18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dary dla biednych Ukraińców
rafal560 • 2024-10-01, 16:46
Według słów autora, "dary" leżą od 2-3 miesięcy w tym samym miejscu. Nie trafiły do potrzebujących ani do gierojów (pewnie ich nie ma) Nie trafiły też do żadnego ukraińskiego sklepu który mógłby je sprzedać z zyskiem. Takich obrazków w UA jest tysiace, tak samo jak filmów z bawiącymi się na imprezach Ukraińcami.

P.S dziękujemy MKS Stal Nowa Dęba oraz dla Damian Diektiarenko za wspieranie pasożytów. Nazwisko zobowiązuje.





Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-01, 18:44 5
Mariusz napisał/a:

Jak to pewien trans komik grający fiutem na fortepianie mawia, kasa potrzebna a nie jakieś śmieszne dary.



To tak jak teraz była powódź i wszyscy na początku wysyłali tam wodę do picia, całymi tirami (zamiast kupować na miejscu to ją wieźli czasem z drugiego końca Polski), no i tyle jej się nagromadziło że później zalegała na chodnikach, bo po prostu było jej za dużo, a później i tak ją trzeba będzie zutylizować bo stojąc na słońcu to się z butelki uwalnia do wody chemia. Lepiej by było gdyby ludzie zamiast tej wody po prostu dali kasę, najlepiej poprzez fundacje któreby finansowały konkretne potrzeby. Tutaj na filmiku możliwe że podobna sytuacja, klęska urodzaju, różnica taka że gdyby dostali kasę to nie wiem czy całość by poszła na pomoc Ukraińcom czy może część do prywatnych kieszeni tych co by ją rozdzielali.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-01, 18:45
Dżepetto napisał/a:

Ja przalałem na pomoc Ukraińcom 2000zł, a Wy?



No.. To gdybys wsparl ta kwota przydrozna ukrainke, to pewnie ciagnelaby Ci za to pare razy. A tak, stolec.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 18:46 6
rafal560 napisał/a:

Według słów autora, "dary" leżą od 2-3 miesięcy w tym samym miejscu.


Chuj wie skąd zdjęcie, więc historyjka mocno naciągana. Ważne, że jest powód żeby dojebać Ukrom, prawda?

Ale nawet jeśli to prawdziwe dary, to może jakieś niepotrzebne nikomu śmieci, jak to, co wysyłali ostatnio powodzianom Polacy. Zepsute sprzęty, brudne garnki, podarte ubrania. Więc zluzuj poślady.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-10-01, 18:46 7
KoKoS__ napisał/a:

Ludzie ale Wy jesteście debile, można wami kierować jak psami. Ktoś coś wrzuca, nie wiadomo skąd są zdjęcia a wszyscy się podniecacie. Robi to i ciągnie was za nosy ruska propaganda. Pierdolicie, że w robocie u was dużo Ukraińców itp a prawda jest taka, że jak byliby Polacy którzy by tam chcieli pracować to by pracowali. Mamy mało rąk do pracy i ukraincy ratują naszą gospodarkę.
Po drugie rozpierdala mnie mówienie, że oni uciekli przed wojną... Jasne uciekli u nas byłoby to samo. 90% z was patriotów wyklętych by uciekło z kraju z obsranym gaciami i błagało o zasiłek na zachodzi. Prawda jest taka, że Polski nie będzie miał kto bronić bo będzie za mało żołnierzy liniowych.
Możecie dalej wylewać swoje żale, że ktoś coś dostał ale radzę wziąć się samemu do roboty i nie narzekać.



Ale wysryw ukraińskiego trolla XD
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 18:51 2
KoKoS__ napisał/a:

Po drugie rozpierdala mnie mówienie, że oni uciekli przed wojną... Jasne uciekli u nas byłoby to samo. 90% z was patriotów wyklętych by uciekło z kraju z obsranym gaciami i błagało o zasiłek na zachodzi. Prawda jest taka, że Polski nie będzie miał kto bronić bo będzie za mało żołnierzy liniowych.


Coś czuję, że jak ruscy wjadą do Polski to patrioci spierdolą, a do polskiego wojska wstąpią Ukraińcy żeby bronić kraju za nich. Ciekawe, czy wtedy internetowi napinacze dalej będą na nich pluć.
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-10-01, 18:52
czyli jak kasa przyszla i rozkradli to juz w dupie z tymi darami i juz olali temat czy tak to wygladalo?
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-10-01, 18:56 2
Dżepetto napisał/a:

Ja przalałem na pomoc Ukraińcom 2000zł, a Wy?



To super… to jeszcze się pochwal ile im pałek wystrugałeś.

Kogucik_Bałamucik napisał/a:

A całe 3 000 000 ukrów w Polsce na powodzian wpłaciło całe 700zł...
Na wałach przeciwpowodziowych, do układania worków z piaskiem we Wrocławiu , żadnego ukra do pomocy nie było...
O czym ty kurwa do Nas Polaków piszesz ?



Też o tym słyszałem. Oni tylko brać potrafią i nic nie dają w zamian.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-01, 18:56 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Coś czuję, że jak ruscy wjadą do Polski to patrioci spierdolą, a do polskiego wojska wstąpią Ukraińcy żeby bronić kraju za nich. Ciekawe, czy wtedy internetowi napinacze dalej będą na nich pluć.



Toś pan pierdolnął...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-01, 18:59 7
TwójCzarnyPan napisał/a:

Coś czuję, że jak ruscy wjadą do Polski to patrioci spierdolą, a do polskiego wojska wstąpią Ukraińcy żeby bronić kraju za nich.





buhahahan największa bzdura tego roku tak bedą ukry bronić Polski jak wałów przeciwpowodziowych bronili we Wrocławiu , gdzie ich sa setki tysięcy..
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 18:59 3
elim napisał/a:

To tak jak teraz była powódź i wszyscy na początku wysyłali tam wodę do picia, całymi tirami (zamiast kupować na miejscu to ją wieźli czasem z drugiego końca Polski), no i tyle jej się nagromadziło że później zalegała na chodnikach, bo po prostu było jej za dużo, a później i tak ją trzeba będzie zutylizować bo stojąc na słońcu to się z butelki uwalnia do wody chemia. Lepiej by było gdyby ludzie zamiast tej wody po prostu dali kasę, najlepiej poprzez fundacje któreby finansowały konkretne potrzeby.


To jest właśnie absurd pomocy humanitarnej. Ludzie oddają cokolwiek, byle nie kasę. Fundacje tłumaczą to na okrągło, a Polacy i tak zawsze najpierw wysyłają co? Koce! Choćby do Nepalu. I nikt nie pomyśli, że to wszystko trzeba jakoś zawieźć, a transport kosztuje więcej, niż jakby kupić na miejscu.

[ Dodano: 2024-10-01, 19:02 ]
żmij napisał/a:

Toś pan pierdolnął...


Żebyś się nie zdziwił. Skoro w hurtowniach pracują Ukraińcy, bo się Polakom robić nie chce, to tak samo będzie w armii.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-10-01, 19:26 3
KoKoS__ napisał/a:

Ludzie ale Wy jesteście debile, można wami kierować jak psami. Ktoś coś wrzuca, nie wiadomo skąd są zdjęcia a wszyscy się podniecacie. Robi to i ciągnie was za nosy ruska propaganda. Pierdolicie, że w robocie u was dużo Ukraińców itp a prawda jest taka, że jak byliby Polacy którzy by tam chcieli pracować to by pracowali. Mamy mało rąk do pracy i ukraincy ratują naszą gospodarkę.
Po drugie rozpierdala mnie mówienie, że oni uciekli przed wojną... Jasne uciekli u nas byłoby to samo. 90% z was patriotów wyklętych by uciekło z kraju z obsranym gaciami i błagało o zasiłek na zachodzi. Prawda jest taka, że Polski nie będzie miał kto bronić bo będzie za mało żołnierzy liniowych.
Możecie dalej wylewać swoje żale, że ktoś coś dostał ale radzę wziąć się samemu do roboty i nie narzekać.



powiedz to emerytom na wioskach ktorzy dorabiali u gospodarzy i w sezonie prac na sadach itp ze 'nie chcieli dorabiac i dlatego ukry teraz za nich robia' ~~5km ode mnie jest wioska max 120mieszkancow iponad 300ukrów ktorzy wszedzie robia. Idz i im to powiedz. Dzieci nie zarobily na 'telefony' bo wszedzie tylko ukry jebią. Chuja wiecie i nie bede tu sie rozpisywal bo i tak to chuj zmieni.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-10-01, 19:29 1
oni nie chca darów tylko diengi
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 19:37 1
Dżepetto napisał/a:

Ja przalałem na pomoc Ukraińcom 2000zł, a Wy?



Prędzej bym się publicznie przyznał że jestem tęczowym komandosem niż do tego .
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-10-01, 19:38 3
Macie iq szympansow. Lykacie kazdy kit jesli tylko jest antyukraiński.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2024-10-01, 19:45 2
TwójCzarnyPaź, wy znacie tylko kilka tekstów: Wołyń, jak ruski wjedzie to... Kurwa, przestań się już powtarzać! Niech wam zacznie ktoś inny układać te teksty... Autor?! Tylko polskie dary się zmarnowały, innych już nie!? Ktoś nawet psa wysłał?! Ruski i ukraince, proszę sobie znaleźć inny portal do kłótni, tutaj nie ma dla was miejsca!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie