18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Avatar
Nabs 2024-07-28, 14:18 1
do czego to doszło że ktokolwiek popiera tutaj islam.. chuj z izraelem, ale stawianie się kiedykolwiek po stronie islamu to jest po prostu kretynizm
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-28, 14:19 2
metyoo napisał/a:

no kurwa, gdyby putin chciał to ma otwarte białoruskie granice, szerszy front i ani jeden żołnierz nie musi nawet stopy postawić na ukrainie, żeby nas zaatakować! a od białoruśki bliżej do stolycy.skończcie powielać to pierdolenie polityków, którzy na wojnie robią interesy!



Nie masz racji, Atak ruskich na Polskę przez Białoruś nie ma racji bytu z prostej przyczyny, Łukaszenka nie jest skończonym idiotą. To ośligła szuja wyznająca zasadę "pokorne ciele dwie matki ssie". Dlatego ataków na Ukrainę z Białorusi było stosunkowo mało, zwłaszcza tych stricte wojskowych (piechota, czołgi) Dlatego wojsk russkich na Białorusi też dużo nie ma i dlatego ostatnio presja na naszą granicę ze strony Białorusi dość istotnie zmalała. On wie że jeżeli wpuści rusków do siebie nawet tylko po to żeby przeszli przez jego kraj hurtem to będzie jego koniec, albo rozwali go NATO, albo zdejmie go putler i włączy Białoruś do rosji obsadzając władzę swoimi, bardziej zaufanymi ludźmi, albo rozwali go białoruski ruch oporu. Dlatego niezdarnie ale dość skutecznie miota się raz tu raz tam.

Grymson napisał/a:

Takimi samymi debilami są ci co wspierają ukraine. A oni żeby pokazać jak są wdzięczni, robią święta banderze itd.



Jaki ty jesteś ograniczony, szkoda słów na ciebie.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
gdpmKekw napisał/a:

to sie lecz psychicznie skoro przyjemnosc czerpiesz marnujac swoj czas podjudzając innych nazisto wagnerowski, wyjdz z piwnicy swojej mamy dotknij trawy xD
zydem nie jestem, aczkolwiek wole cywilizowany, wolny i bogaty izrael niz pseudo kraj gdzie szariat i jihad pral mozgi od dekad. Jestem przekonany ze 100% z tych hejacych izrael wolaloby mieszkac tam niz w tej progresywnej i tolerancyjnej wobec zachodnim kulturom palestynie xDDD
zresztą od kiedy to sadistic kolaboruje z jihadystami hahah, moze jeszcze otworzmy wschodnie granice i wpuscmy takich palestynczykow celem wzbogacenia roznorodnosci kulturowej w polsce, zobaczymy jak taki jihad na codzien funkcjonuje w bialym spoleczenstwie hahahahahah
jebac zdrajcow, jestescie pogarda dla waszych rodzin
o mam nadzieje ze wlasnie takich "was" stojacych ramie w ramie z jihadem z kieszonkowymi z kremla wkrotce juz nie bedzie



Weź się dziecko do nauki, gdyż ewidentnie jesteś pożytecznym frajerem łykającym żydowską propagandę i powielasz ją dalej. Z resztą obejrzyj pierwszy z brzegu materiał o tym twoim wspaniałym sprawiedliwym kochającym innych ludzi izraelu

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-28, 14:39
wuskai napisał/a:

Wszyscy którzy popierają jedną lub drugą stronę mają nasrane w głowie. W interesie Polski jest żeby żadna ze stron nie była zbyt mocna. Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. Jedni i drudzy są takiego samego chuja warci. Najlepszy scenariusz jaki mógłby być dla Polski i Europy to żeby się wyniszczyli maksymalnie obustronnie.



Piszesz o rosji i ukrainie????
Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-07-28, 14:43 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Weź się dziecko do nauki, gdyż ewidentnie jesteś pożytecznym frajerem łykającym żydowską propagandę i powielasz ją dalej. Z resztą obejrzyj pierwszy z brzegu materiał o tym twoim wspaniałym sprawiedliwym kochającym innych ludzi izraelu



nie ma to jak selektywny 'cherry-picking' na ktorym ignoranci bez wyksztalcenia na minimalnej krajowej buduja swoje opinie,
tak samo, jestes ofiara propagandy, tylko widocznie tej drugiej anty-polskiej strony i masz sie z tym dobrze plujac na swoj kraj, swoja kulture i standard zycia
z drugiej strony dla balansu obejrzyj taki sam wywiad wypytujacy palestynczykow o opinie na temat zachodniego stylu zycia, religii, praw kobiet, tego czy chca miec "2 state solution" oraz patrzac na tytul "czy izrael musi zginac".
wole pro-izraelska propagande w kazdym przypadku
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-28, 14:52 1
polakwrocek napisał/a:

Izrael faktycznie dokonał zbrodni.
Wiesz co zrobiła by palestyna na miejscu izraela.
Zabiła wszystkich męszczyzn, zgwałciła i zamordowała kobiety a na końcu dzieci.
I robili by to na ulicach ku uciesze gawiedzi. Wymordowali by wszystkich Żydów co do jednego.
...
Więc nie... nie szkoda mi ich.



Skąd te przypuszczenia?
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-07-28, 14:58 4
gdpmKekw napisał/a:

nie ma to jak selektywny 'cherry-picking' na ktorym ignoranci bez wyksztalcenia na minimalnej krajowej buduja swoje opinie,
tak samo, jestes ofiara propagandy, tylko widocznie tej drugiej anty-polskiej strony i masz sie z tym dobrze plujac na swoj kraj, swoja kulture i standard zycia
z drugiej strony dla balansu obejrzyj taki sam wywiad wypytujacy palestynczykow o opinie na temat zachodniego stylu zycia, religii, praw kobiet, tego czy chca miec "2 state solution" oraz patrzac na tytul "czy izrael musi zginac".
wole pro-izraelska propagande w kazdym przypadku



Rzadko coś tu komentuje i musialem sie zalogować bo dawno takiego gówna, śmiecia nie widziałem.Śmierdzi od ciebie pejsem i jeszcze wyzywasz innych którzy krytykuja twoją postawę od antypolakow. Uzdrowi cie tylko chrzest przepuszczenia przez komin uprzednio przechodząc proces namaszczenia przez prysznice
Zgłoś
Avatar
Bidnyczifo 2024-07-28, 15:12 2
Świetna książka. Polecam

Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-07-28, 15:13 2
Piecu88 napisał/a:

Rzadko coś tu komentuje i musialem sie zalogować bo dawno takiego gówna, śmiecia nie widziałem.Śmierdzi od ciebie pejsem i jeszcze wyzywasz innych którzy krytykuja twoją postawę od antypolakow. Uzdrowi cie tylko chrzest przepuszczenia przez komin uprzednio przechodząc proces namaszczenia przez prysznice



jak juz mowilem, zydem nie jestem, antysemita rowniez
za takie kreatywne posty żywiące do eksterminacji tej grupy - podchodzi to pod kodeks karny w Polskim prawie
stary, blisko 40 letni kmiot nie ma argumentow, to musi obelgi kierowac w strone innych, chetnie uslysze jeszcze co sadzisz o ukrainie i ukraincach w Polsce przyszly panie Jacku Jaworku
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-28, 16:17 1
Kurwa ich to aż tak boli że są zbrodniarzami ? powaga kurwa

Edit: chodzi mi że oni wiedzą że nimi są i sie o to wkurwiają ja pierdole, spowrotem do pieca
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-07-28, 16:19 2
Icki mają poczucie wyższości nad resztą społeczeństwa, Adolf z wąsem wiedział chciał światu tego oszczedzic
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-28, 16:32
Zulu-Gula napisał/a:

Jebać żymian.



Hahahaha o kurwa i to jest bajka

______________

Ola gringo
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-28, 17:56
gonzor napisał/a:

jaki biznes jesteś w stanie zrobić z Palestyną????
Dziękuję, kurtyna
po wuj tyle piszesz, świata jeszcze nie znasz prawiczku



Można kupować kozie mleko.
P.S.
Nie nawidzę jednych i drugich. Najlepiej żeby rozjebali się wzajemnie a co zostanie, to do gazu
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-28, 18:48 2
Kubikson napisał/a:

Tylko wycieczka typowo turystyczna gdzie jest kontakt głównie z przewodnikami, obsługą hotelową, obsługą lokali gastronomicznych, itd. to się nie liczy bo tacy ludzie mają interes być jak najmilszym do turysty skądkolwiek by nie przyjechał. A znaczna większość Polaków lecących do Izraela właśnie ma pobyt w takiej formie.


Ja byłem służbowo i powiem ci jedno: oni tam wobec siebie są chamscy, ale nie uważają tego za problem. Taka mentalność. Żyd, czy nie, wsystkich traktują równo, czyli chujowo. Powie ci to każdy, kto spędził tam trochę czasu, również Żydzi z Europy i USA.

A ty skąd bierzesz swoje uprzedzenia? Byłeś tam choć raz, czy w internetach widziałeś? Zawsze najwięcej mają do powiedzenia piwniczni eksperci, co w dupie byli i gówno widzieli.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-28, 19:03 1
Nabs napisał/a:

do czego to doszło że ktokolwiek popiera tutaj islam.. chuj z izraelem, ale stawianie się kiedykolwiek po stronie islamu to jest po prostu kretynizm



Polecam zwiększyć historyczną wiedzę w kwestii stosunków chociażby polsko-irańskich, polsko-irackich, czy polsko-tureckich.
Muzułmanie to nie tylko wykreowani przez stany zjednoczone terroryści.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie