18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Diagnoza by House
b................n • 2014-02-08, 18:02
Jak pokazuje sytuacja z Niemiec warto oglądać seriale. Nie chodzi tylko o zabicie czasu, ale wiedzę, która może uratować życie

Pewnego Niemca dopadła choroba. Miał słabe serce, coraz gorzej słyszał, miał niewiadomego pochodzenia gorączki. Ogólnie czuł się źle. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Lekarze rozkładali ręce. Nie wiedzieli czym spowodowany jest stan pacjenta. A on cierpiał! (i chuj, dobrze szwabowi)

Wpisano go na listę osób z niezdiagnozowaną chorobą po czym trafił do centrum w Marburgu gdzie kilkunastu lekarzy ponownie przeanalizowało jego przypadek. Początkowo nie byli w stanie mu pomóc. Dwoili się i troili. Dumali, badali i nic. Wszystko do momentu kiedy jeden z medyków przypomniał sobie odcinek serialu Dr. House w którym to pacjent miał te same objawy! Bingo! Tak jak i w serialu okazało się, że facet zatruł się kobaltem, który miał we wstawionych implantach biodrowych. Metalową część wymieniono a facet wrócił do zdrowia.



Perfidnie zajebane, ale chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-02-08, 18:18 5
za uratowanego szwaba piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-02-08, 18:23 16
za uratowanie Niemca jest piwo.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-02-08, 18:37 3
Liczba uratowanych pacjentów dzięki serialowi "Dr. House" - 1
Liczba osób, które zgineły, bo lekarz był pijany: 233
Liczba nieuratowanych osób, które zginęły przez partactwo lekarzy: 298364
Liczba osób, które mogłyby żyć gdyby leki i opieka medyczna były powszechne i tanie: 209358034

Wniosek: jeżeli chcecie coś dobrego zrobić żeby zwiększyć szansę na przeżycie pacjentów - oglądajcie Housa!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2014-02-08, 18:47 6

trafiło sie ślepej..
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-02-08, 18:50
pierdolenie - pewnie to był kawałek odłamka z II wojny...
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-08, 18:52
Psioczycie na lekarzy ale zapierdalacie do nich jak anuski bolą psioczycie na policje ale zapierdalacie do nich jak dzieciaki was napadną "ale ja nie mogę mu jebnąć bo mi 10 lat dadzą staliniści111" wyłączcie TV, włączcie myślenie
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-02-08, 18:53
bloodwar napisał/a:

Liczba uratowanych pacjentów dzięki serialowi "Dr. House" - 1
Liczba osób, które zgineły, bo lekarz był pijany: 233
Liczba nieuratowanych osób, które zginęły przez partactwo lekarzy: 298364
Liczba osób, które mogłyby żyć gdyby leki i opieka medyczna były powszechne i tanie: 209358034

Wniosek: jeżeli chcecie coś dobrego zrobić żeby zwiększyć szansę na przeżycie pacjentów - oglądajcie Housa!



Zmartwię Cię.. ale liczba ocalonych przez ten serial dzięki temu tematowi wzrosła do 2... kiedyś (ale nie na sadolu) było o jakiejś babce która powiedziała lekarzom że oglądała Housa i tam były dokładnie te same objawy.. bo oni nie wiedzieli jak ją leczyć.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-08, 19:14 1
Dziwne te historie. Lekarze nie widzą jak to leczyć a scenarzyści tak.
Zgłoś
Avatar
96ThugLife96 2014-02-08, 20:43
dr House tez mi pomogl uzaleznilem sie od sadola zona narzeka sex mniej wazny od sadola
Zgłoś
Avatar
b................n 2014-02-08, 21:09 1
96ThugLife96 napisał/a:

dr House tez mi pomogl uzaleznilem sie od sadola zona narzeka sex mniej wazny od sadola


Tak tak kurwa, a to wszystko w wieku 18 lat...
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2014-02-09, 10:07
KrisCFC@ Ta sytuacja miała miejsce w Polsce a pisała o tym "Angora" jakies 3 mc temu
Zgłoś
Avatar
feranos 2014-02-09, 11:52
Cudze chwalicie swego nie znacie, ale dobra po co historia z Niemiec? Słyszałem o Polce, u której nikt nie potrafił nic zdiagnozować, a ona oglądając house'a zdiagnozowała u siebie zespół Cushinga i okazało się, że faktycznie na to chorowała.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-02-09, 12:10 1
Pierdolenie. Mam w rodzinie lekarza (z dr przed nazwiskiem, więc nie byle jaki pediatra świezo po specjalizacji) i dwie pielęgniarki. Wujas opowiadał jak kiedyś na spokojnym dyżurze włączyli przypadkiem tego całego House'a. Był on dla nich niczym South Park czy Family Guy dla przeciętnego sadola i dawno się tak nie uśmiali. Mama i ciocia potwierdzają, ze tak jest.

Kwitując nasze rodzime produkcje powiedział, że to gówno, ściema i syf. Wiecie co jest w nich najgorsze? Że pokazują rzeczy, które człowiekowi przypomną się w sytuacji kiedy może uratować komuś życie- masaż serca. W serialach robi się go na miękkim łóżku i wygodnej podusi. W normalnej sytuacji wpierdala się pod pacjenta specjalną deskę reanimacyjną (na SOR i OIOM mają) albo kładzie na czymś innym sztywnym, a poduszka jest wypierdalana w pierwszej kolejności. No ale doktor Zosia napierdalała na materacyku i poprawiła podusie, zeby miał wygodniej.

Inna sprawa, to reakcje ludzi. Naoglądają się w serialach, że wszystko im wolno, a lekarze uratują każdego, nawet w najgorszym stanie. Nie rozumieją, że szpital to nie świątynia cudów, a później prokuratura, że dziecko z rozległymi poparzeniami, które śmigłowcem przylatuje do szpitala zmarło. I że wina szpitala. No i publiczne oskarżenia, jeżdzenie ro prokuratury na przesłuchania i zajęta cała dokumentacja medyczna.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-09, 13:26
@up
W polskich szpitalach diagnostyka praktycznie nie istnieje. Jesli chorujesz na cos rzadkiego to nachodzisz sie od lekarza do lekarza, w przypadku znacznego pogorszenia zdrowia wezma cie do szpitala, stwierdza ze nie za bardzo wiedza o co kaman, wyjebia przy pierwszej okazji, zdechniesz, po problemie.

Zatem niech sie twoi krewni smieja dalej, ciekawe czy widzieli na zywo jak wyglada dobry prywatny szpital w Stanach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie