18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Demontaż starego silosa
Mestiner • 2013-01-06, 22:13
Bez młota to chuj nie robota, pomyślał pewien mieszkaniec ameryki i postanowił zdemontować silos uzyskując niemalże tak samo widowiskowy efekt co jego przezorniejsi koledzy używający ładunków wybuchowych.

Akcja właściwa od 1;05
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-01-06, 22:31 2
nie spadł mu na cymbał, nie ma co oglądać
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2013-01-06, 22:31 3
eternit! eternit everywhere!
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-06, 22:35 42
Szczerze zdziwiłem się jak usłyszałem angielski..
Zgłoś
Avatar
Gothmori09 2013-01-06, 22:47 2
Chuj ze gadaja po angielsku, pewnie to i tak Rosja.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-01-06, 22:52 22
limit szczęścia wyczerpany do końca życia
Zgłoś
Avatar
Draiks 2013-01-06, 22:52 6
A u nas potrzebowałby 1000 pozwoleń i miałby na karku straż miejską, policję i ekologów za zakłócanie porządku.
Zgłoś
Avatar
luksonsrukson 2013-01-06, 22:52 2
ja w tym ich kartonowym budownictwie bałbym sie pierda zasadzić, a co dopiero młotkiem bić
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-01-06, 22:54
panie autor co tam gadasz, od początku się najlepiej ogląda, buduje napięcie

swoją drogą to czysty idiotyzm, zamiast np użyć auta albo czegoś na dystans, ale ci z zachodu wiedzą lepiej
Zgłoś
Avatar
Matuus 2013-01-06, 22:56 2
luksonsrukson@
Przynajmniej tego "kartonowego budownictwa" nie spłacają tak jak naszego ceglanego przez następne 3 pokolenia
Zgłoś
Avatar
szymus_165 2013-01-06, 23:01
@ Matuus
Jak Ci w Polsce źle to się wyprowadź, a nie podniecasz się tym ich "hamerykańskim" g*wnem.
Zgłoś
Avatar
endrju1 2013-01-06, 23:02 1
bhp rządzi!!!
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-01-06, 23:07
Mestiner napisał/a:

Bez młota to chuj nie robota, pomyślał pewien mieszkaniec ameryki i postanowił zdemontować silos uzyskując niemalże tak samo widowiskowy efekt co jego przezorniejsi koledzy używający ładunków wybuchowych.

Akcja właściwa od 1;05



Gdzie ta akcja?
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2013-01-06, 23:08 20
obsługa impulsatora kinetycznego o naprowadzaniu trzonkowym (w skrócie młotka) nie wymaga żadnych specjalistycznych szkoleń, koncesji i uprawnień, w przeciwieństwie do materiałów wybuchowych. Panowie rolnicy zaoszczędzili kupę szmalu, nie wynajmując specjalnej firmy rozrywkowej, za to koleś operator impulsatora dostał takiego skoku adrenaliny, że pewnie neutralizował to stężenie przez całą noc napojami bogatymi w związki węgla i wodoru w postaci C2H5OH. Zapewne i tak wyszło taniej, niż zatrudnienie "profesjonalistów" z petardami. Film zrobiony, szacun we wsi i sadystycznej części internetu dozgonny. Piwko za to
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-01-06, 23:11
pslodo napisał/a:

obsługa impulsatora kinetycznego o naprowadzaniu trzonkowym (w skrócie młotka) nie wymaga żadnych specjalistycznych szkoleń, koncesji i uprawnień, w przeciwieństwie do materiałów wybuchowych. Panowie rolnicy zaoszczędzili kupę szmalu, nie wynajmując specjalnej firmy rozrywkowej, za to koleś operator impulsatora dostał takiego skoku adrenaliny, że pewnie neutralizował to stężenie przez całą noc napojami bogatymi w związki węgla i wodoru w postaci C2H5OH. Zapewne i tak wyszło taniej, niż zatrudnienie "profesjonalistów" z petardami. Film zrobiony, szacun we wsi i sadystycznej części internetu dozgonny. Piwko za to



Bardzo wyczerpująca wypowiedź eksperta w sprawie rozpierdalania silosów, teraz już wiem, dlaczego tak się dzieje. Moje życie stało się łatwiejsze...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie