18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
l................1 2013-12-19, 6:26 1
czy ja wiem, mi bardziej się wydaje że UE to jak związek radziecki, a Putin = Hitler, tym bardziej jak się spojrzy na dzisiejszą "czystość" niemieckiego narodu
Zgłoś
Avatar
Manhunt661 2013-12-19, 7:47
ale jak elegancko fura się wpasowała
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-19, 7:55
lem111 napisał/a:

czy ja wiem, mi bardziej się wydaje że UE to jak związek radziecki, a Putin = Hitler, tym bardziej jak się spojrzy na dzisiejszą "czystość" niemieckiego narodu



kurwa nie rozumiem. czyli wedlug ciebie putin jest przywodca zwiazku radzieckiego a hitler unii? a moze putin rzadzi unią a hitler III rzesza?
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-12-19, 8:02 37
Politycy ideowi wymarli, teraz zostali politycy czysto konsumpcyjni robiący wszystko aby sie przy korycie utrzymać.
Więc nie porównujmy III Rzeszy , UE , ZSRR bo to nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
patroy 2013-12-19, 9:32
@up kurwa w końcu ktoś to dobrze ujął
Zgłoś
Avatar
t................1 2013-12-19, 9:38
chyba lepsza byla 3 żesza bo bez ciapków i cd-ROMÓW
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-19, 9:43 10
Ja pierdolę - "żesza".
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-12-19, 9:49 2
Że niby co to ma znaczyć? Wszystkie budynki w których byli hitlerowcy należy zburzyć? Krfa, trąci mi to gimbusem nacjonalistą.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-12-19, 9:55 2
up - Nie ale zobacz, że to co zamierzał zbrojnie osiągnąć Hitler ze swoją tysiącletnią rzeszą jest niemal tym samym co osiągnęła bez jednego wystrzału UE (z dodatkowymi naleciałościami z ZSRR) z nomen omen Niemcami na czele.
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-12-19, 10:22 1
cyconauta, rzeczywiście nie napisałem tego w najczytelniejszy sposób, ale chuj ci w dupę
napiszę to inaczej, żeby każdy to zrozumiał:
na zachodzie szerzy się idea głosząca równość dla wszystkich, pomieszanie ras, odrzucenie religii (podobnie jak ZSRR)
a na wschodzie masz Putina, który przynajmniej mi przypomina hitlera, dba o Rosję i ma w dupie resztę państw, mniejszości narodowych, czy prawa pedałów i innych zboczeńców czy greenpeace

dlatego flaga rzeszy nie pasuje mi w parze z flagą unii
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2013-12-19, 10:37
w zasadzie nie wiele się zmieniło. Szmaty inne a jednoczesnie takie same.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-12-19, 10:55
modzgi napisał/a:

Politycy ideowi wymarli, teraz zostali politycy czysto konsumpcyjni robiący wszystko aby sie przy korycie utrzymać.
Więc nie porównujmy III Rzeszy , UE , ZSRR bo to nie ma sensu.



Nie, Unia Europejska jest zarządzania również przez ideowców, tylko że ich idee są inne od wszystkich, które zostały dotychczas wynalezione, a sami zarządzają z ukrycia. Chcą redukcji ludności o jakieś 50%, zaprzestania (ich zdaniem) zbyt dużej eksploatacji zasobów planety (zero growth) i przy okazji zrobienia z ludzi niewolników.

Pod nimi stoi cała masa niższych urzędników, którzy biorą dużą kasę, zrabowaną mieszkańcom Europy, za realizację ich chorych planów.
Oczywiście, ci urzędnicy których widzimy w telewizji to bezideowe kurwy, ale oni są jedynie narzędziami.
Zgłoś
Avatar
Marchewka 2013-12-19, 11:56 2
Wszystko co nam wmawiają to bzdura. Hitler chciał uratować Europe od żydów, gdyby wygrał żylibyśmy teraz na wysokim poziomie ale niestety, ziarno niezgody wygralo. Żydzi rządzą teraz Europą, teraz podbijają Ukrainę sprowadzają swoich lojalnych współplemieńców z USA jak i wysyłają różne zwierzęta(kwa kwa) z polski. Polecam sprawdzić korzenie Kliczka , McCaina , Julii Tymoszenko i wszystkich którzy są za tym cyrkiem na majdanie. To jest żenada że biały człowiek daje się tak ruchać w dupe przez te garbate hieny.
Zgłoś
Avatar
piroman88 2013-12-19, 13:37
różnica taka że niemcom w trzeciej rzeszy żyło sie fajnie, bez bólu dupy, bez ciapaków, w dobrobycie a teraz lipa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie