18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Deklaracja wojny w 140 znakach
kesnall • 2012-11-15, 21:49
Wczoraj, w ataku rakietowym przeprowadzonym przez Izrael, zginął szef militarnego skrzydła Hamasu Ahmed Al-Jabari. Krótko po tym oficer social-mediowy izraelskich sił obronnych (IDF) ogłosił światu, że nalot był pierwszą odsłoną operacji „Pillar of Defense”. Chwilę później IDF wyjaśniło, że operacja jest przeprowadzana w samoobronie, że „wszystkie opcje są jeszcze na stole, ale jeśli będzie trzeba, IDF jest gotowe do użycia sił lądowych w strefie Gazy”. A później opublikowali nagranie z ataku na samochód, którym jechał Ahmed Al-Jabari.



Ponadto IDF publikuje także nagrania wywiadowcze, na których widać jak Palestyńczycy ładują rakiety(atomowe?)



Samolot zwiadowczy zestrzelony przez Kassam



Nie trzeba było długo czekać na to, aż odezwą się Palestyńczycy podpisujący się na Twitterze jako Alqassam Brigades, którzy podjęli walkę z IDF na tweety. Od wczoraj prawie każda wiadomość IDF kontrowana jest przez informację Alqassam Brigades. Obie strony chwalą się więc co aktualnie robią by pokonać przeciwnika oraz opisują go w jak najgorszych barwach. IDF opisuje więc swoje akcje oraz cierpienia izraelskich cywili a dla odmiany Alqasam Brigades opisują swoje akcje oraz cierpienia palestyńskich cywili.

Walke na twitterze można śledzić na:
twitter.com/IDFSpokesperson
twitter.com/AlqassamBrigade
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-11-16, 22:18 3
BongMan napisał/a:


Czy ochujałem? Czy bronię Żydów? Jesteś n-tą osobą, która tak pierdoli, więc nie będę nawet wyprowadzał cię z błędu. Proponuję eksperyment. Jedź do żydowskiego kraju i napij się piwa na ulicy. Potem jedź do muzułmańskiego kraju i zrób to samo.
Rems dobrze mówi. Ciapate od zawsze byli agresorami. Jak oni coś wysadzą albo kogoś zastrzelą to jest git. A jak ktoś ich zaatakuje to wielki płacz i zgrzytanie zębów. Nic dziwnego że tak się rozpanoszyli po Europie skoro na wszystko im się pozwala.



Nie będziesz mi kurwa mówił gdzie mam jeździć. Brzydzę się żydami i arabami.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-11-18, 14:35 1
Prawda jest taka, że izrael się tam strasznie rozpanoszył. Najlepiej rozjebać i ciapaków i żydów i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
keyoke 2012-11-18, 14:48
forum.gazeta.pl/forum/w,87,89386522,89386522,Pierwsze_ataki_terrorysty...
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-18, 15:08 4
Czemu mnie nie zdziwił post Bongmana pod tematem związanym z żydami ?
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-18, 15:18
A niech się pozabijają świńskie syny.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-11-18, 15:18 1
jedyne rozwiązanie:
połączyć morze śródziemne z oceanem atlantyckim i nazwać to "ground zero sea"
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-11-18, 15:35 2
Czekajcie, bo się pogubiłem trochę...tymi nazistami to byli Niemcy czy Żydzi? Bo tradycje kultywują Żydzi...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-18, 15:37 1
Nie lubię za równo brudasów, jak i żydków, ale w tej wojnie z całej siły trzymam kciuki za Palestyńczykami... Po prostu w mojej wewnętrznej polskości tkwi nienawiść do wszelkiego rodzaju okupantów, a żydzi to po prostu naziści XI wieku.

Jeżeli ktoś uważa, że araby nam zagrażają to jest po prostu ignorantem i nie ma pojęcia o historii. Brudasy prędzej sami siebie wytępią niż zdążą dotrzeć do Europy. A z żydkami jest gorzej, bo dzisiaj używają oni argumentu antysemityzmu, ale jeżeli będziemy nadal ignorować ich panoszenie się i kulić ogon za każdym razem, kiedy żydkom coś nie pasuje to w przyszłości będziemy im musieli oddawać jeszcze więcej. Tyle tylko, że do argumentu antysemityzmu dołączy: ''A jeśli nie ukarzecie tego poety, którego wiersz nam się nie spodobał to poznacie nasz arsenał pocisków balistycznych z głowicami atomowymi''. A USA jeszcze temu przyklaśnie, że żydki tylko się bronią

FIGHT TERROR, SUPPORT PALESTINE!
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-11-18, 15:55
Nie bronie żydów,ale jakby nas każdy sąsiad chciał zjechać i wybić, to też raczej byśmy pokazywali pazury i się "nie pierdolili"
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-11-18, 16:01
Niech sie wytluka na wzajem i spokoj. Jestem tolerancyjny, nienawidze i Zydow i Brudasow w takim samym stopniu
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-18, 16:05 1
Cytat:

Nie bronie żydów,ale jakby nas każdy sąsiad chciał zjechać i wybić, to też raczej byśmy pokazywali pazury i się "nie pierdolili"



Tia, u nas wystarczyło 3-ech i skończyliśmy wymazaniem z map na 123 lata. Ale to będziesz miał dopiero w II klasie gimnazjum, więc luz!
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-11-18, 16:26 1
Jak Żydzi mają swój kraj i tam mieszkają i na dodatek napierdalają arabusów po ich tępych ryjach, to ja nic do nich nie mam. Większość ulega stereotypowi "Żyd jako wieczny tułacz" który w dzisiejszych czasach jest nieaktualny. Wiadomo ,że jedną z wielu przyczyn 2 wojny światowej było się ich panoszenie w całej Europie, teraz mamy ten sam problem z arabami. Jak ich nie wyjebiemy to skończy się podobnie !
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-18, 16:43 3
KKdemona napisał/a:

Jak Żydzi mają swój kraj i tam mieszkają i na dodatek napierdalają arabusów po ich tępych ryjach, to ja nic do nich nie mam. Większość ulega stereotypowi "Żyd jako wieczny tułacz" który w dzisiejszych czasach jest nieaktualny. Wiadomo ,że jedną z wielu przyczyn 2 wojny światowej było się ich panoszenie w całej Europie, teraz mamy ten sam problem z arabami. Jak ich nie wyjebiemy to skończy się podobnie !



heh tak czy siak skończy się rzeźnią .Francja już jest przegrana UK też Niemcy to już niewspomnę ile arabusów tam jest z ponad Milion czy już nieaktualne dane?.W Polsce też już ich widać coraz więcej szczególnie w centrach miast np. w Poznaniu w okolicach starego rynku i starego browaru turasy wyrywają nasze polki( naiwne co prawda);d.Ach ta poprawność polityczna ;/
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-18, 16:50 1
Nie lubię żydów w cholerę, mieszają się w cudzą polityką, są bardzo agresywnym narodem (państwem) i ogólnie lecą w chuja.

Ale w tym momencie chyba większym problemem są emigrujący do Europy arabowie, którzy zaczynają być większością w pańśtwach demokratycznych i ani się obejrzymy a w Europie oficjalną panującą religią będzie Islam
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-18, 17:59 2
Cytat:

Ale w tym momencie chyba większym problemem są emigrujący do Europy arabowie, którzy zaczynają być większością w pańśtwach demokratycznych i ani się obejrzymy a w Europie oficjalną panującą religią będzie Islam



Ja pierdolę... Problem migrujących Arabów bierze się stąd, że oni spierdalają ze swoich krajów. Gdyby Polsce żydki i hamburgery groziły atomowym guzikiem, a UE nałożyła takie embarga, że żarłbyś piasek i popijał piaskiem to też byś tutaj siedział i pierdolił głupoty ? Wystarczy dać brudasom spokój, żydków wysłać na Antarktydę(chociaż wtedy by się pewnie wzięli za mordowanie i wysiedlanie pingwinów i morsów...) i problem rozwiązany.
No ewentualnie można utworzyć na bliskim wschodzie tzw. ''zatokę Ground Zero'', ale to dla wielbicieli precyzyjnych uderzeń głowicami nuklearnymi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie