18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:06
Avatar
Fiksat 2022-10-26, 9:16 52
* wyprzedza

wymijanie to inny manewr

wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut

na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak pizda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-10-26, 9:42 23
Ty chyba nawet prawka nie masz skro wyprzedzanie i wymijanie to dla ciebie to samo
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-10-26, 9:56
Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-10-26, 10:10 8
Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-10-26, 10:46 11
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Czemu nie można "wymijac" 5 aut na raz? Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie, no i cały czas musiałbym mrugac długimi?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-10-26, 11:21 6
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Włączyć drogowe, ty to kurwa najpierw włącz myślenie.
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-10-26, 11:38 2
Jarosławkaczyński napisał/a:

Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie



Kaczor, nie kompromituj się, ty i prawo jazdy.

A wszystkim co pierdolą o miganiu światłami powiem, że jest to łamanie prawa.
Pomigajcie sobie drogowymi w obszarze zabudowanym, a już w ogóle ostrzegając o patrolu, to psy dojebią wam mandat za niewłaściwe używanie świateł.
Chuj, że po złości, ale zgodnie z przepisami.
Zgłoś
Avatar
azazel757 2022-10-26, 12:30
Zastanawia mnie to jak do sprawy podejdzie policja. W zasadzie biały wymusił, ale też koleś mógł wyhamować na tyle aby nie dopuścić do kolizji.
Zgłoś
Avatar
michu225 2022-10-26, 12:44 1
Suckday napisał/a:

Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.



No właśnie ze względu na brak zaufania możesz w dzień pizgać drogowymi widać na filmie że białasek ma chęć wyskoczyć i patrzy w dal zamiast w lusterko.
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-10-26, 13:02 2
Cytat:

prawko to chyba wygrał w laysach


nie, bo w chipsach
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-10-26, 13:09
Włożyłeś kij w mrowisko tym tekstem teraz jak to mamy w zwyczaju każdy będzie udawał znawcę
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-10-26, 13:30
Niektórzy to mają farta żeby tak wygrać prawko w czipsach, ja musiałem kuć, chodzić na jazdy i zdawać 2x, w 2010.
Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2022-10-26, 14:01 3
Winnym zdarzenia jest oczywiście kierowca białej taksówki przez nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa. Wszystkim co pierdolą o wyprzedzaniu kolumny aut powiem że polskie prawo tego nie zabrania (tak wiem że to nie Polska na filmiku). A tym co pierdolą o zasadzie ograniczonego zaufania proponuję nie wychodzić z domu i do wanny zbyt często nie wchodzić bo też się można zabić. A kierowca z kamerką też pizda bo mimo że mógł spodziewać się zagrożenia na sekundę przed nim (użył nawet klaksonu) to mimo to wykonał w chuj przesadzony manewr omijania wpierdalając się w autobus, a nie było potrzeby nawet zjeżdżać z asfaltu. Ogolnie wszyscy na filmiku i w komentarzach to debile, nie wykluczając oczywiście mnie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-10-26, 15:46 1
Suckday napisał/a:

Kaczor, nie kompromituj się, ty i prawo jazdy.
A wszystkim co pie**olą o miganiu światłami powiem, że jest to łamanie prawa.
Pomigajcie sobie drogowymi w obszarze zabudowanym, a już w ogóle ostrzegając o patrolu, to psy dojebią wam mandat za niewłaściwe używanie świateł.
ch*j, że po złości, ale zgodnie z przepisami.



Nie zesraj sie. Tak, mruganie jest lamaniem prawa ale mam wyjebane.
Zawsze mrugam innym jak stoja psy bo nie jestem chuj, a wnioskujac z Twojej wypowiedzi to Ty nim jestes + pizda nie kiewca. Elo.

Obys kiedys wylapal karme jak kumulacja w lotto

P.s.
Oczywiscie mruganie (poganianie) w takiej sytuacji lub na autostradzie nic nie daje, wrecz wkurwia bardziej. Wiec za to chuj w dupe wszystkim poganiaczom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie