18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
hycel 2012-04-06, 20:15
Jak by ktoś oglądał program to pewnie by wiedział, że to była cwana sztuczka a nie geniusz.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-06, 20:16
Szachy są zajebiste, ale wkurwiają mnie te lamusy, które myślą po 30 minut nad ruchem (i zazwyczaj przegrywają), dlatego nie gram.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-04-06, 20:36
banalnie proste, wystarczy pamietać ruch przeciwnika siedzącego po przecwnej stronie koła i zastosować to samo ale przynajmniej z jednym wygrać.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-06, 22:19
Derren jest geniuszem :d był jedną z rzeczy dzięki którym zmobilizowałem się pójść na psychologię ale ma o wiele lepsze filmiki.
Zgłoś
Avatar
proteryan 2012-04-07, 0:22
nie oglądałem ale zgaduje wielka że zapamiętuje poprzedni ruch przeciwnika i taki sam ruch wykonuje u następnego także szachiści grają między sobą. Dziwi mnie, że żaden się w tym nie zorientował, pewnie filmik ustawiany tak jak wszystkie jego filmiki.
Zgłoś
Avatar
Sethemar 2012-04-07, 0:58 2
@up
Może obejrzysz i nie będziesz pierdolić? ;]
Gdyby mieli oczy w dupach to by się pewnie zorientowali
Zgłoś
Avatar
zapal 2012-04-07, 17:39 1
wlasnie ze daren to jedyny szpec ktory pokazuje tak naprawde jak latwo oszukac ludzki umysl polecam serie jak placic papierem...
Zgłoś
Avatar
Siedem 2012-04-07, 17:56 3
vajron napisał/a:

/.../ był jedną z rzeczy dzięki którym zmobilizowałem się pójść na psychologię /.../


Problem w tym, że Ty jesteś idiotą.. a niedługo bezrobotnym idiotą
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-04-07, 17:56
Potrzebuje książki Derren'a Brown'a pt. "Sztuczki umysłu" - po polsku. Ma ktoś może?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-04-07, 18:06 4
@UP
Ja mam. Na pw maila podaj to ci prześlę.

"Dziwi mnie, że żaden się w tym nie zorientował, pewnie filmik ustawiany tak jak wszystkie jego filmiki."

Typowy Polaczek. Nawet nie chce zrozumieć, bo po co? A już oglądać film to wgl. dla ciot. Jestem tylko JA i MOJA rzeczywistość!
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-04-07, 18:22 1
Dinozzo napisał/a:

Potrzebuje książki Derren'a Brown'a pt. "Sztuczki umysłu" - po polsku. Ma ktoś może?



Nawet się kurwa poszukać nie chce. I tak nie bedziesz takki kozak po przeczytaniu książki.

inbook.pl/product/show/59328/ksiazka-sztuczki-umyslu-derren-brown-ksia...
Zgłoś
Avatar
PanHT 2012-04-07, 22:38
chomikuj.pl/ajd/Dokumenty/Materia*c5*82y+edukacyjne/Manipulacja/Derren+Brown+-+Sztuczki+Umys*c5*82u,163302337.pdf

Pierwsze hasło w google - sztuczki umysłu pozdro!
Zgłoś
Avatar
Nequrix 2012-04-08, 9:04
Wszystko fajnie pięknie i ładnie. Da się coś takiego uskutecznić, problem polega na tym że wg. zasad kodeksu szachowego nie wolno odejść od szachownicy jeżeli ktoś jest na ruchu czyli po ruchu e4 na 1 szachownicy powinien przed odejściem zrobić ruch a nie łazić sobie i patrzeć na inne szachownice.
Po 2 dziwie że się GM nie skapnęły o co chodzi bo w normalnych warunkach symultany (1 gracz gra przeciwko x liczbie osób), gracze się widzą a nie jakieś parawany i cudawianki.
Zalatuje tu fejkiem
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-04-08, 15:47
sarkazm napisał/a:



Nawet się kurwa poszukać nie chce. I tak nie bedziesz takki kozak po przeczytaniu książki.

inbook.pl/product/show/59328/ksiazka-sztuczki-umyslu-derren-brown-ksia...



Dzięki, skąd wiecie, że nie szukałem? Z góry mówię, że PDF mnie nie interesował więc odpada. Parę miesięcy temu szukałem i nie była dostępna w żadnym sklepie.

Nie będę kozak? Odsyłam do tego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie