18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Deal with it
RobDeMay • 2022-11-16, 20:19
Flodzia jesteśmy dumni że reprezentujesz nasze poglądy jako nasz rzecznik

Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2022-11-17, 3:07 2
Myślę, że nie mówiła tego serio i dlatego jest to takie zabawne. Wyskoczyć z czymś takim i nawet oko jej nie drgnęło żeby się zaśmiać. Prawdziwa legenda. Jedno z zabawniejszych nagrań jakie słyszałem. Ktoś powie kto to jest i z skąd pochodzi to nagranie?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-11-17, 5:14
Ja jeszcze bardziej bym uszlachetnił tę naszą rasę. Ona jest brzydka jak noc i ślepa. Jak się puści to dzieci też będą brzydkie i ślepe więc i ją do wora, wór do jeziora. Do tego uśpić debili, kulawych, chorych, wyborców PO.
Zgłoś
Avatar
devonisch 2022-11-17, 6:46
Jak to pobrać????
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-11-17, 6:53 1
Antoni79 napisał/a:

Ja jeszcze bardziej bym uszlachetnił tę naszą rasę. Ona jest brzydka jak noc i ślepa. Jak się puści to dzieci też będą brzydkie i ślepe więc i ją do wora, wór do jeziora. Do tego uśpić debili, kulawych, chorych, wyborców PO.



Widziałeś dziwadła z lewicy? Ta to przynajmniej nie jest tak spierdolona jak tamte, a to już durzy plus na jej korzyść
Zgłoś
Avatar
uFo125 2022-11-17, 7:04
Czy podludzie od Dulkowsikego już obecni pod postem??
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-11-17, 8:00
Chujowa, ale bojowa.
Zgłoś
Avatar
Zimol2980 2022-11-17, 8:22 2
BękartProboszcza napisał/a:

Polska dla Polaków ziemia dla ziemniaków . A ta przygłupawa tępa dzida wali publicznie gimbusiarskie teksty .Każda nacja niech siedzi u siebie i tyle , a do wora i jeziora to ją pewnie stary chciał wpierdolić.



Szkoda że ciebie nie wierdolil ,Anię sorry z tobą się kapie w wannie do dziś

Wyjedź z pl pomieszkać z rok w dużym mieście w jakim "rozwiniętym" kraju zobaczymy jak ci się oczy otworzą chociaż jak czytam twoje wypociny to sądzę że bardziej dupa ci się otworzy
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-11-17, 8:24 1
Nie każdy superbohater nosi pelerynę
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2022-11-17, 9:18
To powinno być pod hasłem "odwaga obywatelska"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-17, 10:20
To musi być w chuj stare bo nie wierzę aby ktoś tak w 2022 roku publicznie pokazując ryj w tv powiedział coś takiego.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-11-17, 11:12
"Do wora i do jeziora" - cholera, dało się prościej i taniej...
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-11-17, 13:13
Czyli że niby chińczyka do wora i do wody? Przecież on się utopi
Jesteście tu zjebani umysłowo
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-11-17, 14:03
Tak, tak, "Polska dla Polaków", a potem pójdzie się łasić na kolanach do Watykańczyków
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-11-17, 15:55 2
Antoni79 napisał/a:

Ja jeszcze bardziej bym uszlachetnił tę naszą rasę. Ona jest brzydka jak noc i ślepa. Jak się puści to dzieci też będą brzydkie i ślepe więc i ją do wora, wór do jeziora. Do tego uśpić debili, kulawych, chorych, wyborców PO.



Przeciez ludzie glosujacy na PiS przypominaja wygladem neandertalczykow. Zobacz sobie sondaze gdzies na podkarpaciu czy innym podlasiu i zobaczysz tam ludzi nieprzekreaczajacych 80 IQ ktorym Jaroslaw bardzo duzo dal
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2022-11-17, 15:57
Typowy polaczyna

bolego napisał/a:

Przeciez ludzie glosujacy na PiS przypominaja wygladem neandertalczykow. Zobacz sobie sondaze gdzies na podkarpaciu czy innym podlasiu i zobaczysz tam ludzi nieprzekreaczajacych 80 IQ ktorym Jaroslaw bardzo duzo dal


Niestety reszta ktora głosuje na inne partie ma chyba jeszcze mniejsze IQ
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie