18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
gazowany_spirytus 2018-09-06, 8:35 18
Za darmo nie dostał
Zgłoś
Avatar
nelbox 2018-09-06, 8:47 52
Niby zły pan go kopnął i nie powinien tak robić, ale jakoś nie szkoda rudego atencjusza, co nagrywa swój ryj w parku.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-06, 8:49 24
nie wiem czy też tak macie, ale u mnie widok kija do smartfona wywołuje podobną agresję...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-06, 9:08 44
Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.

Swoją drogą ja jestem chyba jakiś jebany zacofaniec bo nie kminie po chuj ktoś robi streama ze spaceru w parku. No kurwa po chuj. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-06, 9:10 2
@up mam dokładnie takie same odczucia. Jak widzę te wszystkie kurwy youtuberskie i innych pojebów z tym gównem to nóż się w kieszeni otwiera
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-09-06, 9:10 5
nowynick napisał/a:

nie wiem czy też tak macie, ale u mnie widok kija do smartfona wywołuje podobną agresję...



tęczowe flagi, koszulki z napisem "konstytucja" a teraz już kijek do smartfona
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-06, 9:25 2


i wszystko to mnie wkurwia...
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-09-06, 9:33 5
Erutlev napisał/a:



Swoją drogą ja jestem chyba jakiś jebany zacofaniec bo nie kminie po chuj ktoś robi streama ze spaceru w parku. No kurwa po chuj. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki chuj?


to jest grupa ludzi którzy nie mają nic do zaoferowania innym którzy to znów pogubili się w hierarchii wartości do przyswojenia.
Krótko: zjeby zjebom.
Zgłoś
Avatar
q................y 2018-09-06, 9:37
Dostał kopa w japę za to, że jest rudy, a nie za nagrywanie :]
Zgłoś
Avatar
oleyu 2018-09-06, 9:39
W końcu RODO
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-09-06, 9:45 4
Erutlev napisał/a:

Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.
....


To fakt, a inna rzecz że widząc patola bez koszulki, nie wdajesz się w dyskusje z jego babą, szczególnie w krajach patologicznych a w tym UK króluje. A już na pewno nie ma co dyskutować siedząc do patola obrócony tyłem. ...no ale to pedał więc pewnie ma to w genach
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-09-06, 9:45 1
Dostał za RUDO.
Zgłoś
Avatar
N................o 2018-09-06, 10:02 22
Erutlev napisał/a:

Jakiś farbowany pedał dostał w ryja. U nas to by już judotvn trąbił o jego żydowskich korzeniach oraz o homofobii.

Swoją drogą ja jestem chyba jakiś jebany zacofaniec bo nie kminie po chuj ktoś robi streama ze spaceru w parku. No kurwa po chuj. Gość nawet nic nie mówi.
Czy ludzie go oglądają aby zobaczyć drzewo bo nie mogą wyjść z mieszkań nie mieszcząc się w futrynach czy ki chuj?

Powinien brać przykład z ciebie
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-09-06, 10:54 8
od dobrze mu bo ma rude włosy, przejdziecie niedługo do zasłużył bo usiadł w parku na ławeczce a niebo było niebieskie.

Japierdolę ale wy wszyscy macie najebane wełbach... na sadolu jest chyba więcej zakompleksionej gimbazy niż w przeciętnym gimbazjum, a może to dla tego frustraci, że wam gimbazja zamkneli i teraz zostaliście zdegenerowani do podbazjalistów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie