18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Desperados z 2 nożami
T3RMINATOR • 2022-12-24, 22:22
Wideo pokazuje trzech policjantów z Albuquerque, Arniela Sampanga, Christophera Taddoniego i Jacoba Muñoza, którzy strzelają i zabijają 30-letniego Blaine'a Denetdele'a, który zbliża się do nich, trzymając dwa noże nad głową.

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-12-24, 22:34 24
To wygląda na typowe "suicide by cop"/
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2022-12-25, 0:06 3
czemu kurwa nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic chuja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-12-25, 0:26 4
Spadły mu okulary, więc zgon jeszcze przed upadkiem.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2022-12-25, 6:37 10
zdrowoyebne napisał/a:

czemu kurwa nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic chuja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja



Idż na strzelnice to będziesz wiedział czemu.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2022-12-25, 7:51 1
zdrowoyebne napisał/a:

czemu kurwa nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic chuja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja



Jakby typ był czarny, to wtedy by strzelali po nogach żeby potem nie mieć problemów za rasizm. A że gostek był biały, to wiedzieli że nikt nie będzie dociekał czy mogli się inaczej zachować.
Zgłoś
Avatar
berciklmao 2022-12-25, 8:44 1
Do kolegi wyżej.

Jak strzelasz w nogi to jest gorzej niz jak strzelasz w body. Strzelając w noge masz wieksza szanse na to, ze trafisz przeciwnika w tętnice przez co sie wykrwawi, kolega z filmu dostal duzo kul dlatego padl.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-12-25, 11:20
Lobo24 napisał/a:

To wygląda na typowe "suicide by cop"/



Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.
Zgłoś
Avatar
SebekGTI 2022-12-25, 11:24 1
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.



Pieniądze nie dają szczęścia tylko luksus
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2022-12-25, 11:33 2
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą,



Podniecasz się tym, dokładnie tak, jakbyś się podniecał, że w Europie ktoś ma więcej niż jedną parę butów.
NIE, samochód w USA to nie luksus. To narzędzie.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-25, 14:39
"Ale już nie trzyma, bo nie żyje."
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2022-12-25, 17:54
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.



Fura w USA to żadne osiągnięcie, to można mieć po paru miesiącach pracy nawet jako cieć. To nie Europa Wschodnia, że musisz oszczędzać 20 lat na Skodę Fabię.
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2022-12-25, 23:17
Kubaeinstein napisał/a:

Fura w USA to żadne osiągnięcie, to można mieć po paru miesiącach pracy nawet jako cieć. To nie Europa Wschodnia, że musisz oszczędzać 20 lat na Skodę Fabię.



jakakolwiek fura to żadne osiągniecie ale marki premium już są drogie nawet w kredycie dla amerykanina. Jedyna róznica że my jezdzimy starymi za gotówke a oni nowymi na kredyt
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2022-12-26, 0:04
"O chuj, dziwne, jak rushowałem B z chłopakami, to tak nie bolało, czemu miękną mi kolana, gaśnie światło, co się dzie..."
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2022-12-27, 13:44
przemo3251 napisał/a:

jakakolwiek fura to żadne osiągniecie ale marki premium już są drogie nawet w kredycie dla amerykanina. Jedyna róznica że my jezdzimy starymi za gotówke a oni nowymi na kredyt



W 2019 roku przesiadłem się z Avensis 2017rok do dojebanej C5 X7 3.0HDi z 2010 roku którym jeżdzę do dzisiaj. Przeskok nieziemski. Ctroen pod każdym względem pożera te japońskie kurestwo z puszki ze zlewek po bukkake. Tak więc wole prawie 12letniego citroena za gotówkę, niż praktycznie nową w tamtym czasie toyote w leasingu od firmy.
Zgłoś