18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
Tafariel 2016-08-01, 19:08 3
giecikpisz napisał/a:


Jeśli tego polscy kierowcy nie zrozumieją to tak będziemy się ciskać



Czyli jeździć jak niedojeby i stwarzać zagrożenie? Kurwa chłopie zajebiste podejście... Jeszcze broń tego sfrustrowanego człowieczka w bmw, który wyładowuje swoją frustrację na drodze
Zgłoś
Avatar
ash1 2016-08-01, 19:29 4
A to ci nowina, ze dzicz z Glogowa tak jezdzi. Nie wiem dlaczego, ale widzac jakiegos idiote na drogach dolnego slaska mamy praktycznie pewnosc, ze bedzie mial blachy DGL - czy w tym miescie prawo jazdy znajduje sie w czipsach?
Zgłoś
Avatar
MCanczej 2016-08-01, 19:34
Wszędzie jest taka sama dzicz
Zgłoś
Avatar
giecikpisz 2016-08-01, 19:40 1
Tafariel napisał/a:

Jeszcze broń tego sfrustrowanego człowieczka w bmw, który wyładowuje swoją frustrację na drodze


Ale czy ja go bronie ? Nawiązuje do końca filmu gdzie samochody jadą lewym czy trzeba czy nie trzeba.
Cytat:

Tak tylko przeważnie na prawym jest tyle tirów, że trzeba cały czas jechać lewym bo nie ma sensu się chować i wyskakiwać co 15 sekund.


A czy wszyscy jadą dużo szybciej od ciężarówek ?
Ciężarówki sypią po 85 - 90km/h to nie jedna osobówka na 2pasach jedzie wolniej
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-08-01, 19:56
Tak będzie na polskich drogach, dopóki przed egzaminem nie będzie badań psychologicznych, a lekarz przyłapany na "przepuszczaniu" czubków nie będzie miał odbieranych uprawnień wykonywania zawodu z Naczelnej Izby Lekarskiej. Wtedy lekarze orzecznicy będą się bali przymykać oko i nie będzie zasady "jak u mnie nie zaliczy, to pójdzie do innego".
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-08-01, 20:03
Hose88 napisał/a:

Jestem od 2010 posiadaczem e46 czarny sedan, 2.0d, ale równolegle posiadałem Golf IV kombi 1.9tdi, Passat B6 kombi 1.9tdi, Laguna 3 kombi, 2.0dci, Rover 75 2.5 auto. benzyna bez gazu i parę innych.



Musisz mi podesłać linka do tego moda w GTA.
Zgłoś
Avatar
Hose88 2016-08-01, 20:11 3
Brian, ten mod nazywa się "rusz dupę do roboty i zarób, to Cię będzie stać", bo jeśli Twój avatar odzwierciedla postać w realu, to weź się za robotę, jebany lewaku;) Nie mam żony, nie mam dzieci, to mam dużo luźnej gotówki.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2016-08-01, 20:20 4
domat1 napisał/a:


ograniczenie do 70, a później do 40 km/h

to mają może zapierdalać 140 i 110?



Albo wyprzedasz, albo spierdalaj na prawy pas. Janusz kurwa -nie wolno to i innym nie pozwolę. Znalazł się jebany stróż prawa.
Jak kogoś stać to i niech 200km/h zapierdala.
Jak kogoś widzę że ciśnie mi na zderzak, mimo że przekraczam prędkość o 30-40km/h mimo że wyprzedzam, szukam szybko miejsca na prawym pasie by go puścić. O wiele fajniej jedzie się za takim spychaczem bo nie wytraca się prędkości na takich Januszów j/w
Zgłoś
Avatar
Fifka 2016-08-01, 20:22
kostek napisał/a:

Kilku szeryfów stanęło mu na drodze.



"Szeryfowie" to przeważnie ci negatywni uczestnicy. Tu nie ma szeryfów. Tu są wkurwieni na cwaniaczka ludzie.

@up

Ja pierdole, człowieku! Albo nie oglądałeś tego filmiku, albo powinieneś się leczyć.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-08-01, 20:32 1
Hose88 napisał/a:

Brian, ten mod nazywa się "rusz dupę do roboty i zarób, to Cię będzie stać", bo jeśli Twój avatar odzwierciedla postać w realu, to weź się za robotę, jebany lewaku;) Nie mam żony, nie mam dzieci, to mam dużo luźnej gotówki.



Nareszcie ktoś oczytany
Nie lepiej jeden zajebisty wóz?

P.S. Na pracę nie narzekam, ale zbieram na coś nowego
Zgłoś
Avatar
qzi666 2016-08-01, 21:23 4
nie obchodzi mnie kto ile jedzie jak chce ktoś zapierdlać to staram się w miarę możliwości zjechać a jak obawiacie się o życie swoje i rodzin przebijajcie koła w BMW
czy to nie debilizm ma czym potrafi (chyba) nie obawia się mandatu to niech zapierdala a może będzie na hardzie
jakie kurwa czereśniaki zablokowali gościa
ja nie jadę nie pojedziesz i ty
i niech się na mnie grad sypie
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2016-08-01, 21:28
Kolo
Slimaka na Polkowice?:S
Zgłoś
Avatar
giecikpisz 2016-08-01, 21:46 3
Kosmodysk napisał/a:

Albo wyprzedasz, albo spierdalaj na prawy pas


I właśnie o tym mówię. Nie ma prawa jechać na lewym pasie i policja powinna to egzekwować.
I nie bronię tu zjeba z BMW bo pokazał wcześniej, że jest idiotą. Mówię o samym fakcie jaki u nas w Polsce jest normą.
Zero kultury i patrzenia w lusterka.
I wyprzedzam zarzuty.
W mieście OK korki i inne zdarzenia mogę to zrozumieć ale poza miastem a do tego nieraz ekspresówka a tam dziadek jedzie sobie lewym 20 km bo na prawym co kilometr jest ciężarówka
Zgłoś
Avatar
krycholek1789 2016-08-01, 23:01
DGL 19496
Zgłoś
Avatar
kam332 2016-08-01, 23:05 2
@krycholek1789
I po co nam ta rejestracja?? Lepiej dawaj rejestracje tych chujów, co blokują lewy pas i szybszy kierowca musi jechać poboczem, żeby ich wyprzedzić.
Mając na dupie kogoś, kto chce mnie wyprzedzić i szerokie pobocze, zjeżdżam na pobocze i robię miejsce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie