18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Czułeś kiedyś że coś jest nie tak na tym świecie?
Jeśli tak obejrzyj,a dowiesz sie (przynajmniej po części) co sie dzieje wokół.
Świadomość czy ignorancja? Co wybierasz?
Na pewno znajdą sie tacy, którzy ze strachu nie dopuszczają nawet do siebie takiej opcji i dla uspokojenia samego siebie wyśmieją filmik i mnie, ale mam to w dupie. Wierze że na tym portalu są trzeźwo myślący ludzie, którzy nie są ślepymi marionetkami.

"Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony, jak ktoś kto błędnie wierzy, że jest wolny"
Zgłoś
Avatar
e................6 2011-06-10, 16:37 1
Gdyby wszyscy mowili ze 2+2 = 5 to by wlasnie tak bylo. to sa tylko nazwy i symbole. oznaczalo by dokladnie to samo co 4. 4=5
Zgłoś
Avatar
MrokoxD 2011-06-10, 17:09
A ja chce kurwa wiedzieć jak się nazywa utwór lecący w m.in. 4 minucie.

Dobra, sam doszedłem do tego.
Zgłoś
Avatar
robal321 2011-06-10, 18:02
średnio inteligentny parapet sam jest w stanie dojść do oszałamiającego wniosku, że dzisiejszy świat opiera się na manipulacji. Żadnej ameryki ten typek nie odkrył. [nie zdziwię się jak jest jakimś scjentologiem czy innym jehowym zasranym]
Zgłoś
Avatar
Blackow 2011-06-10, 18:04 1
Do Pana, Panie Elson, nie skieruję bezpośrednio swojego wywodu, bowiem nie ma w Pańskiej wypowiedzi niczego wartego skomentowania, a być może wyciągnie Pan wnioski z mojego komentarza do poniższej wypowiedzi.

zeta napisał/a:



Życie masz (w przeciwieństwie do kotów ) tylko jedno więc od Ciebie zależy jak je przeżyjesz. Możesz po prostu chodzić do pracy, dupczyć, kupować colgate i coca cole czy co tam jeszcze wymieniłeś. Albo przegrać życie uganiając się za czymś czego nie ma (jakieś wymyślne rasy rządzące światem) i gówno z tego mieć. Możesz wmawiać ludziom, kto rządzi światem i wymyślać różne teorie a i tak świata nie zmienisz. Ludziom po prostu jest dobrze tak jak jest. A człowiek z przeciętnym ilorazem wie na czym się opiera polityka (powiedz ludziom to co chcą usłyszeć) więc tutaj autor filmu Ameryki nie odrywa. Tak jak wspomniałem wcześniej, takie wymysły jak spiski/teorie biorą się z nudy (i głupoty).

Tymczasem idę sobie zjeść paczkę chipsów nafaszerowaną jakimiś środkami psychotropowymi (creepy)



