18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mrowek1-85 2012-08-26, 21:40 1
Ciekawe kiedy zrobią podobny filmik, z finiszu Otyli Jędrzejczak w tegorocznych igrzyskach w Londynie
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-26, 21:59
jakby mi ktoś komputer zapierdolił to bym szybciej od nich biegał
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-26, 23:37
Po prostu gdyby nie skończył biegu miałby DNFa i nie zająłby punktowanego 8go miejsca.
Zgłoś
Avatar
Sheide 2012-08-26, 23:41
Biegł do swojego pana, chociaż dziwne bo jego pan to też murzyn. Ale to chore.
Zgłoś
Avatar
eska9 2012-08-27, 0:36 2
Tacy ludzie jak on całe życie trenują, żeby kiedyś zostać mistrzami. Był faworytem w tym biegu, liczyły na niego tysiące. Kontynuując bieg ryzykował cięższy uraz, nie poddał się. Zrobił to z szacunku do widzów, fanów i ludzi, którzy razem z nim przez tyle lat pracowali na sukces.

Podobna sytuacja spotkała Jacoba Gibba w tym roku w Starych Jabłonkach na siatkówce plażowej. Miał grać o brąz prestiżowego Grand Slamu, ale kontuzja mu przeszkodziła. Wyszedł na boisko i odbił piłkę parę razy, aby uszanować przybyłych na mecz oraz organizatorów. To jest właśnie prawdziwy duch sportowca - nigdy się nie poddaje.

Co mnie jeszcze uderzyło w tym filmie to fakt, że Derek na jednej nodze skakał szybciej niż przeciętny, zdrowy nastolatek z Polski biegnie sprint. Taką mamy edukację opartą na lewych zwolnieniach od lekarza. Teksty o kubełku z KFC zachowajcie na inne okazje
Zgłoś
Avatar
massq 2012-08-27, 0:43 1
Skurcz dwugłowego uda. Gorszy jest chyba tylko skurcz łydki. Jebany się nie poddał. Miłość do sportu i wola walki, a nie pierdolenie, że igrzyska nie są najważniejsze...
Zgłoś