18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Defqon 1
Necrono • 2012-05-05, 12:40
Ostatnio pojawiło się trochę treści o tematyce hard-style więc o to relacja z imprezy :Deqon1. Eventy te odbywają się co roku w Australii i Holandii

Film zawiera w sobie masę dobrych dupeczek więc jak nie lubisz muzyki to zawsze możesz sobie pooglądać :
Zgłoś
Avatar
szpindel 2012-05-06, 6:22
tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-05-06, 7:34
i tak nikt z was nie pojedzie na taka impreze
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-06, 10:09
Nosz do kurwy nędzy, żyją buraki w Polszy tyle lat a pierdolą ciągle o jakiś "eventach". Nauczcie się co to kurwa znaczy po polsku i piszcoe po polsku. Chuj to kogo obchodzi jaki to zajebiści angole z was. Chyba że podłapaliście na zagranicznych kanałach telewizyjnych, że często powtarzają wyraz "event" i myślicie że będzie teraz zajebiści przez to.

A tak poza tym gińcie z tym syfem a nie muzyką.
Zgłoś
Avatar
fizzard 2012-05-06, 10:32 2


A co do hardstyle , jest to muzyka jak każda inna , mocny kick , chwytliwa melodia , świetnie komponuje się z efektami na imprezach wiadomo nie wszystko musi się podobać ale zapewniam że w każdym gatunku można znaleźć coś dla siebie więc zamykanie się w jednym podgatunku jest wielkim błędem .
Ja słucham muzyki ty słuchasz jedynie podgatunku ...
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-05-06, 10:34
Dobrze że są te dupeczki bo muzyka jest straszna
Zgłoś
Avatar
steel002 2012-05-06, 10:37
ja pierdole jakie to pedalskie, zresztą jak można pójść na festiwal gdzie leci cały czas jedna piosenka -.-
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-06, 11:38
fizzard napisał/a:


Ja słucham muzyki ty słuchasz jedynie podgatunku ...


Co ty nazywasz muzyką ? Łupanie na jeden takt cały czas to ma być muzyka ?
Zgłoś
Avatar
Hario 2012-05-06, 14:56 6
Pokaz na zakończenie festiwalu hardstylowego "Defqon1" Zajebiste połączenie mocnego dźwięku i pokazu pirotechnicznego

Lista piosenek użytych podczas pokazu:
00. Dead Can Dance - The Host Of Seraphim
01. Noisecontrollers - Unite (Defqon.1 2011 Anthem)
02. Noisecontrollers - Faster 'N Further
03. The Pitcher & Slim Shore - This Is Who We Are
04. Noisecontrollers - Big Bang
05. Skrillex feat. Foreign Beggars - Scatta
06. Neophyte & The Viper - Coming Home
07. Noisecontrollers - Unite (Defqon.1 2011 Anthem)

Enjoy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-06, 15:02
Pokaz fajny, ale ta "muzyka"... Za pokaz zimny Lech, za "muzykę" ciepłe Karmi.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-05-06, 15:57 1
Nooooooooo kurrrrrrrrrwa.

Co Wy tu z hadrstajlami wyjeżdzacie na sadolu ?!

Co to kurwa jest ja się pytam ?!

Do chuja, nie byliście na prawdziwej imprezie powiadam Wam ! Takiej z prawdziwego zdarzenia, z Jurkiem Owsiakiem i ożyganymi namiotami pośród tony odpadów, z czego 50% się jeszcze rusza i wydaje dżwięki, a później wystaje po krajówkach łapiąc stopa. To jest impreza ! A nie jakieś kurwa łubudubu, wieśniactwo i pedalstwo. Na Woodstocku to się nakurwia, a jak ! Tanie wina, piękne panie z kilogramem stali chirurgicznej w mordzie i kolorowymi wymyślnymi fryzurami, odziane w jedynej słusznej czarnej barwie !

Żryj kota i pitaj na łutstok.
Zgłoś
Avatar
Szabla 2012-05-06, 17:22
1:23 Murzyn nie ma twarzy
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-05-06, 22:57 8
Wdr napisał/a:

jazda jazda jazdaaaaa techno techno techno nie wiem gdzie tam widziałeś dobre dupy chyba dobrze wykręcone od koksu zabetonowane mózgi..ale jak kto woli:D



pewnie w dupie byles gowno widziales. jedz na jakis event gdzie bez zbednej spiny bawi sie pare tysiecy ludzi a pozniej jebnij taki debilny koment. to ze ty nie umiesz isc do remizy bez opierdolenia worka mieszanki 70%tynk ze sciany 10%apap 20% wyrob amfetaminopodobny to nie znaczy ze na takich imprezach jest sama cpalnia. lubisz? wpierdalasz, nie lubisz? bawisz sie tak samo dobrze.

steel002 napisał/a:

ja pierdole jakie to pedalskie, zresztą jak można pójść na festiwal gdzie leci cały czas jedna piosenka -.-



nie wiem jak bardzo ograniczony leb trzeba miec, zeby taka muzyke nazwac piosenka i wmawiac ludziom ze kazda jest taka sama. ale czego wymagac jak sie ma takie pojecie o muzyce jak ty (pewnie viva rzadzi w domu co?). jedyne podobienstwo w kazdym kawalku hardstylowym to tempo (140-155 BPM), jest ono takie same praktycznie w kazdym kawalku zeby mozna bylo robic sety. ale po co ja ci to tlumacze? po prostu, jak sie chuja znasz to odpusc sobie komentowanie. przyniesie to korzysci po obu stronach, bo ludzie ktorzy sie znaja na muzyce nie beda sie wkurwiac i nie beda musieli pisac takich komentow jak ten, a ty nie bedziesz musial robic z siebie debila. die
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-05-06, 23:30
ja tam nie jestem za hardem...ale dla samego przeżycia tak grubej imprezy chciałbym się kiedyś znaleźć na defqonie
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-07, 11:56 1
Mindfuck napisał/a:

[....]



to brzmi jak ogolnokrajowy zjazd bezdomnych, a nie impreza:P ale co kto lubi

@rafmike

pileczke pingpongowa zamiast mozgu to ma ktos, komu sie wydaje, ze sluch odpowiada za inteligencje dalszy komentarz jest zbedny
Zgłoś
Avatar
MaciejZeSparty 2012-05-07, 18:37
mógłby ktoś podać tytuł pierwszej nutki z pierwszego filmu ?
,,Defqon 1"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie