18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
pakicito 2013-02-21, 12:47 13
tylko w Rosji, samochody staczają się pod górkę
Zgłoś
Avatar
Trusk123 2013-02-21, 12:59 1
@up

Debilu to automat zapewne
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-02-21, 13:26 2
Jak by to był automat 'na luzie' to by był zahamowany, a jak 'wrzucony' bieg, to raczej jechałby z inną prędkością...

Swoją drogą, było kilka tego typu filmików, że ktoś kogoś zatrzymuje i leci na niego z pałą/bronią, a mnie ZAWSZE zastanawia ZA CO - bez powodu/nie wrzucenie kierunku/inny powód...I nie daje mi to za każdym razem spokoju
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-02-21, 13:30 2
Nie zaciągnął klamki, tylko zabrał ze sobą.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-21, 13:30 6
Gangsterem nie jestem ale wyobrażam to sobie tak:

Jak już masz klamę to wyciągasz ją po to zeby strzelać a nie wietrzyć. W innym przypadku możesz
- dostać kulę pierwszy (od większego kozaka, co ma nie na kapiszony)
- dostać wyrok
- stracić auto
- stracić twarz (dwuznacznie)
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-02-21, 13:37
fryc88 napisał/a:

Jak by to był automat 'na luzie' to by był zahamowany, a jak 'wrzucony' bieg, to raczej jechałby z inną prędkością...

Swoją drogą, było kilka tego typu filmików, że ktoś kogoś zatrzymuje i leci na niego z pałą/bronią, a mnie ZAWSZE zastanawia ZA CO - bez powodu/nie wrzucenie kierunku/inny powód...I nie daje mi to za każdym razem spokoju



Na ,,P'' byłby zablokowany, na ,,N'' może się normalnie toczyć.
Zgłoś
Avatar
Ecne 2013-02-21, 15:07 1
szkoda ze jak wracał to tamten go nie przejechał
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-02-21, 15:51
@fryc88, jak kiedyś zrobisz prawko i tato ci kupi micrę z automatem, to zobaczysz, że nie masz racji. Tak właśnie zachowuje się automat po zdjęciu nogi z hamulca, o ile nie ma licznych elektronicznych pierdółek, które ten hamulec trzymają same aż do momentu dodania gazu.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-02-21, 16:08 2
Cytat:

Debilu to automat zapewne


debila (ciebie) to twój ojciec wyrzucił w skarpecie na strych
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-02-21, 17:03
Najlepsze filmy jak się buraki ośmieszają
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-02-21, 17:03 1
Jeśli w Rosji posiadanie broni byłoby legalne, to gość z samochodu (gdyby gnata miał) miałby prawo odstrzelic tego jełopa bez wahania.

Gość nawet nie wie, jak trzmać klamkę. Gdyby trafił na człowieka obytego z bronią, to leżałby po sekundzie.
Zgłoś
Avatar
Choinix 2013-02-21, 17:04
@pakicito na chuj się pogrążasz, Twój mózg dokonał nieprawidłowych kalkulacji więc teraz milcz i okaż skruchę. Automat jak dzik. Zaraz pewnie napiszesz, że wiedziałeś a to był żart, więc uprzedzając odpowiedź: chujowy.
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-02-21, 17:15
Szkoda, ze nie trafil na mnie.
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-02-21, 17:22
Typ celuje do nich z broni a Ci kulturalnie mu jeszcze mówią że ucieka mu samochód, a potem jeszcze czekają aż wróci z gnatem... rosja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie