18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
androgenius 2013-02-09, 15:19 4
Za grohla zawsze browar.

A bo bym zapomniał. Wy kurwy z dołu, idźcie niuchać sobie te książki gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2013-02-09, 17:24
Przytył Dave...
Zgłoś
Avatar
kom5 2013-02-09, 22:47
ciekawe kiedy wątroba zastrajkuje? A może pierwsze będzie serce ? Jeżeli człowiek codziennie pije alkohol to bardzo prawdopodobne, że umrze na marskość wątroby. ciekawe czy w przypadku kawosza jest tak samo?
Zgłoś
Avatar
Bakcyl 2013-02-09, 22:51
kom5 napisał/a:

ciekawe kiedy wątroba zastrajkuje? A może pierwsze będzie serce ? Jeżeli człowiek codziennie pije alkohol to bardzo prawdopodobne, że umrze na marskość wątroby. ciekawe czy w przypadku kawosza jest tak samo?



Kawosze umierają na marskość serca.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-09, 23:12 1
QTSA!!!

Edit: A nie, to jeszcze Them Croocked Vultures. Ale na najnowszym QTSA też ma grać David.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-02-09, 23:17
Grohl chyba na wszystkim umie grać, gość ma taki talent ze czego by się nie dotknął wszystko zrobi profesjonalnie
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-02-09, 23:28 1
nie łapię, nie wiem kto to jest :/
Zgłoś
Avatar
marna 2013-02-09, 23:31
feranos napisał/a:

nie łapię, nie wiem kto to jest :/



google nie gryzą. zawsze tam możesz wpisać to imię i nazwisko, a tam już ciocia wiki Ci wszystko wyjaśni
Zgłoś
Avatar
OndylionPeg 2013-02-09, 23:32 1
Pewien pisarz pijał kilkadziesiąt kaw dziennie. Dożył sędziwego wieku. Ale to było w czasach kiedy żywność nie była zatruta. Dziś nasze organizmy są przeciążone na codzień i lepiej nie przesadzać. A sam kiedyś pijałem 3-5 mocnych kaw. Teraz muszę się ograniczać bo skacze mi powieka.
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2013-02-10, 1:21
Dodatkowy bonus od Dave-a
Zgłoś
Avatar
koilek 2013-02-10, 1:39
Jego serce to już bomba zegarowa...
Zgłoś
Avatar
buciah5n1 2013-02-10, 2:04
Jeśli on musi pić kawę by mieć takie jazdy to ja dziękuję...
"normalny" homo sapiens bez wspomagaczy tak się zachowuje
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2013-02-10, 9:30 1
anonymousm napisał/a:

QTSA!!!

Edit: A nie, to jeszcze Them Croocked Vultures. Ale na najnowszym QTSA też ma grać David.



Ani qtsa, ani nawet qtasa. W nazwie drugiego zespołu też zrobiłeś błąd. Queens of the Stone Age to w skrócie QotSA jak już.
Zresztą widać John Paul Jonesa, więc od razu wiadomo o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-10, 13:16 1
OndylionPeg napisał/a:

Pewien pisarz pijał kilkadziesiąt kaw dziennie. Dożył sędziwego wieku. Ale to było w czasach kiedy żywność nie była zatruta. Dziś nasze organizmy są przeciążone na codzień i lepiej nie przesadzać. A sam kiedyś pijałem 3-5 mocnych kaw. Teraz muszę się ograniczać bo skacze mi powieka.



Boś ciemniak, kawa wypłukuje magnez, którego niedobór objawia się właśnie takimi miniskurczami mięśni. Bierz tabletki z magnezem i kawę możesz walić non stop, jak konia.

Tylko najpierw kawa a potem magnez.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie