18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Deklaracja wojny w 140 znakach
kesnall • 2012-11-15, 21:49
Wczoraj, w ataku rakietowym przeprowadzonym przez Izrael, zginął szef militarnego skrzydła Hamasu Ahmed Al-Jabari. Krótko po tym oficer social-mediowy izraelskich sił obronnych (IDF) ogłosił światu, że nalot był pierwszą odsłoną operacji „Pillar of Defense”. Chwilę później IDF wyjaśniło, że operacja jest przeprowadzana w samoobronie, że „wszystkie opcje są jeszcze na stole, ale jeśli będzie trzeba, IDF jest gotowe do użycia sił lądowych w strefie Gazy”. A później opublikowali nagranie z ataku na samochód, którym jechał Ahmed Al-Jabari.



Ponadto IDF publikuje także nagrania wywiadowcze, na których widać jak Palestyńczycy ładują rakiety(atomowe?)



Samolot zwiadowczy zestrzelony przez Kassam



Nie trzeba było długo czekać na to, aż odezwą się Palestyńczycy podpisujący się na Twitterze jako Alqassam Brigades, którzy podjęli walkę z IDF na tweety. Od wczoraj prawie każda wiadomość IDF kontrowana jest przez informację Alqassam Brigades. Obie strony chwalą się więc co aktualnie robią by pokonać przeciwnika oraz opisują go w jak najgorszych barwach. IDF opisuje więc swoje akcje oraz cierpienia izraelskich cywili a dla odmiany Alqasam Brigades opisują swoje akcje oraz cierpienia palestyńskich cywili.

Walke na twitterze można śledzić na:
twitter.com/IDFSpokesperson
twitter.com/AlqassamBrigade
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-18, 18:09 1
Ranger, ja do nich nie miałbym nic, że przyjeżdżają.
Ale pod warunkiem że mówili by płynnie po polsku, pracowali by byli Polakami i nie stanowili zagrożenia. Oraz nie zmienili by nam religii w państwie.

Ale gości, którzy mogą zrobić ci twój kraj z całą historią kulturą i wszystkim w jeden wielki arabski burdel, zrobi się z nich nasz największy problem, chuj z długiem publicznym itd itd. Nagle mamy masę arabów, którzy są realnym wewnętrznym wrogiem. I wtedy jest dopiero przepieprzone.

Polska już wiele razy witała z otwartymi ramionami żydów i innych gości, co to szukali wygodnego państwa. I wiesz jak to się zwykle kończyło? Że ci goście pomagali rozpierdzielić nasz kraj od środka.

Ja mam nadzieję że w Polakach istnieje jakaś ksenofobia i brak tolerancji, który nie pozwoli zrobić nam tutaj Islam.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-18, 18:20
@Bard_Zerald, ja się zgadzam z tym, że araby, żydki czy nawet, kurwa, meksykanie zagrażają krajom, w którym zaczynają stanowić liczący się procent. Wkurwia mnie tylko to pierdolenie, że wspiera się żydków w ''walce z terrorem'', a jednocześnie pierdoli się głupoty o wewnętrznym wrogu, bo to jest właśnie powód przez który mamy tutaj arabów. Tak samo, jak Polacy wyjechali do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Holandii tak samo araby spierdalają ze swoich krajów tutaj. I to nie dlatego, że jest im tam źle z powodu ucisku czy czegoś takiego tylko z powodu ograniczania ich państwa przez mocarstwa takie jak Izrael czy USA. Ci ludzie w swoim kraju żyli w ciągłym poczuciu zagrożenia i w biedzie, bo co prawda ich kraj jest bogaty w ropę, ale nie mogą jej sprzedać, bo UE liże dupsko żydkom i hamburgerom.
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-18, 18:44 1
Puki nie nastanie "muzułmański pokój" problem się nie rozwiąże .Fanatyczni islamiści dążą do tego stanu czyli do stworzenia świata wyznającego ich religie .Czasami widzimy w jaki sposób pokazują swoje niezadowolenie gnojąc wszystkich a nie widząc nic złego u siebie.Konflikt nabiera nowego wymiaru bo zaczynają się rozmnażać jak króliki w Europie wypierając resztę i żądając coraz więcej . Dodając do tego w większości przypadków marne wykształcenie lub jego brak połączone z fanatyzmem i całkowitą uległością dostajemy świetną bombę z opóźnionym zapłonem która (mam nadzieje że się mylę) da czadu jeszcze za naszego życia.Ale to tylko moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-11-18, 19:01 1
BongMan napisał/a:

@up
Rozpatrz to w ten sposób:
Żyd nie zrzuci ci samolotu na głowę za to, że nie wyznajesz jego wiary.
Żyd nie ukamienuje kobiety za to, że została zgwałcona albo za to, że pokazała na ulicy twarz.
Żyd nie zabije człowieka za to, że ten pije alkohol.
Żyd nie przywiąże dziecku bomby i nie każe się wysadzić za wiarę.



Jakim ty kurwa jesteś debilem



Obejrzyj tylko do 0:35
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-11-18, 19:01 2
BongMan napisał/a:


Czy ochujałem? Czy bronię Żydów? Jesteś n-tą osobą, która tak pierdoli, więc nie będę nawet wyprowadzał cię z błędu. Proponuję eksperyment. Jedź do żydowskiego kraju i napij się piwa na ulicy. Potem jedź do muzułmańskiego kraju i zrób to samo.
Rems dobrze mówi. Ciapate od zawsze byli agresorami. Jak oni coś wysadzą albo kogoś zastrzelą to jest git. A jak ktoś ich zaatakuje to wielki płacz i zgrzytanie zębów. Nic dziwnego że tak się rozpanoszyli po Europie skoro na wszystko im się pozwala.



Tu się mylisz, byłem w kilku krajach arabskich/muzułmańskich i nikt "niestety" nikogo nie zabija, za to że ktoś pije piwo na ulicy, a policja nawet nie stawia za to mandatów tak jak w CHRZEŚCIJAŃSKIEJ Polsce.
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-18, 19:13
@Ranger Zgadzam się z tobą ci Muzułmanie też szukają lepszego miejsca do życia jak inni ale nie potrafią się dostosować do innych warunków i starają się narzucić swoje poglądy często za pomocą agresji.Europa a kraje arabskie to dwa inne światy które w takim stanie nigdy nie będą się zgadzać.Oni są tolerowani i traktowani jak należy ale broń Boże żeby im zwrócić uwagę .Wszystko co się sprowadza do skrajnego fanatyzmu powinno być z punktu usunięte nie ważne czy arab czy żydek .Tak to jest jak się źle interpretuje religie albo celowo się nią manipuluje .Może gdyby nie religie może by nie było tyle konfliktów
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-11-18, 20:00
A wiecie ile Żydzi polaków podczas wojny sprzedali? ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-11-18, 20:00 2
BongMan napisał/a:

@up
Rozpatrz to w ten sposób:
Żyd nie zrzuci ci samolotu na głowę za to, że nie wyznajesz jego wiary.
Żyd nie ukamienuje kobiety za to, że została zgwałcona albo za to, że pokazała na ulicy twarz.
Żyd nie zabije człowieka za to, że ten pije alkohol.
Żyd nie przywiąże dziecku bomby i nie każe się wysadzić za wiarę.



Czy to nie żydzi w ubiegłym wieku nie wjebali się do palestyny nieproszeni twierdząc, że to ich ziemia obiecana i pacyfikując brudasów?

Był nie tak dawno artykuł o tym. Wyobraź sobie że wpada ci icek do domu, wyżyna ci familie bo ktoś mu obiecał twój dom.
Chłopie powagi trochę!

W tym jedynym przypadku szkoda mi brudasów.

PS. afera z Iranem teraz Palestyna - Loża masońska to nie teoria spiskowa panowie. Wróg jest nie po tej stronie barykady
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-11-18, 20:26
BongMan napisał/a:

@up
Rozpatrz to w ten sposób:
Żyd nie zrzuci ci samolotu na głowę za to, że nie wyznajesz jego wiary.
Żyd nie ukamienuje kobiety za to, że została zgwałcona albo za to, że pokazała na ulicy twarz.
Żyd nie zabije człowieka za to, że ten pije alkohol.
Żyd nie przywiąże dziecku bomby i nie każe się wysadzić za wiarę.



1. Żyd zleci komuś by ten samolot spadł
2. Tu akurat nie mam pomysłu
3. Żyd sprzeda Cię, za garść miedziaków nawet jeżeli miałby to być wyrok śmierci
4. Żyd spowoduje, że dziecko umrze z głodu ponieważ jego rodzice nie będą mieli pieniędzy.

A teraz idź do Żydów i zapytaj się co robili w Gettcie Warszawskim i za co żądają od nas 58 miliardów. Broń, tłumacz dalej tych przez których świat jest pogrążony w ekonomicznym chaosie, tych którzy sprowadzają wojny, cierpienie i ból
Zgłoś
Avatar
mrkler 2012-11-18, 20:56
Naczelny obrońca (czyt. Dupowłaz) Islamu już się udziela widzę Niby po nich jedziesz ale wraz wyjeżdżasz jacy to oni są uciskani i biedni...... muslim+żyd=zaraza ludzkości i koniec, deal with it bitch!
Zgłoś
Avatar
TheMichaThe 2012-11-18, 22:39
JA pierdole, przez jebane hamburgery które chcą ropy i zabijają tysiące przez co są największymi terrorystami świata to może wybuchnąć wojna atomowa. Kurwa MAć
Zgłoś
Avatar
keyq 2012-11-19, 0:09
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-11-19, 13:21
BongMan napisał/a:

@up
Rozpatrz to w ten sposób:
Żyd nie zrzuci ci samolotu na głowę za to, że nie wyznajesz jego wiary.
Żyd nie ukamienuje kobiety za to, że została zgwałcona albo za to, że pokazała na ulicy twarz.
Żyd nie zabije człowieka za to, że ten pije alkohol.
Żyd nie przywiąże dziecku bomby i nie każe się wysadzić za wiarę.



Oczywiście, że nie. Żydzi zniszczą białych w bardziej cywilizowany sposób. Co za różnica czy rozjebią nas żydzi czy muzułmanie?
Zgłoś