18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Muka - teraz popularne
🔥 U kosmetyczki - teraz popularne
Debili nie sieją...
dziobak90 • 2019-11-18, 19:47
...tylko sadzają za kółko.

Tępa dzida z każdym wypowiedzianym zdaniem pogrąża się coraz bardziej. Słychać, że nagrywający raczej nastolatek, ale ma więcej oleju w głowie i znajomości przepisów od tępej baby. Wysłać filmik na policję i powtórka z egzaminu...



Zajebane z dzidy.
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-18, 19:54 77
Jebane pizdzisko kurewskie. Tepic takie kurwy. We łbie się całkiem pojebało. To nie kurwa klub że pokażesz dupe i ci wszyscy będą ja lizac. Tępe szmacisko, kurwiszon zajebany. I jeszce drze tego kurwa ryja jakby miała rację. Nie no kurwa, dobrze że kamera szlaufa uchwycila. Za tego ryja filmik na psy powinien polecić żeby pizdzisko udupic. Tepic fałszywe kurwy
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-18, 20:11 27
"Jezdze tutaj codziennie", co za tępa pizda. Raz mi taki wieśniak skręcił bez kierunkowskazu, jak go wyprzedzałem. "Bo on tu od zawsze mieszkał i dlatego skręcił". Panowie policjanci też mieli problem z wytłumaczeniem mu że powinien puscić kierunkowskaz.
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2019-11-18, 20:15 23
Nie jestem za przemocą ale bym nie wytrzymał i zajebał.
Zgłoś
Avatar
c................a 2019-11-18, 20:23 10
Chipsy w paczce? Nie prawko w paczce. W tym momencie babka powinna na nowo prawko zdawać.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-11-18, 20:39 1
sami tu debile

kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)

kurwa !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
robo72 2019-11-18, 20:49 6
ni chuja wysłałbym na policję i zrobił piździe z dupy jesień średniowiecza. Nowy Targ...bez komentarza, baranów tam nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
Lew 2019-11-18, 20:52 1
Uwaga ważna informacja !!!

Z kuchni o zaostrzonym rygorze uciekła profesjonalna mistrzyni kierownicy , jeżeli ją widziałeś dzwoń do zakładu utylizacji. Początek rejestracji KNT XXXXX

Uwaga, inteligenta zmywarka doznała uszkodzenia procesora, może być zagrożeniem.....

Miejcie szeroko otwarte oczy.....

Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
kurwa !!!!!!!



aha...
Zgłoś
Avatar
Kadan 2019-11-18, 20:52 9
Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
kurwa !!!!!!!



Tak kurwa, a ta cipa z prawej dla ozdoby miała znaki przy i na jezdni "ustąp pierwszeństwa".
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-11-18, 20:54 3
Byku35 napisał/a:

sami tu debile

kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)



To żart, prawda? te trójkąty namalowane w poprzek pasa ruchu przy wjeździe na rondo są też dla jaj?
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-11-18, 21:07 6
Nie no kurwa, musialem zapisac bo mi korwa ziomki nie uwierza
Zgłoś
Avatar
Sk8 2019-11-18, 21:07
Jealszcze babajagi nikt nie poznał?
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-11-18, 21:07 4
Jak jej się kiedyś wpierdoli w lewe drzwi jakieś ciężkie auto, to może się nauczy głupia cipa he he.
Logiczne tłumaczenie nie działa, szkoda sił na to.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2019-11-18, 21:27
Taką kurwę warto na dupce zatrzymać przed pasami bądź światełkami tylko nie zawsze się tak da zrobić ale za takie darcie pizdy i brak znajomości przepisów należałaby się pouczająca przerwa od samochodu.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-11-18, 21:28 10
ja czasem też jeżdzę przez to rondo bo mieszkam na tagówku , a tam jest centrum handlowe targówek. Rondo generalnie nietypowe, trochę trudne do ogarnięcia, miałem z 2-3 nerwową sytację na nim, ale w takim przypadku zawsze wysiadam z samochodu i wypinam dupsko i daje się wyruchać, i problem jest od razu załagodzony, jak dla mnie oni też powinni się iść jebać w krzaki .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie