18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Debilizm Amerykanów
Niewidzialny • 2011-03-16, 17:32
Tak, mało mroczne jak na Sadistica. Ale jak jacyś powaleni idioci piszą, że trzęsienie ziemi i tsunami się Japończykom należało, rzekomo jako wyrównanie rachunków za Pearl Harbor... To znaczy, że jednak jest coś z tymi ludźmi nie tak, w bardzo nie fajny sposób...



Tak tak... Wiem że was to nie rusza...
Zgłoś
Avatar
nugent 2011-03-17, 17:58
Tylko czekać aż szwabom coś się stanie i zrobią coś takiego o nas.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-03-17, 18:07
@bloodwar niema to jak poprzeć swoją tezę mocnymi dowodami co ? . 50% Polaków? A komu by się chciało jechać do zalanych Niemiec by telewizor ukraść? Mówisz byśmy w ogóle nie współczuli Japonii bo jakaś garstka ograniczonych umysłowo Polaków gardzi Niemcami? Co ma piernik do wiatraka i z kąt ty o tym wiesz?
Zgłoś
Avatar
Psikus wykolejony 2011-03-17, 21:10
Nie rusza nas to...
Ale też nie zmienia faktu że Amerykanie to dupki
Zgłoś
Avatar
edge 2011-03-21, 6:12 3
bloodwar napisał/a:

Teraz wszyscy Polacy współczują Japonii i pogrążają się z nią w bólu, ale prawda jest taka że jakby tsunami jebło w Niemcach to na drugi dzień połowa Polski szabrowałaby ich domy i gwałciła ich kobiety! Za co? Za jajco! Za 1939 i PW!!! Chuj że to było sto lat temu, dawno i nieprawda ale wciąż 3/4 Polaków nienawidzi Niemców bardziej niż Rosjan, a Rosjan tylko trochę bardziej niż Żydów! I wszystkich ich mamy w dupie, prawie tak samo mocno jak skośnookich!



Nienawiść do Niemców - ok.
Nienawiść do Rosjan - ok.
Nienawiść do Żydów - ok.
Gwałcić niemieckie kobiety - hę? Czy ciebie do reszty pojebało?
Zgłoś
Avatar
Aspyre 2011-03-21, 7:36
@bloodwar
Wypierdalaj na jakiś kongres poparcia dla wypędzonych Niemców, bo widzę, że strasznie zależy ci na upublicznieniu twojego chujowego poglądu
BTW. sam sobie gwałć te pastewne kurwy
Zgłoś
Avatar
R................x 2011-03-21, 8:12 1
bloodwar napisał/a:

Teraz wszyscy Polacy współczują Japonii i pogrążają się z nią w bólu, ale prawda jest taka że jakby tsunami jebło w Niemcach to na drugi dzień połowa Polski szabrowałaby ich domy i gwałciła ich kobiety! Za co? Za jajco! Za 1939 i PW!!!



Ja bym to robił za:
- zniekształcanie historii
- Bund der Vertriebenen
- Jugendamt
- NPD – Die Volksunion
- i wszelkie inne działania mające na celu poróżnić, a nie pojednać te dwa narody.

II WŚ jest dla mnie dodatkiem do tej nienawiści jak wisienka na gównie.
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-03-21, 11:02 3
tacy są wszyscy kurwa fajni "o ja to mam w dupie Japonię" albo "hahaha należy sie kitajcom" a mnie zastanawia tylko co wy byście kurwa zrobili bez ich technologii? Pewnie 3/4 z was siedzi w domu i napierdala jakeiś filmy o samurajach/ninja czy jakieś anime albo chociaż ma miłe wspomnienia z dzieciństwa związane z dragon ballem, tsubasą itp. Nie oszukujcie się kurwa - Japonia jest w życiu każdego z was chociażby w tym jebanym telewizorze sony u was w salonie czy nissanie/mitsubishi/hondzie/toyocie stojącej pod domem.

Nie kurwię za to Amerykanów i nie miałbym nic przeciwko gdyby zostali tylko ci co naprawdę mają coś we łbie a Japończycy rozjebaliby tych wszystkich otyłych wieśniaków, gangsta czarnuchów, i pedałkowatych skejcików, którzy sami nie wiedzą pewnie gdzie jest Pearl Harbor
Zgłoś
Avatar
heniu011 2011-03-22, 11:07
no to co powinno sie teraz stac z ameryka w koncu wybrali czrnego prezydenta:]
Zgłoś
Avatar
Lúthienka 2011-03-22, 17:05
A tak na dobrą sprawę, gdyby zebrać to, co pisali nasi, to nie wiem, czy byśmy nie przerośli głupotą Amerykanów...

Chociażby z tej strony... -.-'

@soqu1 Są potęgą, bo głupocie się często ustępuje.
Zgłoś