18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Diagnoza
BongMan • 2012-07-03, 12:30
Przychodzi kobieta z synem do psychiatry i mówi:
- Panie doktorze chciałbym aby przebadał pan mojego 15-letniego syna...
Na to doktor:
- Pani syn cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną, połączoną z atakami agresji, otumanieniem i zaburzeniami świadomości z dodatkowym brakiem równowagi psychicznej... Jednak prognozy są optymistyczne. Pani syn ma bardo duże szanse na pełny powrót do zdrowia.
Babka zdębiała i pyta z wow na twarzy:
- Ale przecież pan nawet go nie widział, nie mówiąc nawet o przebadaniu.
- No ale sama pani przecież powiedziała że ma 15 lat...
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-07-03, 22:05
Dobry żart, leci piwo...

...oczywiście dla SQT.
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-07-03, 23:01 2
Wreszcie zrozumiałem o co chodzi z tymi najazdami na BongMana...
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-07-04, 1:18
Z każdym wrzuconym przez Bongmana dowcipem użytkownicy zaniżają swój już i tak marny poziom ; f Bongman jeśli mogę Cię prosić to daj wytchnąć im, bo się z planktonem nie dogadają.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-04, 11:57 1
Bongman staję się dzięki wam sławny, niedługo będzie trzepał kasę na reklamach itp. potem będzie Taniec z Rozgwiazdami, wizyta u Wojewódzkiego i walka z Najmanem
Zgłoś
Avatar
KlapkiKubota 2012-07-04, 13:08
Bongman, widze kres twojej kariery, twój sucharek dostał mniej piw niż żart SQT w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-07-04, 19:11
BongMan, jeszcze nigdy nie hejtowałem Twoich żartów, ale TO to już kurwa jest przesada..
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2012-07-05, 8:45
kurde, gość nie daje za wygraną ,cały czas generuje te cudeńka. dawno już nadany status króla sucharów nie zmienia właściciela
Zgłoś
Avatar
lubieplacki12 2012-07-05, 14:36
@SQT pisałeś z pamięci... jakoś dziwnym trafem zrobiłeś ten sam błąd. "Chciałabym", a nie "chciałbym".
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-05, 14:41
lubieplacki12 napisał/a:

@SQT pisałeś z pamięci... jakoś dziwnym trafem zrobiłeś ten sam błąd. "Chciałabym", a nie "chciałbym".


ten żart miał być ironią.
Zgłoś