18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
Avatar
danielxc717 2022-10-26, 15:56 2
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Następny debil. A gdzie prawo zakazuje wyprzedzać kilka, aut? Wyprzedzać cwoku nie wymyjac
Zgłoś
Wymijać to można pojazd z przeciwka.Kurwa zrobić kartę rowerową a nie w internetach wstyd rodzinie robić
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-10-26, 16:42
Jaką trzeba być nie dojebaną pizdą żeby nie przewidzieć tego co chce zrobić nie dojebany kierowca białej taksówki. Obaj powinni stracić prawo jazdy dożywotnio.
Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2022-10-26, 16:44
CrookerS napisał/a:


P.s.
Oczywiscie mruganie (poganianie) w takiej sytuacji lub na autostradzie nic nie daje, wrecz wkurwia bardziej. Wiec za to chuj w dupe wszystkim poganiaczom



Mów za siebie... jak się jest zakompleksionym układaczem kostki w golfie to może i wkurwia. Ja w takiej sytuacji możliwie najszybciej robię miejsce na lewym pasie, podnosząc rąsie w geście przeprosin że nie zorientowałem się wcześniej i szybszy ode mnie pan musiał się o ten (niestety dla większości nieoczywisty) manewr upominać. Nie rozumiem co ludziom przeszkadza że ktoś chce jechać szybciej. Robisz typowi miejsce i tyle go widziałeś. Ja nienawidzę oblegaczy lewego pasa. Bo jest tłok na lewym to już nie trzeba zmieniać na prawy, jedźmy 2 kilometrowym sznurem tempem jednej cipy na początku.. macie kurwa rację..
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-10-26, 17:48
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak pizda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



A mnie drażnią kurwy w sedanach i SUVach, które pomimo setek możliwości wloką się za autobusem i robią sztuczne korki.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-10-26, 19:16
Jarosławkaczyński napisał/a:

Czemu nie można "wymijac" 5 aut na raz? Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie, no i cały czas musiałbym mrugac długimi?



Zobacz ile na tym filmie zajęło mu to czasu ,kilka samochodów. Chcesz wyprzedzać na długiej prostej po pięć samochodów, potrafisz widzieć tak daleko ?
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2022-10-26, 21:15 1
Suckday napisał/a:

Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.



O to, to. Ja kurwom puszkarzom nie ufam do tego stopnia, że nawet na jednokierunkowej oglądam się w obie strony. I dzięki temu jeszcze żyję...
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2022-10-26, 21:35
Pamiętajcie - najpierw klakson, potem reakcja. Nigdy odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2022-10-26, 22:21
WYMIJA się obiekt jadący z naprzeciwka
OMIJA się coś, co stoi
WYPRZEDZA się JADĄCY pojazd
Debile jebane, niedouczone
moto.pl/MotoPL/7,88389,27484883,omijanie-wymijanie-i-wyprzedzanie-zgod...
Zgłoś
Avatar
khaman 2022-10-26, 23:18
Hamowanie klaksonem, każdy amortyzator z innej epoki, jak i opony. Test łosia typu Seba w Audi a4 2000.
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-10-27, 4:27
@ CrookerS, tak ciociu, pomrugaj sobie latarką w dupie.

Nie mam zwyczaju wdawać się w polemikę z upośledzonymi umysłowo, ale rozbawiłeś mnie pajacyku
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-10-27, 10:10
Pawehan napisał/a:

Zobacz ile na tym filmie zajęło mu to czasu ,kilka samochodów. Chcesz wyprzedzać na długiej prostej po pięć samochodów, potrafisz widzieć tak daleko ?


czytaj debilu ze zrozumieniem
Zgłoś
Avatar
Dominikku 2022-10-27, 14:49
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak pizda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



Panika może nie (skoro twierdzisz, że szrot to zawieszenie pewnie też miał rozjebane) ale zły nawyk trąbienia na innych zamiast ogarnięcia sytuacji za kierownicą
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-10-27, 23:48
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak pizda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



Tak samo uważam, łapaj piwo ode mnie
Zgłoś
Avatar
Wojciech__30 2022-10-29, 2:53
Wymijanie to jazda w przeciwnym kierunku głupia kurwo
Zgłoś