18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Debilizm Amerykanów
Niewidzialny • 2011-03-16, 17:32
Tak, mało mroczne jak na Sadistica. Ale jak jacyś powaleni idioci piszą, że trzęsienie ziemi i tsunami się Japończykom należało, rzekomo jako wyrównanie rachunków za Pearl Harbor... To znaczy, że jednak jest coś z tymi ludźmi nie tak, w bardzo nie fajny sposób...



Tak tak... Wiem że was to nie rusza...
Zgłoś
Avatar
wiesniak 2011-03-16, 17:35
nie rusza mnie to
Zgłoś
Avatar
name01 2011-03-16, 17:41 2
zazdroszczą, że w japonii nie mają czarnych
Zgłoś
Avatar
eles 2011-03-16, 17:46 3
Szkoda, ze zapomnieli o 2 atomowkach
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-03-16, 18:14 11
Gdyby Cunami dowaliło Niemcom, Polacy krzyczeli by że to payback za drugą wojnę.
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-03-16, 18:15
debilizm kitajców? Zamieszkali sobie na wyspie pomiędzy płytami tektonicznymi
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-03-16, 18:39 3
Połowa tych debili nie wie nawet gdzie jest Pearl Harbor...
Zgłoś
Avatar
uookie 2011-03-16, 18:42
to raczej kara za to: sadistic.pl/zoltki-vs-ocean-11-vt71620.htm (hard)
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-03-16, 19:38 2
uookie napisał/a:

to raczej kara za to: sadistic.pl/zoltki-vs-ocean-11-vt71620.htm (hard)

My Polacy bardzo lubimy mięso, świnioki, krowy, kury itp umierają w całych pokoleniach, może nas też powinna spotkać kara?

Tak, wiem, że my już mamy skopany rząd, ale to jest nietrafione.
Prędzej bym uwierzył, że to kara za "chińskie bajki".

A co do samego zdarzenia - w ataku na PH zginęło zabitych 2345 żołnierzy i 57 cywilów. To jest pewna różnica w ilości (w Japonii już umarło więcej i to sami cywile) i w tym kto zginął i na dokłądkę była wojna, a nie kataklizm. Amerykanie są głąbami.
Zapomnieli widać o Hiroszimie i Nagasaki, do dzisiaj widać efekty dwóch małych bomb atomowych. Ilość ofiar jest nieznana do dzisiaj, mówi się o setkach tysięcy. Ameryka mogła by spokojnie odpowiedzieć za ludobójstwo.
Zgłoś
Avatar
gin 2011-03-16, 20:37 1
Amerykanie to tępy naród. Cieszą się gdy komuś innemu dzieje się krzywda. @up pewnie masz racje, że nie wiedzą gdzie jest PH:) pewnie nawet Japonii nie potrafią wskazać na mapie. Nie ma się co cieszyć z cudzego nieszczęścia. Może się to obrócić przeciw nim. Wtedy był bym zadowolony. W końcu amerykanie to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2011-03-16, 22:30
@Kobyle Caco

Debile Amerykanie mają kilka miast gdzie też napierdalają trzęsienia ziemi.

a Czyzby amerykanie zapomnieli jak wyjebali miliony indanów?
Zgłoś
Avatar
gin 2011-03-16, 22:41 1
Amerykańce mają to do siebie, że wchodzą na czyjś teren i mówią "to jest nasza ziemia, nie oddamy jej". Ciekawie są przedstawieni Amerykanie w filmie Avatar i Borat:D Kto oglądał uważnie ten będzie wiedział
Zgłoś
Avatar
soqu1 2011-03-17, 0:17
W Ameryce jest od zajebania ludzi, więc statystycznie zawsze znajdzie się więcej debili niż w Polsce. Nie ma sensu więc mówić, że wszyscy amerykanie, bo jeśli by tak było, to nie byliby taką potęgą
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-03-17, 7:44 1
Teraz wszyscy Polacy współczują Japonii i pogrążają się z nią w bólu, ale prawda jest taka że jakby tsunami jebło w Niemcach to na drugi dzień połowa Polski szabrowałaby ich domy i gwałciła ich kobiety! Za co? Za jajco! Za 1939 i PW!!! Chuj że to było sto lat temu, dawno i nieprawda ale wciąż 3/4 Polaków nienawidzi Niemców bardziej niż Rosjan, a Rosjan tylko trochę bardziej niż Żydów! I wszystkich ich mamy w dupie, prawie tak samo mocno jak skośnookich!
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-17, 16:48
Ten mix został zrobimy przez jakiegoś hipisa i ciotę
mam w dupie co tam się dzieje
radze się zainteresować że przez to zdrożeje paliwo ...
i to mnie boli a nie jakieś żółtki
niech wypierdalają do chin jak im tak źle i tragicznie (przez trześnia ten kraj odniósł sukces )
bo jest zdyscyplinowany i odbudowy po trześniach napędzają gospodarkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie