18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
HariDee 2013-10-11, 14:55 15
Pierdolisz.
To ze Ciebie nie bylo stac na nic wiecej niz 150cc jak zaczynales, nie znaczy ze inni sa tak samo biedni. Fakt faktem ze jak ktos dopiero zaczal, nigdy nie jezdzil na niczym innym i od razu po kursie kupil sobie R1 jest po prostu debilem, chyba ze mu ktos zalozy kaganiec do 30km/h, ale to i tak z takim doswiadczeniem pewnie sie zabije
Ale jak ktos mieszkal od dzieciaka na wsi, za mlodu smigal juz 150cc czy tam nawet 250cc po lesie, nie musi sie od razu rozbic, nawet jak wsiadzie na litra na osiemnastke..
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-11, 15:36 8
Za to ty mozesz byc znakomitym dawca mozgu, byloby jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
Cwieku 2013-10-11, 15:41 65
Walka motocykliści vs. reszta świata za 3... 2... 1...
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-10-11, 15:57 17
Nie ważne co pod dupą ważne co po kaskiem.
Zgłoś
Avatar
profil22 2013-10-11, 17:53 4
chcesz wojny przeciwników dwóch kółek ?!! chcesz? to masz:

nic nie mam do motocykli, ścigaczy quadów itp(oprócz sedesów), nie mam nic przeciwko ludziom którzy jeżdżą na dwóch kołach - ale jak ktoś mnie wkurzy bo będę musiał nagle hamować, żeby nie narobić scen na harda, to zabije na miejscu jak psa i się nie będę zastanawiał czy wyjdzie że ja ich nie lubię czy inaczej.
Zgłoś
Avatar
Loq14 2013-10-11, 22:19 7
HariDee napisał/a:

Pierdolisz.
To ze Ciebie nie bylo stac na nic wiecej niz 150cc jak zaczynales, nie znaczy ze inni sa tak samo biedni. Fakt faktem ze jak ktos dopiero zaczal, nigdy nie jezdzil na niczym innym i od razu po kursie kupil sobie R1 jest po prostu debilem, chyba ze mu ktos zalozy kaganiec do 30km/h, ale to i tak z takim doswiadczeniem pewnie sie zabije
Ale jak ktos mieszkal od dzieciaka na wsi, za mlodu smigal juz 150cc czy tam nawet 250cc po lesie, nie musi sie od razu rozbic, nawet jak wsiadzie na litra na osiemnastke..



Raczej co Ty pierdolisz? Sam jako pierwsze normalne moto miałem 954RR i jakoś nadal żyję, a od tamtego czasu miałem jeden poważniejszy wypadek i to nie z mojej winy. Więc nie pisz ze kogoś nie stać czy coś bo są odstępstwa od reguły. A co do twojego jeżdżenia na wsi 125/250ccm to gratuluje. Ciekawe jaka WSK czy MZ ma przyspieszenie 0-100 w granicach 4 sec.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-10-12, 7:37 11
chcesz powiedzieć że yarisami jeżdżą debile?
Zgłoś
Avatar
scrimmage 2013-10-12, 9:36
HariDee przeczytaj dokładnie zanim zaczniesz się spinać.

Autor napisał przecież:

Cytat:

18-letni kierowca 1000cc



czyli wg Twoich słów też jest debilem, bo jakie może mieć doświadczenie 18-latek?

LwG!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-12, 12:39
Cytat:

Pierdolisz.
To ze Ciebie nie bylo stac na nic wiecej niz 150cc jak zaczynales, nie znaczy ze inni sa tak samo biedni. Fakt faktem ze jak ktos dopiero zaczal, nigdy nie jezdzil na niczym innym i od razu po kursie kupil sobie R1 jest po prostu debilem, chyba ze mu ktos zalozy kaganiec do 30km/h, ale to i tak z takim doswiadczeniem pewnie sie zabije
Ale jak ktos mieszkal od dzieciaka na wsi, za mlodu smigal juz 150cc czy tam nawet 250cc po lesie, nie musi sie od razu rozbic, nawet jak wsiadzie na litra na osiemnastke..


weź wpadnij pod skuter
Zgłoś
Avatar
HappyViolence 2013-10-12, 21:22 2
LaBomba napisał/a:

Napewno



Ty raczej tez nie mozesz byc dawca mozgu btw jestes popierdolony.. to, ze ktos jezdzi na wiekszej maszynie to znaczy ze jest glupi ? slaby ten zart, zgin
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-10-12, 23:02 1
Słyszałem ten dowcip w Częstochowie, ale z 16'sto latkiem
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-13, 12:13 1
HariDee napisał/a:

Pierdolisz.
To ze Ciebie nie bylo stac na nic wiecej niz 150cc jak zaczynales, nie znaczy ze inni sa tak samo biedni. Fakt faktem ze jak ktos dopiero zaczal, nigdy nie jezdzil na niczym innym i od razu po kursie kupil sobie R1 jest po prostu debilem, chyba ze mu ktos zalozy kaganiec do 30km/h, ale to i tak z takim doswiadczeniem pewnie sie zabije
Ale jak ktos mieszkal od dzieciaka na wsi, za mlodu smigal juz 150cc czy tam nawet 250cc po lesie, nie musi sie od razu rozbic, nawet jak wsiadzie na litra na osiemnastke..


co ma stara wsk czy tam mz 250 do litrowego silnika gdzie masz 150 + koni ?....
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-10-13, 12:24 1
Uhahahaha. Ale kurwa zabawne. Coś jak to:

Czego dawcą może być 32 letni mężczyzna prowadzący malucha?

-

-

-

Na pewno nie lewej nerki.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-10-13, 12:34 1
Dowcip ciekawy, nie powiem, ale chuja zgodny z rzeczywistością.

Dlaczego? Owszem, znajdą się debile, którzy na pierwsze, zaznaczam, PIERWSZE moto biorą sobie R1. Spora część jednak ma już jakieś doświadczenia z mniejszymi maszynami albo idzie normalnym tokiem 125 -> 250 -> 500/600/700 -> 1000, jak na przykład ja. Zaczynałem od komarka, potem WSK, jakieś Suzuki GS, przewijały się też różnego rodzaju mniejsze i większe skutery, i teraz jestem na etapie 600. Do 1000 jeszcze nie dojrzałem.

Dlatego też nie wrzucajcie do jednego worka ludzi którzy wsiądą zaraz po zrobieniu prawka na R1 (i to jest ich drugi poza elką motocykl na jakim siedzieli) i uważają, że są królami szos, i ludzi którzy tak jak ja stawiają bardziej na umiejętności niż na szpan litrem przed klubem. To że ktoś nie ma mózgu i zapierdala 200 przez miasto nie znaczy, że każdy motocyklista tak robi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie