18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Dawaj drinka pedale
URAGE • 2023-07-20, 1:29


Tępe piździska, co to im się należy. Osłuchowo UK, to i zapewne ulane tuczniki.
Może barman mimo że rudy, na szacunek zasłużył.

Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-07-20, 1:45 28
rudy to mgtow
szmaty idą swoją drogą a mężczyźni swoją
tak
brawa dla niego
tak właśnie trzeba ze szmatami
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-07-20, 8:56 8
Unfortunately? Chyba właśnie na szczęście ma dziewczynę i nie musi się z szonami bujać
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-07-20, 9:06 5
zapewne to właśnie nie tuczniki, tylko niezłe lachony, które wykorzystują swój wygląd do tego, żeby wejść/najeść się/nachlać za darmo, po czym z głupim uśmieszkiem spławić frajera, który za wszystko płacił. rudy być może gigachad, a być może świadomy tego, że stary go nagrywa i nie odważył się postawić tego drina
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2023-07-20, 9:19 3
7wporzondku napisał/a:

Unfortunately? Chyba właśnie na szczęście ma dziewczynę i nie musi się z szonami bujać



W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego kurwiska jak te z filmu.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2023-07-20, 9:28 1
metyoo napisał/a:

zapewne to właśnie nie tuczniki, tylko niezłe lachony, które wykorzystują swój wygląd do tego, żeby wejść/najeść się/nachlać za darmo, po czym z głupim uśmieszkiem spławić frajera, który za wszystko płacił. rudy być może gigachad, a być może świadomy tego, że stary go nagrywa i nie odważył się postawić tego drina



No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-07-20, 9:41 2
URAGE napisał/a:

No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie



Dokładnie, widział ktoś kiedyś ładną Angielkę? Ta sama kategoria urody co Niemki...
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2023-07-20, 9:53 1
Najgorszy typ kurwiszcza, a postaw jej drinka i pójdź do łóżka to nazajutrz się okaże że ją zgwałciłeś
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-20, 10:02 5
URAGE napisał/a:

No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie



Raz w życiu byłem w UK. Jakoś 16 lat temu na 10 dni albo 2 tygodnie poleciałem tam turystycznie sobie...

Białe brytyjki to takie kurwa pasztety, że pytasz czy dają do tego bułkę gratis. Wszystkie mają się za miss świata i najpiękniejsze a zachowują się jak jebane świnie.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-07-20, 12:17 1
S.Cat napisał/a:

W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego kurwiska jak te z filmu.



Racja, zgoda

S.Cat napisał/a:

W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego kurwiska jak te z filmu.



Racja, zgoda
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-07-20, 14:25 9
Bardzo dobrze gościu zrobił. Większość "facetów" w społeczeństwie to kukoldy, którzy wykupiliby dla laski pół baru, płaszczyliby się, wycałowali stópki, spuścili się pod stołem w gacie, mówiliby, jakie to z tych lasek nie są boginie, a na końcu i tak zostałaby im tylko własna ręka, bo laska poszłaby sobie szukać kolejnego frajera. Potem dziwne, że te szlauchy mają takie mniemanie o sobie
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-20, 14:41
URAGE napisał/a:

Za to wszystkie maja sie za boginie


Idiotki. Bogini jest tylko jedna.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2023-07-20, 16:22 1
Prawidłowa reakcja i krótko z laskami, tym bardziej że niektóre z nich mają ego wyjebane w kosmos, a z wyglądu max 4/10 , ale to wina naszej płci, bo duża część facet zachowuje się jak skończone pizdy, a najgorsi są spermiarze. Dla nich każda to księżniczka i później taki jest efekt.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-07-20, 17:32
VeIture napisał/a:

Raz w życiu byłem w UK. Jakoś 16 lat temu na 10 dni albo 2 tygodnie poleciałem tam turystycznie sobie...
Białe brytyjki to takie kurwa pasztety, że pytasz czy dają do tego bułkę gratis. Wszystkie mają się za miss świata i najpiękniejsze a zachowują się jak jebane świnie.



w dupie byłeś, gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
DariuszSanitariusz 2023-07-20, 17:38 2
metyoo napisał/a:

w dupie byłeś, gówno widziałeś



No tak sie składa że ja byłem i jestem od lat w tej dupie zwanej UK i chłop dobrze gada, brytyjki to takie skurwiałe bydło że nawet ja, ze względu na świadomość tego jak mój ryj wygląda nie tknąłbym jednej z nich. Brud pod paznokciami, morda aż pomarańczowa od tapety, co druga ma po kilka bachorów przed 20-stka i zwykle zero pojęcia o czymkolwiek poza ichniejszą pop-kulturą
Zgłoś