18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
SlimShady 2024-10-08, 16:26
Po 1. wiem ***** *** ale gdyby to było za pisu w Polsce to Bruksela by się zesrała, a temat byłby ważniejszy w Europejskich mediach od wojny na Ukrainie czy w Palestynie.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-10-08, 16:47 1
Przecież to turek w niemieckim mundurze, u nas niedługo ukrainiec
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-08, 17:36 1
Jebac tego psa , jebani już tylko białych leją, szmatoglowych i bambusów się boją.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 18:30
outline napisał/a:

Coraz bardziej? Kolega z usmiechnietej polski? Oni od lat na demonstracjach sie w tancu nie pierdolą, to tylko u nas ta świnia lempart krzyczy ze policja brutalna bo kurwa przenieśli jedną pizdę z drugą na koniec ulicy. By u sąsiadów zobaczyli co oznacza brutalna policja.


Cicho, psujesz sadolom dobre samopoczucie. Oni wierzą, że Zachód już się spedalił i upadł, a symbolem tego upadku są Berlin i Szwecja. Chuj, że nigdy tam nie byli, przecież wszystko widzieli w internecie.

[ Dodano 2024-10-08, 18:56 ]
romek134 napisał/a:

maseczka nie pomogła


Właśnie za nią mu się należało. Jeśli jeszcze teraz nosi maskę, to musiał być jednym z tych zjebanych konfidentów, co donosili na każdego, kto nie stosował się do kowidowego zamordyzmu. Do dzisiaj takimi gardzę, nawet bardziej niż ruskimi trolami.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-10-08, 19:41
Dlaczego demonstrują?
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-10-08, 22:40
Bul_od_bytu napisał/a:

Ciapatego by nie ruszył bo zaraz by Berlin zapłonął



Podobnie lewaka.
Jestem ciekaw kto demonstruje...

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2024-10-08, 22:52
Greta walczy za Palestynę bo Klimat się ociepla.

Zgłoś
Avatar
Kcpz21 2024-10-09, 0:38
W tle flaga Palestyny biją imigrantów z przymusu bo żydzi tak chcą. Ogólnie w całej Europie widać że jak chcą to potrafią imigrantów ustawiać do pionów no szkoda tylko że wtedy kiedy wychodzą ci na prawdę najbardziej pokojowi protestować przeciwko bombardowaniem a nie wtedy kiedy trzeba chronić kobiety i dzieci przed ich multikulti. Swoją drogą ciekawi mnie to że oni sami własnej hipokryzja nie widzą ja rozumiem wciskać te kity że imigranci dobrzy że lekarze ze inżyniery ale te kity i tym całym islamie itd no przecież większość z nich chodzi do meczetów jak my do roboty czyli niechętnie w większości
Zgłoś
Avatar
Stolar900 2024-10-09, 6:38
Nie wiem co w tym imponującego. Zajebal białej babie w pysk… za to „inżynierowie” są nietykalni.
Zgłoś