18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Czułeś kiedyś że coś jest nie tak na tym świecie?
Jeśli tak obejrzyj,a dowiesz sie (przynajmniej po części) co sie dzieje wokół.
Świadomość czy ignorancja? Co wybierasz?
Na pewno znajdą sie tacy, którzy ze strachu nie dopuszczają nawet do siebie takiej opcji i dla uspokojenia samego siebie wyśmieją filmik i mnie, ale mam to w dupie. Wierze że na tym portalu są trzeźwo myślący ludzie, którzy nie są ślepymi marionetkami.

"Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony, jak ktoś kto błędnie wierzy, że jest wolny"
Zgłoś
Avatar
zeta 2011-06-10, 0:32 3
@Autor.

Chyba jarają Cię takie historie/teorie spiskowe bo z tego co pamiętam to ostatnio wrzuciłeś jakiś tekst, który miał wszystkim otworzyć oczy itp itd sra la la.

Tak od siebie dodam, że te wszystkie teorie spiskowe (wrzucam do jednego worka te o tajnych rządach, końcu świata i smoleńsku) są wymyślane przez ludzi, którzy NIE MAJĄ KURWA NIC DO ROBOTY. Bo normalny człowiek, który ma pracę/szkołę czy inne pożyteczne zajęcie nie ma po prostu czasu na takie pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2011-06-10, 0:43
@up haha o czysta ironio. normalny człowieka, zabiegany bez czasu, właśnie nie widzi, że o to w tym chodzi, żeby nie miał czasu i nie mógł przyjrzeć się co się dookoła dzieje. niektórzy są po prostu ślepi, albo tak głupi że nie widzą nic dosłownie.
Zgłoś
Avatar
z................g 2011-06-10, 0:47 1
@Dżoszua

pl.wikipedia.org/wiki/Smuga_kondensacyjna <--- Wiedza nie boli.

Co do filmiku jest absurdalny -koleś mówi o tym ze najlepszym sposobem kontroli ludzi jest powiedzenie im tego co chcą usłyszeć a następnie sam nazywa słuchacza wybrańcem który żyje w macierzy.

Jedyną opcja by być wolnym w tym świecie to mieć wiedzę większą niż większość
Zgłoś
Avatar
Gruca 2011-06-10, 0:51 2
Zajadasz gmo, popijasz aspartam nie mieszkasz w czeczeni myślisz że masz farta?
Chemiczne smugi spadają na ciebie... nie dziw się, że nie wiesz.
Poprostu bydo w to nie wierzy
Zgłoś
Avatar
Blackow 2011-06-10, 1:02 7
Można było się spodziewać, że najwięcej wirtualnych browarów dostanie debil, który nawet nie obejrzy wideła. Dlaczego? Bo wypowiedział się jako pierwszy? Bo to, co napisał, śmiesznie brzmi?

Jeśli chodzi o Icke'a... Facet stara się powiedzieć o ważnych rzeczach, ale nie do końca chyba wie jak. Zbyt to podniosłe, zbyt romantyczne. A jednak chciałby przekazać coś bardzo prostego - "myślcie, ludzie". Bo nikt tego za was nie zrobi.

zeta napisał/a:

@Autor.

Chyba jarają Cię takie historie/teorie spiskowe bo z tego co pamiętam to ostatnio wrzuciłeś jakiś tekst, który miał wszystkim otworzyć oczy itp itd sra la la.

Tak od siebie dodam, że te wszystkie teorie spiskowe (wrzucam do jednego worka te o tajnych rządach, końcu świata i smoleńsku) są wymyślane przez ludzi, którzy NIE MAJĄ KURWA NIC DO ROBOTY. Bo normalny człowiek, który ma pracę/szkołę czy inne pożyteczne zajęcie nie ma po prostu czasu na takie pierdolenie.



Zauważyłem. Normalny człowiek, który ma pracę/szkołę, i wkłada w nie całe swoje zaangażowanie, istotnie nie ma czasu na myślenie. Wystarczy, że kupi colgate, cole, szampon garniera, wróci sobie wieczorem do domu, zerżnie żonę/dziewczynę, wypije piwko, obejrzy wiadomości, przestraszy się choroby szalonych krów, świńskiej grypy, ptasiej grypy, wirusa ehec, terrorystów, rosnących podatków, hiszpańskiej inkwizycji, i pójdzie spać. A dnia następnego pojedzie do media markt, żeby kupić nowy telewizor, żeby z kolei w następnych wyborach móc zagłosować na tego, który najczęściej pokazywał się w jego ulubionej stacji (do wyboru, trwam, sram czy tefałen). Kurwa. Stary, ja wiem, że praca to nie lekka sprawa, i zapierdalać trzeba, ale pomyśleć też warto.
Zgłoś
Avatar
z................g 2011-06-10, 1:18 1
@Blackow i Ci co są zwoleniankami tych teorii.

Z tego co zauważyłem to takie teorie kręcą odizolowanych od rówieśników nastolatków albo ludzi którym w życiu coś zbytnio nie wyszło w życiu. W ten sposób chcą nadać jakikolwiek sens swej egzystencji głosząc podobne niesamowite historie lub szukają wytłumaczenia dla swoich porażek.

Co do "myślenia" - zgodzę się z Tobą ale na pewno nie z formą jaką próbuje ten koleś, tą idea przekazać. On narzuca odbiorcy jego własne dość schizofreniczne spojrzenie na otaczający go świat.
Zgłoś
Avatar
emk 2011-06-10, 1:48
Codex Alimentarius itd ...
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-06-10, 8:19 1
Cytat:

Normalny człowiek, który ma pracę/szkołę, i wkłada w nie całe swoje zaangażowanie, istotnie nie ma czasu na myślenie. Wystarczy, że kupi colgate, cole, szampon garniera, wróci sobie wieczorem do domu, zerżnie żonę/dziewczynę, wypije piwko, obejrzy wiadomości, przestraszy się choroby szalonych krów, świńskiej grypy, ptasiej grypy, wirusa ehec, terrorystów, rosnących podatków, hiszpańskiej inkwizycji, i pójdzie spać. A dnia następnego pojedzie do media markt, żeby kupić nowy telewizor, żeby z kolei w następnych wyborach móc zagłosować na tego, który najczęściej pokazywał się w jego ulubionej stacji (do wyboru, trwam, sram czy tefałen). Kurwa. Stary, ja wiem, że praca to nie lekka sprawa, i zapierdalać trzeba, ale pomyśleć też warto.


Co w takim razie robi oświecony człowiek? Pomińmy drobnostki typu świadomego wyboru politycznego, bazującego na wiedzy, a nie papce telewizyjnej (podpowiedź: hasła polskich polityków to nie międzynarodowy spisek, naprawdę). Ratuje "bydło" (uwłaczające. I jak tu nie myśleć, że w te durnoty wierzą tylko zakompleksieni nieudacznicy życiowi?) przed Majestic 12? Zabija Wielkiego Manipulanta Rządzącego Światem, który swą kryjówkę ma oczywiście na wulkanicznej wyspie, której nie widać na mapach? Sabotażuje lotnisko z samolotami do chemicznych oprysków, które zmienają ludzi w uległe zombie? Rozpierdala przybyszów z planety Nibiru? Obejrzałem te filmiki i nie za bardzo rozumiem, tak bardzo jestem zmanipulowany. Przez newsy w internecie, przez psychoaktywne środki znajdujące się w ukochanych czipsach, przez backmasking na ulubionych płytach, przez przekaz podprogowy w filmach. Nagle życie straciło sens - nie wiem, co mam robić, skoro założenie rodziny, praca, dupczenie, czy wykonywanie innych codziennych czynności to domena ślepego bydła. A do tajnej bazy na Hawajach mi się nie śpieszy. Nic, tylko sobie palnąć w łeb, ale masoni pewnie mieliby w tym jakiś cel.
Będę siedział w kącie i płakał nad swym już w łonie przegranym życiem, tak jak każdy, kto poznał prawdę.
Zgłoś
Avatar
basenji17 2011-06-10, 10:15
a mi mimo wszystko film się podobał ;d w cale jakiś tam nie wiadomo jakich teorii tu nie przedstawiał bo oglądałem już znacznie mocniej poronione wykłady typu: " majowie nie wyginęli ale polecieli w kosmos i wrócą w grudniu" albo " kręgi w zbożu odpowiadają alfabetowi majów i po ich pojawieniu się znika woda z tego obszaru". Filmik podobał mi się dlatego że ma jakiś przekaz by myśleć, nie przejmować się nowymi newsami itd. Bo rzeczą którą tak wiele ludzi zapomina jest by do życia podchodzić z dystansem i należytym luzem ;P Nie mówię o całości spraw które przeżywamy ale o części wydarzeń którą nie powinniśmy brać do siebie ;]
Zgłoś
Avatar
qrczaq 2011-06-10, 10:23
Zawsze byłem sceptyczny jeśli chodzi o takie filmiki, ale ten zasługuje na pół piwa. No bo mówcie co chcecie, ale motyw z TRON'a autorstwa Daft Punk jest po prostu zajebisty!
Zgłoś
Avatar
Nikoseq 2011-06-10, 11:22 3
Chcialem cos napisac ale czytajac kometarze to byscie nie zrozumieli.

Siedzcie dalej w swoich skorupach

Dzisiaj piatek owieczki, idzcie sie najebac bo niedlugo poniedzialek
Zgłoś
Avatar
ekksaw 2011-06-10, 13:02
Moose Elkson, uniemożliwiasz prowadzenie normalnej, merytorycznej dyskusji opartej na faktach,a właśnie taka powinna mieć miejsce w przypadku tematów jak ten. Tak więc chuj ci w oczy.

A co do filmiku, jak wychodzę z założenia że, pewne zjawiska następujące po sobie się powtarzają, różnią się od siebie tylko skalą. Początkowo żeby stworzyć coś na miarę państwa trzeba było podbić prymitywne ludy, byli tacy którym się udało, powstały państwa itd. Państwa które w skali naszej planety zupełnie pozwalały wieść spokojny żywot, zjednoczone, z taką samą religią itp. Teraz w XXI wieku sprawa wygląda trochę inaczej, państwa zamieniają się w prowincje - Państwo to planeta. Tak kurwa, nie jesteś Polakiem, Francuzem, katolikiem, Żydem czy też zielonoświątkowcem - jesteś Ziemianinem - obywatelem tej planety. Dla mnie oczywistym jest to że, dla jednych prędzej dla innych później okaże się iż, nasza planeta jest tylko jedną z wielu. Co w takim wypadku trzeba będzie zrobić? .A no to samo co robiono dawniej aby stworzyć z wielu osobnych, różnokulturowych prowincji jedną w miarę spójną całość, (przykładowo Imperium Rzymskie dawniej) Tyle że, teraz nie ma możliwości zjednoczenia całej planety za pomocą siły, nie ma mowy też o wspólnym działaniu. Tak więc jak dla mnie trzeba to załatwić innym sposobem, ciemne masy niech sobie żyją w nieświadomości - my zrobimy swoje. Tak więc ja osobiście chciałbym aby istniało coś takiego jak Rząd Światowy, NWO. Niech sobie chłopaki działają powolutku, po cichutku, ja tam im kibicuje. Może uda im się stworzyć coś czego nikomu wcześniej w dziejach naszej cywilizacji się nie udało. (oby) Przyszłym pokoleniom na wyższym poziomie świadomości otrzymanej w odpowiednim momencie żyło lepiej.
Zgłoś
Avatar
zeta 2011-06-10, 15:30
Blackow napisał/a:

Można było się spodziewać, że najwięcej wirtualnych browarów dostanie debil, który nawet nie obejrzy wideła. Dlaczego? Bo wypowiedział się jako pierwszy? Bo to, co napisał, śmiesznie brzmi?

Jeśli chodzi o Icke'a... Facet stara się powiedzieć o ważnych rzeczach, ale nie do końca chyba wie jak. Zbyt to podniosłe, zbyt romantyczne. A jednak chciałby przekazać coś bardzo prostego - "myślcie, ludzie". Bo nikt tego za was nie zrobi.

Zauważyłem. Normalny człowiek, który ma pracę/szkołę, i wkłada w nie całe swoje zaangażowanie, istotnie nie ma czasu na myślenie. Wystarczy, że kupi colgate, cole, szampon garniera, wróci sobie wieczorem do domu, zerżnie żonę/dziewczynę, wypije piwko, obejrzy wiadomości, przestraszy się choroby szalonych krów, świńskiej grypy, ptasiej grypy, wirusa ehec, terrorystów, rosnących podatków, hiszpańskiej inkwizycji, i pójdzie spać. A dnia następnego pojedzie do media markt, żeby kupić nowy telewizor, żeby z kolei w następnych wyborach móc zagłosować na tego, który najczęściej pokazywał się w jego ulubionej stacji (do wyboru, trwam, sram czy tefałen). Kurwa. Stary, ja wiem, że praca to nie lekka sprawa, i zapierdalać trzeba, ale pomyśleć też warto.



Życie masz (w przeciwieństwie do kotów ) tylko jedno więc od Ciebie zależy jak je przeżyjesz. Możesz po prostu chodzić do pracy, dupczyć, kupować colgate i coca cole czy co tam jeszcze wymieniłeś. Albo przegrać życie uganiając się za czymś czego nie ma (jakieś wymyślne rasy rządzące światem) i gówno z tego mieć. Możesz wmawiać ludziom, kto rządzi światem i wymyślać różne teorie a i tak świata nie zmienisz. Ludziom po prostu jest dobrze tak jak jest. A człowiek z przeciętnym ilorazem wie na czym się opiera polityka (powiedz ludziom to co chcą usłyszeć) więc tutaj autor filmu Ameryki nie odrywa. Tak jak wspomniałem wcześniej, takie wymysły jak spiski/teorie biorą się z nudy (i głupoty).

Tymczasem idę sobie zjeść paczkę chipsów nafaszerowaną jakimiś środkami psychotropowymi (creepy)
Zgłoś
Avatar
Grimmy 2011-06-10, 15:47
Co za idio*a mógł napisać DRAFT PUNK zamiast Daft Punk?
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2011-06-10, 15:54
Nie wierzcie Moszemu Elskonowi, jest znanym żydem. Napisał to by was zmanipulować i abyście byli bardziej podatni na jego żydowskie spiski.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie