18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sonal 2016-08-01, 23:58
CYPRIAN napisał/a:

a reszta baranów wozami po 1,2 i 1,4 poj, lewym pasem co za kurwa banda



A te uturbione 1.2 czy 1.4 są niby gorsze od tego zdechniętego wolnossącego 1.6 w BMW?
Zgłoś
Avatar
mapszon 2016-08-02, 0:01
za dużo gazu w gazie
Zgłoś
Avatar
Aguire33 2016-08-02, 0:15
tablica-rejestracyjna.pl/DGL19496

Już jest najgorszym kierowcą w sierpniu
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2016-08-02, 7:44
kam332 napisał/a:


I po co nam ta rejestracja?? Lepiej dawaj rejestracje tych chujów, co blokują lewy pas i szybszy kierowca musi jechać poboczem, żeby ich wyprzedzić.
Mając na dupie kogoś, kto chce mnie wyprzedzić i szerokie pobocze, zjeżdżam na pobocze i robię miejsce.



Mylisz się, na drodze jednopasmowej odpierdolił w bmw ale w dwupasmówce to już cebula na lewym pasie odpierdoliła blokując pas.
Na jednopasmówce jak nie jesteś pewien to nie przekraczaj lini ciągłej ustępując bo może tam być wszystko....

giecikpisz napisał/a:



W mieście OK korki i inne zdarzenia mogę to zrozumieć ale poza miastem a do tego nieraz ekspresówka a tam dziadek jedzie sobie lewym 20 km bo na prawym co kilometr jest ciężarówka



Dziadek? Janusze tak robią- a później chwalą się że jego puszka pali 4 litry na 100km, jak taka kurwa nie wie co to dynamiczne wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
Eleir 2016-08-02, 11:55
Sonal napisał/a:



A te uturbione 1.2 czy 1.4 są niby gorsze od tego zdechniętego wolnossącego 1.6 w BMW?



Po pierwsze w E46 nie ma już 1.6 po drugie 1.6 było w E36 i myślę, że na swój sposób jest lepsze bo auta grubo ponad 20 lat a dalej sebixy katują i jeżdżą A te 1.2 czy 1.4 "uturbione" ile zrobią? 200 tyś i silnik to wyjebania?

Po drugie BMW zaczyna się od 2.5 litra, dlaczego? A no sprawa prosta, im większy silnik w bmw tym trwalszy a prawda jest taka że dwulitrowa benzyna pali 12-14 litrów tak samo jak 3 litrowa benzyna Tak samo ja mam klekota 2.0 i pali troszeczkę mniej niż 3 litrowy diesel. Ale że mnie nie było stać na zadbany egzemplarz 2.5 litra+ to wziąłem zadbanego dwulitrowego klekota I taka rada, jeśli bierzecie benzynę to nigdy R4, każde R6 to dobry wybór.
Zgłoś