Zeta, oczywiście masz rację.
Widzisz jednak, zastanówmy się, jakie ludzie mają priorytety w życiu? Jasne, miłość, przyjaźń, zaufanie, koty, psy, hobby. Wszyscy zapewne tak odpowiedzą. Ale nikt nie ma problemu z wyobrażeniem sobie ludzi, dla których priorytetem jest byt materialny, czy, inaczej mówiąc, pieniądz. Wszyscy jesteśmy świadomi istnienia takich jednostek (choć, oczywiście, nimi nie jesteśmy!). Pomyślmy teraz, gdzie mogłoby znaleźć się najwięcej ludzi, którzy dążą do zdobycia jak największej ilości pieniędzy? Tam, gdzie można ich najwięcej zdobyć, więc prawdopodobnie w bankach, mediach, polityce, ubezpieczalniach, korporacjach czy w reklamie, bowiem są to najbardziej dochodowe źródła. Skoro dla tych ludzi najwyższym priorytetem są pieniądze, to raczej nie będzie ich obchodzić, że kogoś oszukają na niewielkie pieniądze. Jednakże, skala rośnie wraz ze wzrostem potrzeb i możliwości (skrót myślowy - korporacje i polityka, sprawdź ile kar i za co płacą największe amerykańskie korporacje). I nie, nie chodzi tu o to, że ktoś chce zabić wszystkich ludzi, zatruć, zniszczyć. Nie. Chodzi tylko o to, że żyjąc w sposób bezkrytyczny i wierząc we wszystko, co usłyszysz w mediach albo od znajomych, tracisz realne spojrzenie na świat. Natomiast spiski i teorie istnieją od zawsze i istnieć będą, czego uczy nas Matka Historia od samego początku naszej edukacji. Acz, być może, nie polegają na ukrywaniu kilometr pod ziemią zielonych ludków i ich spodków. Ale co my możemy wiedzieć? "Niczego nie zmienisz?" - jasne, sam nie. Nie dziwi mnie Twoje podejście, jest często spotykane wśród Polaków. Nie posiadamy społeczeństwa obywatelskiego. Ale wystarczy powołać się na imperatyw kategoryczny, żeby uświadomić sobie, że możemy zmienić wszystko, bowiem świat ludzki jest tym, co sami budujemy. Bo to nie jest tak, że istniejesz sobie gdzieś obok, a "świat" gdzieś obok. To, co robi każdy z nas, ma wpływ na postać społeczeństwa. I wcale nie chodzi tu o "oświecenie" i otwieranie innym oczu. Tylko o świadomość, że zmiany istotnie zależne są od nas, bo prawdopodobnie jeszcze sporo nam zostało życia na tym świecie, a jeszcze więcej naszym dzieciom i wnukom. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
el_mennelo 2011-06-10, 18:26
ekksaw fajnie by było aby oni to robili w słusznej sprawie, ale oni to robią tylko dla własnej korzyści, na świecie jest 6 miliardów ludzi a oni chcą się pozbyć co najmniej z 5, ten ich cały plan trwa już od setek lat to czemu już od tamtego czasu nie mogli nauczać i przygotowywać ludzi na spotkanie z innymi cywilizacjami?(tylko stworzyli jakieś religie) Nie oni woleli zgarnąć wszystko dla siebie po przez ich wręcz niewyobrażalną chciwość i chęci władzy. Myślicie kto stworzył terorystów, kto ich finansuje, kto wprowadza ten cały chaos na świecie, wszystko w większości jest ich zasługą i ich manipulacja strachem. Cały czas skłócają nas, nie dają nam dojść do porozumienia, do spokojne i rozważnej rozmowy. Po to też te kryzysy, i cała drożyzna żebyś musiał zapierdalać i martwic się jak przeżyć, oni doskonale widzą jak poniżyć i sprawić żeby człowiek poczuł się na dnie, bo to oni kontrolują cały przepływ pieniądza.

Niedługo będą wprowadzane chipy podskórne aby bardziej nas kontrolować, bez tych chipów nie będzie nikt wstanie niczego kupić będziesz uzależniony od nich i od ich kaprysów. Więc ekksaw jestem za zwalczeniem NWO ponieważ ludzie odpowiedzialni za to mają gdzieś NAS zwykłych ludzi. Więc się nie dziwcie jak pewnego dnia wprowadzą takie prawo o którym nie będziecie nawet wiedzieć, które pozbawi NAS jakichkolwiek praw człowieka. Trzeba być świadomy tego co się dzieje i sprawdzać inne informacje a nie tylko te co ci pokazują TV. Cała komercyjna telewizja należy do nich to się nie dziwcie, że nie usłyszycie o ważnych dla was rzeczach, jedynym bastionem prawdy jest internet, ale oni też powoli próbują go cenzurować pod pretekstem naszego bezpieczeństwa. Spodziewajcie się wielu zamachów w przyszłym czasie, które będą zwalane na zmyślonych terorystów.

Co do filmu każdy ma swoją opinie ale patrząc na to co się dzieje na świecie jest warty obejrzenia, i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Bo nie jest tak jak NWO wam mówi.

Jak NWO wejdzie w życie nie będzie przyjemnie zapewniam was.
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-06-10, 18:41
Azzazel napisał/a:

Nie wierzcie Moszemu Elskonowi, jest znanym żydem. Napisał to by was zmanipulować i abyście byli bardziej podatni na jego żydowskie spiski.


Zostałem zdemaskowany przez tę nędzną dziennikarzynę .

Chciałem jeszcze tylko dodać, że jestem absolutnie pewien, że pan Icke (Icek? Żyd jak w mordę strzelił) doskonale zdaje sobie sprawę, że opowiada farmazony. Nabija sobie kabzę na manipulacji jednostek, które chcą słyszeć miłe słówka i odwołuje się do egoistycznego uczucia bycia lepszym od reszty świata (używanie terminów pokroju wspomnianego bydła). A dokładniej to do zakompleksionych typów z manią prześladowczą.
Zgłoś
Avatar
andamarius 2011-06-10, 19:43
@PyskatySkurwiel.

Podawaj źródła do takich filmików .

Dla mnie ta próba "uświadamiania" to inny rodzaj manipulacji. Wole styl Goerga Carlina pod tym względemm nie jest taki agresywny i przynajmniej skłaniał do przemyśleń zamiast rzucać durnymi hasłami.

Ogólnie cała "wiedza" zebrana w tych filmikach jest ogólnodostępna. Więc po co się trudzić?
To gdzie krówki trafiają nie jest jakąś wielką tajemnicą, nie zauważyłem też żeby ktokolwiek komukolwiek jakąś ciemnotę wciskał pod tym względem. Tak samo z lekarzami. Przecież działanie każdego leku jest opisane. A to że się komuś dupy nie chce ruszyć i przeczytać, to już jego problem.

A informacją i tak da się zmanipulować, bez potrzeby robienia tego szumu, co widać jak ktoś trochę poczyta. Dobrym przykładem jest tu chmura radioaktywnego pyłu, co niby to miała nad polską przelatywać ^^. Kto widział dane i zna się na matmie na poziomie gimnazjum wie o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
ksylen 2011-06-10, 19:49
Doobra, fajnie mowi,
ale co chce zebysmy zrobili?
Zgłoś
Avatar
czarkoski 2011-06-10, 19:55
Warto było obejrzeć,bo muzyczka super,na monitor sie nie gapiłem. (Co to za NUTA ? )
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2011-06-10, 20:11
@zigzig mój drogi, nie ucz kogoś o tym czego sam nie wiesz, porównaj sobie zwykłe contrails do chemtrails specjalnie dla Ciebie przetłumacze, tak te pierwszt to zwykłe smugi kondensacyjne za samolotem, a te drugi to smugi chemiczne, te pierwsze znikają na około 30-40 odległościach samolotu, drugi utrzymują się nawet kilka godzin się rozpraszając. Jak gówno wiesz, to się nie odzywaj, i błagam, nie wklejaj linków z wikipedii bo niedługo to będziesz szukał tam co oznacza jajecznica, albo jak ją zrobić.

Pozdrowienia dla dociekliwych.
Zgłoś
Avatar
n................t 2011-06-10, 21:05
czytając opis filmu przypomnieli mi się nachalni znajomi, którzy w ten sam sposób naciągali mnie na wejście w FM.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-06-11, 8:36 1
Cytat:

Nie obejrzałem, bo doskonale wiadomo, co tam będzie. Chciałbym tylko zauważyć, że najbardziej podatni na manipulację są właśnie "oświeceni", łykający wszystkie takie filmiki bez mrugnięcia okiem . To do łatwowiernych są właśnie skierowane.
Uwielbiam motyw z tekstami typu "rząd USA\CIA\Chujwieco nie chce, byś zobaczył ten film", a tymczasem spokojnie sobie wisi na YT. A "oświeceni" to łykają. Bo Wszechmocni i Rządzący Światem zdjąć go nie mogą, nie ukrywają także innych "demaskacji" przeprowadzanych przez oświeconą partyzantkę znającą Prawdę, czyli gimbusów.
Dziwne ludki.


widac dzieki komu mamy kraj jaki mamy - POjeby i PISiory
Zgłoś
Avatar
werther 2011-06-12, 9:40
Qrde, przelecialem cale napisy poczatkowe, ale gdzie jest film??
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2011-06-12, 19:47 1
Wystarczy nie patrzeć na świat tak, jak patrzą wszyscy..
Zawsze rodzice mówią swojemu dziecku "idź do szkoły i ucz się dobrze, to pójdziesz na dobre studia gdzie będziesz się uczył jeszcze więcej, a po studiach znajdziesz dobrą pracę w której będziesz pracował jeszcze więcej.

A po co to wszystko? Wiele filmików tego typu mówi o tym,
że specjalnie powoduje kryzysy, żeby na nich zarobić... no ale skoro tak ktoś robi, to do cholery jasnej nie płacz że Amerykanie, Bankierzy, Żydzi, Masoni, czy ktokolwiek inni spowodowali kryzys żeby się wzbogacić, tylko przytaj, żeby dowiedzieć się jak i również się bogać.

Wystarczy tylko spojrzeć inaczej na świat, poczytać trochę bardziej wartościowe książki niż jakieś niestworzone historie o rządzeniu światem.

Polecam tutaj książkę Roberta Kyosaki: "Biedny ojciec, bogaty ojciec" która opisuje właśnie faceta co miał dwóch ojców (wiem, to straszne) - jeden z nich był właśnie jak autor filmu by to ujął "zmanipulowany", a drugi był po prostu mądry i sprytny i zamiast płakać zarabiał pieniądze.

Inną ciekawą nauką jest neurolingwistyczne programowanie, dzięki któremu inaczej patrzymy na świat i jesteśmy ponad całym tym system
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2011-06-12, 20:45 2
@Moose Elkson
Chyba nie obejrzałeś filmu uważnie, bo nie było w nim mowy o żadnych spiskach przeciw ludzkości, tajnych organizacjach i innych pierdołach. Mowa o tym, że jesteśmy wychowywani "na obraz i podobieństwo" wychowujących, a później ciężko nam wybrnąć z tych ramek, w które wpisywano nas sukcesywnie od małego. Od małego widzisz konflikty zbrojne i myślisz, że tylko w ten sposób może funkcjonować ludzkość, że to stały i obowiązkowy element, którego wykluczyć nie sposób. Otóż wyobraź sobie, że ludzie potrafią wpoić dzieciom inne wzorce niż walka o swoje za wszelką cenę, dupa ze stali i serce z kamienia oraz miłość do boga jedynego i prawdziwego, drukowanego przez NBP. Co wtedy? Jeżeli nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak mógłby wyglądać świat, jeśli mentalność ludzi byłaby inna, to znaczy że myślisz niewiele, a jeśli już to o rzeczach błachych. Czemu rządzący nie muszą usuwać takich materiałów? Bo jest wystarczająca liczba ludzi takich jak Ty, którzy każdy taki materiał potrafią sprowadzić do nic nieznaczącego bełkotu wariata. Wtedy tobie podobni pójdą ślepo za twoim osądem i dalej będą trwać w sobie właściwym odrętwieniu, bez jakiejkolwiek wizji lepszego świata - wygodnickie śpiochy. Sam nie popieram większości teorii pana Icke'a, jednak z tym materiałem zgadzam się w 100%.

Szkoda, że rozmowa powyżej jest modelowym przykładem tego o czym materiał ten traktuje - każdy wpatrzony w siebie i w opinie innych o swojej osobie. Wypowiedzi na temat praktycznie brak.

PS: Chemtrails to największa pierdoła o jakiej słyszałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie