18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Desant
Halman • 2018-01-12, 8:51

najpierw nagrywał w pionie a potem już w poziomie
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-12, 9:06 1
No to się dowiedział że w słowach sierżanta: "We 3 na raz, nie wolno się na linie opuszczamć" ... wcale chodziło o to że się można przypadkiem kopnąć.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2018-01-12, 9:15 2
Nie można opisu dać nad filmikiem, żeby było wiadomo o co chodzi? Przez to trzeba szukać pod filmem, przewijać, nie skupiać się na meritum mając solidne podwaliny? Co to za moda pisania opisów pod filmami?
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-01-12, 9:21 3
fantastico napisał/a:

Co to za moda pisania opisów pod filmami?



a ciebie jak to jest?

najpierw się spuszczasz a potem dupczysz?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-01-12, 9:27 4
fantastico napisał/a:

Nie można opisu dać nad filmikiem, żeby było wiadomo o co chodzi? Przez to trzeba szukać pod filmem, przewijać, nie skupiać się na meritum mając solidne podwaliny? Co to za moda pisania opisów pod filmami?


Co z tego, że dajesz opis nad filmem jak i tak nic z tego nie wiadomo?
Zgłoś
Avatar
CbK 2018-01-12, 10:56 2
Jak operator im zmienił grawitację o 90 stopni, to nic dziwnego że spadli
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2018-01-12, 11:31 85
mam żółwia. nazywa się pazurek. to stepowy skurwiel. mama znalazła go w stercie starych warzyw za spożywczym na początku lat 90. chodzi luzem po mieszkaniu. czasem jak chce mu się ruchać, to biega naokoło firany (mamy do samej ziemi), gryzie w palce u stóp i rucha klapki. je sałatę i takie tam z ziemi a nie jak my- z talerza ze stołu. no bo kurwa kto widział, by żółw jadł jak człowiek widelcem i nożem. a jako że mam również siostrę i ma długie włosy, to było takie prawdopodobieństwo, że jakiegoś zgubiła i mógł spaść na ziemię w pobliżu sałaty. w rezultacie stało co się stało. żółw zjadł i sałatę i włos. i musiałem pomóc mu się go pozbyć podczas jego defekacji. i jak go ciągnąłem, to z grudkami kupy. no i ci żołnierze na tej linie wyglądają jak rodzyny z dupy mojego żółwia. taka to historia.
Zgłoś
Avatar
Lyck 2018-01-12, 13:33
Nafranie profesjonalne, desant profesjonalny, jednym słowem skonczcie pierdolic, ze żółtki zawsze robią coś lepiej....
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-01-12, 15:13 3
Putikonto napisał/a:

a jako że mam również siostrę i ma długie włosy,



no to dawaj jej nudesy
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-01-12, 18:01
Miałem coś pisać w komentarzu ale przeczytałem historię @Putikonto i aż mi się łza wzięła pojawiła...
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2018-01-12, 19:48 1
Kamerzysta widzę upośledzony nieźle
Zgłoś
Avatar
ssm 2018-01-12, 20:54
Ci milicjanci tez byli najpierw w pionie a potem w poziomie.
Zgłoś
Avatar
andyq 2018-01-13, 0:07
Wina operatora kamery. Obrócił obraz i się lina odpięła.
Zgłoś