18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-06-25, 9:04
W Brazyli na bogato mają motorki a tu skromnie.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-25, 11:33 1
Co za pedalstwo, czarnuchy na żółtej hulajnodze.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-06-25, 12:09
Dobrze że najdroższe Harordsa trzymała już w łapie
Zgłoś
Avatar
Masterp326 2024-06-25, 12:16 1
Wsiadł bym do auta i rozjechał bym te czarne kurwy
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-06-25, 13:50
Pewnie pomagają jej wnieść zakupy do domu, uczynne chłopaki!
Zgłoś
Avatar
PsychoGhost 2024-06-25, 15:07
Już niedługo u nas
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2024-06-25, 22:02
zipi napisał/a:

ej ja troche nie rozumiem, UK wyszła z Unii, to chyba mają rząd który jest za Angolami, wiec czemu nadal tam nadal tyle kradzieży i napadów ? czemu nie mają prawa ze za kradzież dostajesz taką grzywne ze Ci zabierają chate albo wypierdalają z kraju kozojebców? u nich nadal rządzi lewactwo czy jaki chuj ?



Samo wyjście z UE nic nie da - tu chodzi o to aby zaprzestać robienia głupot narzucanych przez UE. Oni wyszli ale głupoty robią dalej...

Wystarczy - zamknąć kraj na 2 tygodnie, wstrzymać socjal dla fekalioskornych i posłać na ulicę wojsko.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-25, 22:48
KosmatyHui napisał/a:

Ty prowadzisz z kims konwersacje? Czy Ci juz uzwojenia tak zwarlo i przepalilo, ze gadasz sam ze soba czubku? Wyjasnialoby to niektore twoje wypowiedzi.
A jak te twoje ukochane prosiaki gnija.. dongfengi moglyby sie przy nich uczyc, jak zabezpieczyc blache, by po roku byla dziura w podlodze.



Gadam z Tobą Huju. Nowe nie gniją, a innymi samochodami nie jeżdżę. Owszem, niektóre auta trzymam ponad 10 lat, ale one są idealnie zadbane, wręcz perełki.
W fabryce Porsche nie byłem, nawet nie chcę, bo jak zobaczę, że tam pracują ciapate, to czułbym obrzydzenie i już nigdy nie wsiadł do tego samochodu.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-06-25, 23:12
smc napisał/a:

Gadam z Tobą Huju. Nowe nie gniją, a innymi samochodami nie jeżdżę. Owszem, niektóre auta trzymam ponad 10 lat, ale one są idealnie zadbane, wręcz perełki.
W fabryce Porsche nie byłem, nawet nie chcę, bo jak zobaczę, że tam pracują ciapate, to czułbym obrzydzenie i już nigdy nie wsiadł do tego samochodu.



A to ciekawe.. bo ja z Toba nie. Ale tez jak bylem mniejszy i bawilem sie resorakami, to one nie gnily, nawet gdy zostawilo sie je na dworze pod chmurka..
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-26, 0:02
Częściej myj ręce. Wyrzuć resoraki zrobione z kartofla, procesy gnilne zachodzą w środowiskach organicznych. Chcesz, kupię ci prawdziwego resoraka z metalu. Nie musisz robić mi loda, zrobię sobie sam.
Zgłoś
Avatar
Copsi 2024-06-26, 23:37
Było go.. czy tylko ja to ogarniam?
Zgłoś
Avatar
Blame 2024-06-27, 0:17
harrods i selfridges no ciezko aby ktos nie zajumal.
Zgłoś