóżka chciała mnie kurwa przelecieć,.

Czemu tak dużo kurwa?
Bo mnie kurwa "oko"dalej napierdala.
Zgłoś
Avatar
Zefirowy 2021-07-21, 15:33
Kolejny klient, który wymigał się od płacenia...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-21, 18:32 1
Dobrego miał gnata.
Kule na wylot poszły w podłogę i krzesło dziurawe.
Profesja gościu.
Szacun.
Zgłoś
Avatar
razak 2021-07-21, 18:35
zwierzak30 napisał/a:

Jakie kurwa mocne te krzesełka plastikowe.
W sobotę lekko zawiany przycupłem na takim białym.Do teraz czuję się jak po gwałcie.Pierdolnęło pode mną jakby było z kryształu kurwa.A złamana nóżka chciała mnie kurwa przelecieć,.
Czemu tak dużo kurwa?
Bo mnie kurwa "oko"dalej napierdala.



schudnij ulańcu
Zgłoś
Avatar
Dżony69 2021-07-22, 1:06
zwierzak30 napisał/a:

Jakie kurwa mocne te krzesełka plastikowe.
W sobotę lekko zawiany przycupłem na takim białym.Do teraz czuję się jak po gwałcie.Pierdolnęło pode mną jakby było z kryształu kurwa.A złamana nóżka chciała mnie kurwa przelecieć,.
Czemu tak dużo kurwa?
Bo mnie kurwa "oko"dalej napierdala.



jezioro białe?
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2021-07-22, 1:35
marcino_zly napisał/a:

Dobrego miał gnata.
Kule na wylot poszły w podłogę i krzesło dziurawe.
Profesja gościu.
Szacun.



pratycznie każdy kaliber poza .22LR ze spokojem przebije człowieka. Zresztą jaki zabójca wybierze zabawke na egzekucje
Zgłoś
Avatar
unusmultorum 2021-07-24, 21:36
marcino_zly napisał/a:

Dobrego miał gnata.
Kule na wylot poszły w podłogę i krzesło dziurawe.
Profesja gościu.
Szacun.



nie od "gnata" to zalezy ale od amunicji. Jak sam elaborujesz to sam dobierasz ilosc materialu miotajacego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie