18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Derren Brown - Napad
vajron • 2012-04-07, 17:47
Program Derrena Browna ukazujący siłę sugestii.


Kolejne części w komentarzach...






Zgłoś
Avatar
gandioh 2012-04-09, 4:09 1
Podoba mi się z jaką łatwością znajdują się tu pajace które w to wierzą.

A przede wszystkim ten koleś co pisze coś o psychologii.

Osobiście mam takie samo odczucie co wy tylko w innej kwestii, ciekawa sprawa jak to się dzieję ,że robi z ludzi takich kretynów ,że wierzą w to i dalej chcą to oglądać.

ŁOOOOOŁ muszę zobaczyć jego inne odcinki!
Osobiście wolę pouczyć się do kolosa z zapisu konstrukcji.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych inżynierów!
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-04-09, 14:47
Filmik oglądałem jakieś 5 m-cy temu a nawet teraz, gdy przechodzę koło banku, w głowie gra mi ta piosenka. Polecam inne jego projekty a szczególnie ten, w którym Derren przekonywał znane osobistości z New age do swoich rzekomych nadprzyrodzonych mocy

Pozdro dla kumatych.
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-04-10, 0:04
No, to teraz niech zamkną tych co ojebali strażnika. Co to kurwa jest? Jaranie się Brownem to pedalstwo, a wierzenie w to gówno to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-04-10, 3:42
@Vayjon: Nie wiem czemu się tak znowu szczycisz tymi swoimi studiami. Nie dość, że mamy epokę gdzie każdy głąb może sobie skończyć studia(naprawdę u mnie 90% ludzi nie powinno się tu znaleźć) to psychologia naprawdę nie jest dobrym kierunkiem zwłaszcza, bo od takich rzeczy to jest przeczytanie sobie paru książek. A jakiemukolwiek koledze, który skończył zawodówkę/technikum to my, ludzie po LO możemy tylko zazdrościć, bo o takiej kasie jaką oni mogą robić już teraz to my po skończonych studiach(nie wszystkich, ale na pewno psychologicznych) tylko będziemy mogli marzyć.

Program ciekawy, ale jak zobaczyłem ten moment z upadaniem to zwątpiłem. I tym co tak krzyczą o tej telewizji(sam jestem prawicowcem i mam takie samo zdanie o naszej telewizji) radzę się zastanowić czy ten program nie działa tak samo.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-04-10, 12:30
ja tam nie czuje zadnej manipulacji, moze daltego ze mysle, chociaz jak ogladam, czy tez slucham reklam to mam ochote zapierdolic tego skurwysyna ktory wymyslil to gowno ,ale chyba nie jest to porzadany efekt tych reklam
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-10, 13:49
pi73rmaster, Szczycę? Cieszę się poszedłem na ten kierunek bo jest ciekawy... I jeszcze raz mówie, że nie zamierzam pracować jako psycholog w gabinecie... Nie zazdroszczę ludziom po zawodówce, bo nie chciałbym być hydraulikiem, elektrykiem, mechanikiem ani nikim takim. Chciałbym być handlowcem, HRowcem albo coachem... I nie polega to na przeczytaniu kilku książek, bo 90% ludzi by nie zrozumiała stamtąd nic. A tego co uczą w zawodówkach, dziadek uczył mnie od małego, żebym potrafił naprawić auto, kran, rury, elektrykę w domu... W wieku 13 lat musiałem robić kapitalkę silnika w starym mercedesie... I tak, każdy głąb może skończyć studia. Tylko jeszcze trzeba się na nie dostać... A na psychologię nie łatwo się było dostać... Do zawodówki idą ludzie, którzy są za tępi żeby pójść gdzieś indziej ale wystarczająco inteligentni, żeby trzymać młotek w dobrą stronę...
Zgłoś
Avatar
Massivee 2012-04-10, 22:04


Ciekawe ilu ukradło ten Ser ?????
Zgłoś