18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
Siriuz 2024-07-07, 11:14 1
baronturbina napisał/a:

W zasadzie tak zastanawiając się nad tobą to jesteś chyba krypto lewakiem. A do tego wieśniak, który spierdolil na Białoruś przed konsekwencjami. Chłopczyku jaka jest twoja rola w społeczeństwie? Jak bardzo jesteś bezużyteczny?



Ależ Ty lubisz wysrywy wrzucać. Wrzuć coś jeszcze bo ostatnio mało było tego folkloru tutaj.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 11:18 3
Siriuz napisał/a:

Ależ Ty lubisz wysrywy wrzucać. Wrzuć coś jeszcze bo ostatnio mało było tego folkloru tutaj.


Towarzyszu Dupov. Odpowiedzcie na pytanie. Ech Sirius… przynosisz wstyd kolegom z Rosji.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-07, 11:22
Dima co głowica RPG na dronie go wydyma
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-07-07, 11:48 2
typowy sposób spędzania czasu kacapskich robaków , wesoła gromadka suchoklatesów którzy mają frajde z bicia pijanych gosci którzy ledwo stoją na nogach, i jeszcze te kopanie po głowie .

Cóż za odwaga i bohaterstwo, zasługują co najmniej na order "Za osobiste męstwo"

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-07, 12:28 1
baronturbina napisał/a:

Ruskie bezwartościowe kurwy w środowisku naturalnym. Las wódka i kopanie leżącego. Postępowy i piękny naród, który wstrzymał postęp jakoś sto lat temu.



Poczułeś się jak w domu co?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-07, 12:29 1
baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov. Odpowiedzcie na pytanie. Ech Sirius… przynosisz wstyd kolegom z Rosji.



Już wystarczająco się ośmieszam wchodząc w ogóle w jakąkolwiek polemikę z propagandowym botem
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 12:38 3
Siriuz napisał/a:

Już wystarczająco się ośmieszam wchodząc w ogóle w jakąkolwiek polemikę z propagandowym botem


Ośmieszasz się tym że ruskim berła pucujesz i jesteś jednostką propagandową. Ogólnie to faktycznie… jesteś śmieszny z poglądami z ciemnogrodu wyjętymi a do tego posypanymi komunistycznym pudrem.
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2024-07-07, 12:47
Ukry i Ruskie to jeden i ten sam stan umysłu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 13:04 3
dżonyłojlker napisał/a:

Poczułeś się jak w domu co?


U mnie w domu nie mówi się po rusku i nie ma w okolicy alkoholików. Toteż jestem pewny że nie ma cię w pobliżu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-07, 13:08 1
baronturbina napisał/a:

U mnie w domu nie mówi się po rusku i nie ma w okolicy alkoholików. Toteż jestem pewny że nie ma cię w pobliżu.



Nie pierdol śmigło, gadasz po ruSSku i mieszkasz w budzie po psie, ukradzionej na terenie Ukrainy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 13:11 1
dżonyłojlker napisał/a:

Nie pierdol śmigło, gadasz po ruSSku i mieszkasz w budzie po psie, ukradzionej na terenie Ukrainy.


Jasiu z pijanymi się nie dyskutuje. Jak wytrzeźwiejesz to napisz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-07, 13:12
baronturbina napisał/a:

Jasiu z pijanymi się nie dyskutuje. Jak wytrzeźwiejesz to napisz.



Na które konto?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 13:15
dżonyłojlker napisał/a:

Na które konto?


Może być PeKaO? Rui nie przyjmuje więc musisz na polskie wymienić, jak wytrzeźwiejesz na tle żeby z meliny wyjść.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-07, 13:29
baronturbina napisał/a:

Może być PeKaO? Rui nie przyjmuje więc musisz na polskie wymienić, jak wytrzeźwiejesz na tle żeby z meliny wyjść.



Macie ruję jak zwierzęta, przejebane tam macie w tym kaCCCPowie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 14:02 1
dżonyłojlker napisał/a:

Macie ruję jak zwierzęta, przejebane tam macie w tym kaCCCPowie


Rubli. Tak mnie strasznie denerwujesz że nie wiem jak do ciebie pisać bo po rusku nie umiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie