18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Czym się bawią dzieci z trójmiasta?
Warszawskimi klockami.

2019-10-05, 07:47

2019-10-05, 07:54
Meehehehehherhrhhrhr

Nie wiem o co chodzi

2019-10-05, 08:21
DoubleBorger napisał/a:

Meehehehehherhrhhrhr
Nie wiem o co chodzi



Serio?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-08/ponad-dwa-miliardy-litrow-sciekow-zrzucono-do-wisly-po-awarii-w-warszawie/

2019-10-05, 08:30
Klocki chyba już rozpuszczone,ale bawić się mogą.

2019-10-05, 08:52
Podobno o wiele łatwiej budować zamki z piasku

2019-10-05, 09:28
zatoka gdańska to lepiej niż nad gangesem... :)

2019-10-05, 12:24
Jako rodowitemu warszawiakowi przykro mi, że gro mieszkańców wybiera takie gówno na takie stanowisko, którego to gówna niekompetencja doprowadza potem do takich katastrof. I zwyczajnie przykro mi było, jak sobie pomyślałem, że całe to gówno będzie płynąć z prądem na tych wszystkich ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego... sorry w imieniu rozumnych warszawiaków, niestety, nic nie możemy na to poradzić. Wszyscy jesteśmy zniewoleni przez sk***ionych polityków, którzy mają wyj***ne we wszystko poza pustym pie**oleniem przed wyborami :( . PS: Trzaskowski akurat tutaj niewiele zawinił, nie bardzo mógł to przewidzieć i nie bardzo miał na cokolwiek wpływ co do tego doprowadziło, ale już klasycznie, jak jebło, to sobie z jebnięciem nie poradził w ogóle. Także poniósł porażkę, ale w sumie szkoda mi tyla, musi się ciągle tłumaczyć za wybryki jego zj***nej koleżanki... widziały gały co brały w sumie.

2019-10-05, 12:54
Brawo warszafka :-) taka Gówno Stolica Europy, zawsze warszawa kojarzyła się z buractwem, no a teraz będzie kojarzyć się tylko z gównem :lol:

2019-10-05, 13:31
Mors_Nigra napisał/a:

. PS: Trzaskowski akurat tutaj niewiele zawinił, nie bardzo mógł to przewidzieć i nie bardzo miał na cokolwiek wpływ co do tego doprowadziło, ale już klasycznie, jak jebło, to sobie z jebnięciem nie poradził w ogóle. Także poniósł porażkę, ale w sumie szkoda mi tyla, musi się ciągle tłumaczyć za wybryki jego zj***nej koleżanki... widziały gały co brały w sumie.



Za to teraz Rafałek rzuca na LGBTQWERTY rocznie tyle kasy ile Hanka za całą kadencję, ale jakoś trzeba opłacić wsparcie swojego kochającego inaczej zastępce + bonusy w stylu kilka palet za milion i ch*j wie ile jeszcze ciekawostek wyjdzie jak z abdulem i zdychającymi kozami.

2019-10-06, 05:31
mygyry napisał/a:

Za to teraz Rafałek rzuca na LGBTQWERTY rocznie tyle kasy ile Hanka za całą kadencję, ale jakoś trzeba opłacić wsparcie swojego kochającego inaczej zastępce + bonusy w stylu kilka palet za milion i ch*j wie ile jeszcze ciekawostek wyjdzie jak z abdulem i zdychającymi kozami.



Jakby jeszcze coś pożytecznego dla nich robił, a on tylko smaruje dupska szmalem. Tfu!

2019-10-06, 07:30
Mors_Nigra napisał/a:

Jakby jeszcze coś pożytecznego dla nich robił, a on tylko smaruje dupska szmalem. Tfu!



No mógłby na ten przykład raz w miesiącu filmik na sadola wrzucić dla Ciebie

2019-12-14, 22:55
Turyści co do Trójmiasta przyjechali z całej PL głównie WarszaFka, brali kąpiel błotną po awarii oczyszczalni w Gdańsku, bo "nie po to oni tyle km nad morze jechali" XD

2020-09-04, 22:49
Na czasie..


2020-09-04, 23:05
blok ekipa lepiej to ogarnęła (między 15 sek a 1 min 15 sek)