18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
silwerbalk 2024-07-07, 14:34 1
Typowe ruskie kurwy ..... Czego można było się spodziewać po tych podludziach ..... Że go podniesie i powie kurwa nie sap czy coś .🙄
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-07, 14:50 1
baronturbina napisał/a:

Powinieneś już wiedzieć, że w klubie dla gejów nie powinieneś podawać adresu zamieszkania.



Człowiek uczy się na błędach
Zgłoś
Avatar
Nindza 2024-07-07, 14:50
baronturbina napisał/a:

Ruskie bezwartościowe kurwy w środowisku naturalnym. Las wódka i kopanie leżącego. Postępowy i piękny naród, który wstrzymał postęp jakoś sto lat temu.



Skąd wiesz że Rusek
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 14:56 1
Nindza napisał/a:

Skąd wiesz że Rusek


Bo wszystko w prawo od naszej wschodniej granicy to ruskie.

[ Dodano 2024-07-07, 14:57 ]
smc napisał/a:

Człowiek uczy się na błędach


Zapraszam. transformatorclub.com/
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-07, 15:24
Dzięki. Jaki masz nick?

[ Dodano 2024-07-07, 15:25 ]
Nie mogę Cię znaleźć...
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-07-07, 17:12
Skrajny debilizm nie ma nacji. U nas znajdziesz podobnych.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-07, 18:20
baronturbina napisał/a:

Ruskie bezwartościowe kurwy w środowisku naturalnym. Las wódka i kopanie leżącego. Postępowy i piękny naród, który wstrzymał postęp jakoś sto lat temu.



żydostwo winne i to samo robią z nami a mozesz tego nie chciec ale to oni sa najblizsi krwia z nami wiec tu bedzie to samo..
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 18:36 1
rayananer napisał/a:

żydostwo winne i to samo robią z nami a mozesz tego nie chciec ale to oni sa najblizsi krwia z nami wiec tu bedzie to samo..


Pomimo tego że masz problemy z pisownią po polsku to… Teraz to już nie wiem sam co robić! Jak u nas będzie to samo to… zacząć się zbroić czy uciekać? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi. Jebać żydokomunę, ukrów, Teslę, lewaków, lpg+qwerty i BLM a przede wszystkim TuSSka
Koń-fe-de-racja! KORWiN!!!

Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-07, 18:40
baronturbina napisał/a:

Pomimo tego że masz problemy z pisownią po polsku to… Teraz to już nie wiem sam co robić! Jak u nas będzie to samo to… zacząć się zbroić czy uciekać? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi. Jebać żydokomunę, ukrów, Teslę, lewaków, lpg+qwerty i BLM a przede wszystkim TuSSka
Koń-fe-de-racja! KORWiN!!!



kto powiedzial, ze jestem za konfederacja? korwin tez ma zydowskie korzenie, tfu na nich
Zgłoś
Avatar
rostyty45 2024-07-07, 19:14
To Putina leją?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 19:17 1
rayananer napisał/a:

kto powiedzial, ze jestem za konfederacja? korwin tez ma zydowskie korzenie, tfu na nich


O cholera…. To
Jesteś lewakiem! Albo Pisiorem… najczarniejsze sny się materializują. Ból, cierpienie, zło, sodomia po alkoholu i narkotykach! Jest nadzieja! Dotyk nieba!!!

Zgłoś
Avatar
Lolekbolek14 2024-07-07, 19:32
To nie Belick z Prosimy Break ?
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-07, 20:07 1
baronturbina napisał/a:

O cholera…. To
Jesteś lewakiem! Albo Pisiorem… najczarniejsze sny się materializują. Ból, cierpienie, zło, sodomia po alkoholu i narkotykach! Jest nadzieja! Dotyk nieba!!!



sram na wszystkie partie..
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 20:20
rayananer napisał/a:

sram na wszystkie partie..


Nawet na Partię Przyjaciół Piwa? Czyli nie głosowałeś?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 22:52
gagatek690 napisał/a:

u nas nie ma lasu, wódki i kopania leżącego? skąd w tobie poliniacki ćwoku takie poczucie wyższości? Mamy jakiegoś pisarza światowej sławy? coś na kształt Dostojewskiego, Tołstoja? Gdzie kurwa w podrzędnym jankeskim koledżu analizują jego twórczość w ramach zajęć z literatury światowej? Może kompozytora (oprócz Szopena- do którego i tak france roszczą sobie prawa własności) ? jakiś Dvorak, Rachmaninow, Czajkowski, Szostakowicz ....... coś ? gdzieś?
jprdl- wyżej srasz niż dupę masz kmiocie. spierdalaj zbijać europalety


Jeszcze był Kopernik, ten no papież Polak a i paru innych ale jesteś ruską ścierką więc o czym tu z tobą rozmawiać. Idź lepiej na wojnę czerwonych braci do worków pakować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie