18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Deszcz meteorytów, któremu towarzyszyły głośne eksplozje, spadł nad obwodem czelabińskim na Uralu. Wiele osób odniosło obrażenia - poinformowała rosyjska agencja Interfax powołując się na lokalne władze.



- Wstępne ustalenia wskazują, że był to deszcz meteorytów. Mamy informację o wybuchu na wysokości 10 tysięcy metrów. Sprawdzamy to - powiedział agencji RIA-Nowosti przedstawiciel służb ratunkowych.

W obwodach swierdłowskim i czelabińskim rozgrzane do czerwoności kosmiczne kamienie powybijały szyby i uszkodziły dachy. Świadkowie mówią, że włączały się alarmy samochodowe i pękały szyby w oknach; odnotowano przerwy w działaniu telefonów komórkowych. - O godz. 11 (godz. 6 czasu polskiego) mieliśmy liczne zgłoszenia różnych urazów, zranień i kontuzji - powiedział agencji przedstawiciel lokalnych władz.

Pierwsze informacje były zaskakujące. Mieszkańcy obwodu swierdłowskiego twierdzili, że w powietrzu eksplodował samolot. Dostrzegli na niebie błysk i usłyszeli huk. Fala uderzeniowa wybiła szyby w oknach i uszkodziła nadajniki telefonii komórkowej.

Inni rozmówcy twierdzą, że "z pewnością nie był to samolot". Mieszkańcy mówią, że widzieli świecące obiekty na niebie także nad Jekaterynburgiem, ok. 200 km od Czelabińska.

Jak informuje ministerstwo do spraw nadzwyczajnych sytuacji - meteoryty nie zagroziły samolotom przelatującym nad Uralem.

źródło: wp.pl
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2013-02-15, 14:11
dumad napisał/a:

kurwa ja tu próbuję trolować ludzi a wy mnie poprawiacie eksperci

Ty lepiej do szkoły idz bo juz późno
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-15, 14:14
"To nie meteoryty"

Władimir uralkurwa ma jednak inne wytłumaczenie tego, co stało się w Rosji. Jego zdaniem na Ural nie spadły meteoryty, tylko Amerykanie testowali swoją nową broń.

@up z pracy wróciłem jak się już interesujesz moim życiem
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2013-02-15, 14:15
Przydały się do czegoś po raz kolejny kamery w samochodach.
Zgłoś
Avatar
ogi1978 2013-02-15, 14:25 1
Oni mają meteoryty, Polska ma Tuska
Zgłoś
Avatar
Beria1 2013-02-15, 14:28
Jak dla mnie to ufo i chuj. Łatwiej w to uwierzyć. Na chuj strzelać do meteorytu który praktycznie cały zjarał się w atmosferze?
Zgłoś
Avatar
uyvu 2013-02-15, 14:29
Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego meteory zawsze spadają na Rosję?
Zgłoś
Avatar
Szw3dzik 2013-02-15, 14:32 3
W końcu żniwiarze przylecieli
Zgłoś
Avatar
junioro006 2013-02-15, 14:36
uyvu napisał/a:

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego meteory zawsze spadają na Rosję?


słaby troll 2/10
Zgłoś
Avatar
OsCaRiTo 2013-02-15, 14:37
DECEPTIKONY ATAKUJĄ xD
Zgłoś
Avatar
RossiDW 2013-02-15, 14:38
Wkrótce się dowiemy co strąciło TU 154 w Smoleńsku. Też słyszeli strzały.
Zgłoś
Avatar
Kubachan 2013-02-15, 14:43
Szkoda, że nie Moskwa :<
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-02-15, 14:47 2
chujciwcycki napisał/a:


Duży kurwa zaczynam się bać cały czas niebo obserwuje.



żaden krater po meteorycie, tylko dziura po wybuchy przy wydobyciu gazu w kazachstanie

pl.wikipedia.org/wiki/Derweze
Zgłoś
Avatar
kacza75 2013-02-15, 14:51 3
Wszystkie rosyjskie kompilacje wypadków samochodowych właśnie zostały przyćmione tym kosmicznym wypierdkiem .... Co ja teraz będe oglądał? Zostaje tylko hard i i
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
kosa1kosa 2013-02-15, 14:57 4
Zgłoś
Avatar
DisasterTheGreat 2013-02-15, 14:57
Hitlerowi się nie udało, to kosmos teraz próbuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie